مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
واحدهای برتر استان یزد در زمینه رعایت استاندارد در مراسمی با حضور مسئولان استانی تجلیل شدند.
واحدهای برتر استاندارد یزد تجلیل شدند
تولید سالانه ۳۸۷هزار تن انواع محصولات دامی و کیفیت بالا زمینه ارسال نیمی از تولیدات را به استان‌های دیگر فراهم کرده است.
خودکفایی استان یزد در تولید محصولات دامی
مدیر عامل آب منطقه‎‎ای یزد خبر داد؛
مدیر عامل شرکت آب منطقه ‎‎ ای یزد با اشاره به هدررفت 83 هزار مترمکعب آب معادل 3450 تانکر بزرگ آب در تعرضات هفت ماه اخیر به خط انتقالی یزد، میزان خسارت مالی ناشی از این تعرضات در این مدت را 3.5 میلیارد تومان اعلام کرد
خسارت 3.5 میلیارد تومانی معترضان به خط انتقال آب یزد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد با بیان اینکه توسعه اتفاقی نیست، گفت: بدون شک با حمایت های مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور و دیدگاه های مدیرعامل جدید شرکت سنگ آهن می توان با انجام سیاستگذاری های دقیق تحولی بزرگ در صنایع معدنی ایجاد کرد.
با سیاستگذاری های دقیق می توان تحولی بزرگ در صنایع معدنی ایجاد کرد
کارشناسان بانکداری اصلاح ساختاری و ساماندهی نظام بانکداری را یکی از موثرترین و مطمئن ترین راهکارهای توسعه اقتصادی کشور می‌دانند ولی این در حالی است که اصلاح ساختار بانکی کشور هزینه بر و نیازمند 200 میلیارد دلار است.
اصلاح ساختار بانکی نیازمند دو برابر موجودی صندوق توسعه ملی
برای جبران کمبود روغن در بازار
با تامین مواد اولیه،55 واحد تولیدی استان با تمام ظرفیت برای جبران کمبود روغن در بازار شبانه روزی در حال فعالیت هستند
تلاش شبانه روزی واحدهای تولیدی روغن استان
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خبر داد:
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از تخصیص ۲۰۰ میلیون دلار از محل صندوق توسعه ملی برای طرح های آبخیزداری خبر داد.
تخصیص ۲۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی به طرح‌های آبخیزداری
معاون استاندار یزد:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد گفت: تقویت و حساسیت نسبت به نشان استاندارد در عرصه‌های مختلف، توسعه متوازن،امنیت روانی و دیپلماسی عمومی را تقویت می‌کند .
ورود استاندارد توسعه کشور را متوازن و پایدار می‌سازد
یک کارشناس برندینگ سازمان مدیریت صنعتی یزد با اشاره به ضرورت بررسی بایدها و نبایدهای برند در صنایع و اصناف استان، گفت: تضاد در هویت یکی از جدی‌ترین معضلات در برندهای صنعتی استان است.
تضاد در هویت برند چالش جدی توسعه صنایع است
در نشست مشترک هیئت تجاری و تولیدکنندگان بخش کشاورزی یزد و اسپانیا در زمینه همکاری های مشترک در بخش های دامی و کشاورزی بحث و تبادل نظر شد.
توسعه همکاری های کشاورزی و دامپروری کشور اسپانیا و استان یزد

Page Generated in 0/0225 sec