مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
استاندار یزد:
استاندار یزد با اشاره به توان بخش خصوصی و ظرفیت های موجود در استان یزد همچنین پیگیری‌های وزیر صنعت گفت: امیدوار به رفع مشکلات صنایع در استان یزد هستیم.
امیدوار به رفع مشکلات صنایع در استان یزد هستیم
مدیر کل گمرک یزد با تاکید بر تسریع در ترخیص مواد اولیه و قطعات یدکی وارداتی واحدهای تولیدی و تسهیل صادرات استان، اظهار کرد: گمرک و استاندارد تعامل و همکاری نزدیک و مناسبی در زمینه کاهش زمان ترخیص کالا دارند.
همکاری‌های گمرک یزد و استاندارد بیشتر می‌شود
یک کارشناس اقتصادی با اشاره به این که آشنایی با بورس و فعالیت در آن نقش موثری در زندگی افراد دارد، گفت: متاسفانه همه افراد جامعه بورس و فرصت های آن را نمی شناسند .
راهکارهای سرمایه گذاری خوب
استاندار یزد تأکید کرد:
استاندار یزد با اشاره به ظرفیت‌های صنعتی و معدنی استان، گفت: تقویت زیرساخت‌های توسعه تجارت الکترونیک از جمله اولویت‌های اجرایی توسعه بیش از پیش استان یزد است.
لزوم تقویت زیرساخت‌های توسعه تجارت الکترونیک در یزد
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان یزد:
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان یزد با اشاره به برگزاری جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید گفت: مصوبات این جلسه، تثبیت ۴۵ هزار شغل در سطح استان را به دنبال داشته است.
مصوبات کارگروه تسهیل در یزد تثبیت ۴۵ هزار شغل را به‌دنبال دارد
مدیر عامل شهرکهای صنعتی ایران تأکید کرد:
رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران گفت: رفع نیازهای بخش خصوصی مهمترین ویژگی مراکز کسب و کار در شهرک‌های صنعتی است.
لزوم رفع نیازهای بخش خصوصی توسط مراکز کسب و کار
وزیر صنایع:
وزیر صنایع با بیان این که ستاد تسهیل وزارت صنابع به استان‌‌ها تفویض شده است، گفت: بر اساس جهت گیری جدید وزارت صنابع از این پس گردش مالی معادن باید در مناطق همجوار انجام شود.
گردش مالی معادن در مناطق همجوار انجام می‌شود

Page Generated in 0/0177 sec