مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
فرمانده سپاه میبد:
فرمانده سپاه میبد با بیان این که بسیج توسط خود مردم باید اداره شود، گفت: هدف بسیج و سپاه برقراری امنیت در جامعه است.
بسیج توسط خود مردم باید اداره شود
چهارمین جلسه شورای سیاست گذاری و راهبردی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، استاندار یزد و معاونان استاندار در بیت سومین شهید محراب برگزار شد.
برگزاری نشست شورای سیاست گذاری و راهبردی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
"عبدالرضا رحمانی فضلی" وزیر کشور صبح روز پنجشنبه ١٨ مردادماه وارد استان یزد شد و در فرودگاه آیت الله شهید صدوقی(‌ره) مورد استقبال ‌"‌محمود زمانی قمی" ‌استاندار یزد ‌و معاونان استاندار قرار گرفت.
وزیر کشور وارد استان یزد شد
سردار میرحیدری:
فرمانده ‌انتظامی استان یزد با اشاره به این‌که فعالیت‌های نیروی انتظامی یزد بر مبنای نظر مقام معظم رهبری انجام می‌شود، گفت: «ترویج روحیه ایثارگری» و «استقرار تفکر بسیجی» در دستور کار نیروی انتظامی یزد است .
نظر مقام معظم رهبری ملاک فعالیت‌های فرماندهی انتظامی یزد است
امام جمعه ابرکوه:
امام جمعه ابرکوه با اشاره به اینکه مشکلات معیشتی و بی‌ثباتی بازار روحیه یأس و نا امیدی را در جامعه ایجاد کرده است،‌ گفت: دولت باید برای زدودن یأس از جامعه تلاش کند.
دولت برای زدودن روحیه یأس و ناامیدی از جامعه تلاش کند
امام جمعه یزد:
امام جمعه یزد، گفت: مسئولان و دست‌اندرکاران باید فارغ از هرگونه حزب‌گرایی و سیاسی بازی با مفسدین اقتصادی مبارزه کنند.
مسئولان فارغ از سیاسی بازی با مفسدین اقتصادی مبارزه کنند
مدیرحوزه علمیه یزد:
مدیر حوزه علمیه یزد با بیان این‌که آمریکا از توطئه‌هایش در ایران سودی نمی‌برد،‌گفت: قوه قضائیه باید برای جلوگیری از گسترش فساد اداری با مفسدان اقتصادی و اداری قاطعانه برخورد کند.
قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی قاطعانه برخورد کند
امام جمعه یزد:
امام جمعه یزد با اشاره به ضرورت اتحاد و و حدت در برابر توطئه شوم دشمنان دین و نظام اسلامی،‌گفت:‌ توطئه‌های دشمن حساب شده و مخرب است که اگر حواسمان نباشد، چشم بصیرتمان باز نباشد شاید ضربه سنگینی از دشمن به نظام جمهوری اسلامی ایران وارد شود.
بصیرت‌افزایی موثرترین راهکار برای مقابله با توطئه دشمنان است

Page Generated in 0/0090 sec