مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد نیز همچون سایر عزاداران حسینی امسال ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان را با شور و شعف خاصی برگزارمیکنند.
نوای حسینی اعضای کانونهای هلال احمر شهرستان بهاباد ایام دهه اول محرم
رئیس شورای فرهنگ عمومی میبد:
رئیس شورای فرهنگ عمومی میبد با تاکید بر اینکه هر چه داریم از برکت انقلاب و دفاع مقدس است، گفت: تمام نهادها و دانشگاه‌ها برای بزرگداشت هفته دفاع مقدس اهتمام کنند.
تمام نهادها و دانشگاه‌ها برای بزرگداشت هفته دفاع مقدس اهتمام کنند
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد مطرح کرد؛
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به ویژگی‌های مدیریت انقلابی گفت: توکل به قدرت لایزال الهی در تمام زمینه‌ها ویژگی مدیریت انقلابی است که در دفاع مقدس نیز ظهور و بروز داشت.
دفاع مقدس رویداد بی‌نظیر در تاریخ قرن/توکل ویژگی مدیریت انقلابی
امام جمعه موقت یزد:
امام جمعه موقت یزد گفت: مسئولان بیش از همه مدیون و بدهکار خون شهدا هستند بنابراین باید مراقبت کنند تا به عمد یا سهو، گامی در مسیر حذف نام شهدا برداشته نشود.
مسئولان بیش از همه مدیون و بدهکار خون شهدا هستند
مسئول سازمان حفظ و نشر آثار سپاه پاسداران استان یزد با بیان اینکه گنج‌های معنوی دفاع مقدس بسیار بالاتر از دستاوردهای ظاهری است، به بیان توضیحاتی در ارتباط با اینکه چرا ایران برعکس تمام دنیا روز آغاز جنگ را گرامی می‌دارد پرداخت.
گنج‌های معنوی دفاع مقدس بسیار بالاتر از دستاوردهای ظاهری است
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد از آماده‌باش نیروهای امدادی جمعیت هلال احمردر مرکز استان و شهرستانها برای پوشش امدادی مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.
پوشش امدادی هلال احمر استان یزد در تاسوعا و عاشورای حسینی
مدیرعامل و معاونین جمعیت هلال احمر استان یزد با حضور در شرکت فولاد آلیاژی ایران با مدیرعامل این شرکت دیدار گفتگو داشت.
مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران عضو داوطلب هلال احمر شد / فعالیت‌های هلال احمر، به معنای واقعی مردمی و اثر گذار است
عضو شورای حوزه‌های علمیه استان یزد:
عضو شورای حوزه های علمیه استان یزد، آگاهی بخشی سیاسی و بصیرت افزایی در جامعه را از وظایف خطیر یک طلبه انقلابی دانست و گفت: طلاب انقلابی باید در مسیر تحقق این هدف گام بردارند.
طلاب برای آگاهی بخشی سیاسی و بصیرت افزایی در جامعه اهتمام کنند

Page Generated in 0/0129 sec