مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
در پی تصویب قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در بدنه دولت، استانداران چندین استان باید با سمت خود خداحافظی کنند که از جمله آن‌ها استانداران یزد، خراسان‌شمالی، قم و زنجان است و از سویی استانداری کرمان که با سرپرست اداره می‌شود
گزینه‌های جدی ۵ استانداری کشور را بیشتر بشناسیم+ اسامی
حدود دو هفته از استعفای شهردار یزد می گذرد و شهر یزد همچنان بدون شهرداراست این درحالی است که شورای اسلامی شهر یزد با حاشیه هایی سیاسی همراه شده است
بلاتکلیفی شهرداری یزد در حاشیه جناح بازی شورای شهر
در پی تعرض به خط انتقال آب صورت پذیرفت:
در پی بیست و دومین تعرض به خط انتقال آب، استاندار یزد ضمن پیگیری موضوع از طریق مقامات عالی در وزارتخانه های نیرو و کشور، امشب راهی تهران شد تا رایزنی های لازم را در این رابطه به عمل اورد.
عزیمت فوری استاندار یزد به تهران برای رایزنی با مقامات عالی کشور
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در هلال‌احمر یزد:
یزد در همه زمینه‌ها نمونه و پیشتاز بوده است
آیت الله ناصری:
نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اهانت های پی در پی ترامپ به ملت و کشور عربستان گفت: هیچ ذلتی در دنیا بالاتر از وضع فعلی عربستان در برابر آمریکا وجود ندارد.
هیچ ذلتی در دنیا بالاتر از وضع فعلی عربستان در برابر آمریکا وجود ندارد
بازرس کل استان یزد با بیان اینکه برخورد نامناسب با ارباب رجوع یکی از آفات اداری است که بعضا در جامعه دیده می‌شود گفت: عدم برخورد جدی با مفسدان اقتصادی خلاف سیره امام علی(ع) عمل کردن است.
برخورد نامناسب با ارباب رجوع آفتی است که در برخی موارد دیده می‌شود
فرمانده انتظامی استان یزد از برگزاری دو هزار و ۵۲۰ ساعت دوره آموزشی ویژه کادر نیروی انتظامی استان یزد خبر داد.
۲۵۲۰ ساعت دوره آموزشی ویژه کادر نیروی انتظامی یزد انجام شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد با اشاره به رفتار عاقلانه جمهوری اسلامی ایران نسبت به خروج آمریکا از برجام گفت: افزایش اعتماد عمومی در جامعه ضرورت حل مشکلات اقتصادی است.
افزایش اعتماد عمومی ضرورت حل مشکلات اقتصادی است
معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار یزد تاکید کرد؛
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در نشست مسئولین روابط عمومی فرمانداری ها بر ضرورت توجه به بازخورد افکار عمومی و مطالبات مردمی تاکید کرد.
بازخورد افکار عمومی و مطالبات مردمی مورد توجه روابط عمومی ها قرار گیرد
امام جمعه یزد:
امام جمعه یزد با بیان این‌که مشکلات اقتصادی نباید سبب غفلت از تهاجم و نفوذ فرهنگی دشمن شود گفت: ریشه مشکلات داخلی اقتصاد ایران فرهنگی است .
ریشه مشکلات داخلی اقتصاد ایران فرهنگی است

Page Generated in 0/0152 sec