مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
تجلیل از فعالان حوزه های انقلاب و خیران و حامیان در حوزه های اجتماعی از جمله مهمترین این برنامه ها اعلام شد .
برگزاری 50 برنامه اجتماعی به مناسبت چهلمین سال انقلاب در یزد
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از برگزاری 42 برنامه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان خبر داد.
برگزاری 42 برنامه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
امام جمعه موقت یزد:
امام جمعه موقت یزد با بیان این‌که تجهیز شدن به بصیرت مهمترین رسالت افراد در جامعه اسلامی است گفت: آینده کشور امروز در دانشگاه‌ها و قبل از آن در مدارس رقم می‌خورد.
آینده کشور امروز در دست دانشگاهیان است
امام جمعه یزد:
نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان این‌که آمریکایی‌ها برای پول چشم بر تمام جنایت‌های آل‌سعود بسته‌ است گفت: تمام کشورها و ادیان مختلف جهان باید جلوی جنایت‌های آمریکا بایستند.
کشورها و ادیان مختلف جهان جلوی جنایت‌های آمریکا بایستند
اسقف اعظم کره جنوبی در یزد:
اسقف اعظم کره جنوبی گفت: تسلط کشورهای قوی بر کشورهای ضعیف یک رویکرد حیوانی است و باید جلوی ظلم به کشورهای مظلوم جهان گرفته شود
تسلط کشورهای قوی بر کشورهای ضعیف یک رویکرد حیوانی است
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با اشاره به رویکرد منسجم و یکپارچه در برنامه های مربوط به کمیته مدیریت شهری و فضاسازی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان، مطرح کرد: تبیین دستاوردهای انقلاب نیازمند گفتمانی خلاقانه و اثرگذار است.
تبیین دستاوردهای انقلاب نیازمند گفتمانی خلاقانه و اثرگذار است
عضو شواری عالی انقلاب فرهنگی:
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان این‌که قضاوت کردن سریع و بدون بررسی مهمترین چالش کشور است گفت: رفع ضعف‌های جدی در حوزه عدالت اجتماعی باید در اولویت اول مسئولان و دست‌اندرکاران قرار گیرد.
نتوانستیم آن طور که باید عدالت اجتماعی را در کشور پیاده کنیم
مسئول اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان استان یزد:آشنایی دانش آموزان با فعالیت های نیروی انتظامی وتعامل و همکاری با آنها از جمله اهداف این نشست بود.
نشست هم اندیشی مسئولان انجمن های اسلامی مدارس با فرمانده انتظامی استان
معاون سازمان پدافند غیرعامل‌ کشور در یزد:
معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور ضمن تقدیر از فعالیت های اداره کل پدافند غیرعامل استانداری و ستاد اربعین حسینی استان یزد، گفت: هدف پدافند غیرعامل مصون سازی کشور و بزرگ ترین ظرفیت برای تحقق این مهم، راهپیمایی اربعین حسینی است.
راهپیمایی اربعین حسینی بزرگ ترین ظرفیت برای مصون سازی کشور است
نماینده یزد و اشکذر گفت جنگ آینده جنگ علمی است و دانشجویان نقش تاثیر گذاری در پیروزی این جنگ علیه آمریکا بر عهده خواهند داشت.
گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه یزد

Page Generated in 0/0107 sec