مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
امام‌ جمعه ابرکوه تاکید کرد؛
امام‌جمعه ابرکوه ضمن گلایه از کم‌لطفی‌های مسئولان به این شهرستان، نمونه بارز آن را کم‌توجهی به سرو کهنسال ابرکوه ذکر کرد.
کم‌توجهی به سرو ابرکوه نمونه‌ بی‌مهری مسئولان به این شهر
مدیرکل میراث فرهنگی استان یزد:
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد گفت: امسال ۱۱۰ هزار گردشگر خارجی به استان یزد سفر کرده اند که این میزان در مقایسه با سال قبل از افزایش ۳۲ درصدی برخوردار است.
۱۱۰ هزار گردشگر خارجی به یزد سفر کردند/جهانی شدن ۵ اثر تاریخی یزد
مدیرکل میراث فرهنگی خبر داد؛
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، با تاکید بر لزوم تقویت صنعت گردشگری در یزد، از رشد 32 درصدی آمار گردشگران خارجی یزد در 9 ماهه گذشته امسال خبر داد.
رشد 32 درصدی آمار گردشگران خارجی در یزد
همایش بین المللی توسعه گردشگری دیماه 1397با هدف استفاده مطلوب از ظرفیت ثبت جهانی بافت تاریخی شهر یزد در حوزه گردشگری برگزار می شود.
همایش بین المللی توسعه گردشگری دی ماه 1397 در یزد برگزار می شود
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد از برگزاری "همایش یزد میراث جهانی " در ماه پایانی امسال خبر داد.
"همایش یزد میراث جهانی " در ماه پایانی امسال برگزار می‌شود
معاون اقتصادی رییس جمهور:
معاون اقتصادی رییس جمهور گفت: بازآفرینی شهری، نوسازی ناوگان حمل و نقل و رونق گردشگری سه طرح مهم دولت برای نوسازی اقتصادی و ایجاد اشتغال فراگیر است که تا پایان امسال دنبال می‌شود .
رونق گردشگری یکی از سه طرح مهم دولت برای نوسازی اقتصادی است
مدیر کل میراث فرهنگی یزد خبر داد؛
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد از افزایش 32 درصدی گردشگران خارجی این استان در 9 ماهه امسال خبر داد و با اشاره به نقش گردشگری در توسعه اقتصادی پایدار در کشور، گفت: به ازای هر گردشگری که به کشور وارد می‌شود 11 فرصت شغلی جدید ایجاد می‌شود.
افزایش 32 درصدی گردشگران خارجی یزد/ایجاد 11 شغل به ازای ورود هر گردشگر به کشور
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد تصریح کرد: استان یزد از ظرفیت مطلوبی در همه زمینه‌ها به‌ویژه در حوزه صنعتی و گردشگری برخوردار است و می‌طلبد تا شاهد بازآفرینی رونق اشتغال در استان باشیم.
استان یزد در حوزه صنعت و گردشگری ظرفیت مطلوبی دارد

Page Generated in 0/0168 sec