مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد گفت: در ایام ماه محرم در بیش از ۴۵۰ منزل مراسم روضه خانگی توسط اوقاف اجرا شده است.
روضه خانگی در ۴۵۰ منزل ‌یزدی‌ها برگزار شد‌
فرمانده انتظامی استان یزد:
فرمانده انتظامی استان یزد از دستگیری اعضای باند سه نفره کلاهبرداری و تصرف زمین‌های بلاصاحب در یزد خبر داد.
اعضای باند کلاهبرداری و تصرف زمین‌های بلاتکلیف در یزد دستگیر شدند
رئیس کل دادگستری و رئیس هیئت امناء ستاد دیه استان یزد از آزادی ۲۱۱ زندانی جرائم غیر عمد در شش ماهه ابتدای سال جاری خبر داد.
آزادی ۲۱۱ زندانی غیرعمد یزدی در ۶ ماهه امسال
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد: وضعیت بیماری در استان یزد رو به افزایش است و احتمال افزایش آن در فصل پاییز وجود دارد.
افزایش آمار ابتلا به کرونا در یزد
رئیس پلیس فتای استان از کشف یک پرونده سرقت یک میلیارد ریالی از یکی از شهروندان خبر داد و گفت: مبلغ مذکور از طریق اینترنتی از حساب شاکی سرقت شده بود که پس از کشف پرونده به تحویل شد.
کشف پرونده سرقت یک میلیاردی توسط پلیس فتای یزد
رئیس کل دادگستری استان یزد:
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: خانواده محور اصلی یک جامعه رو به تعالی است که باید برای تسهیل ازدواج و تحکیم بنیان خانواده از ظرفیت های مردمی و شبکه سازی اجتماعی بهره گرفت.
تسهیل ازدواج و تحکیم بنیان خانواده نیازمند شبکه سازی اجتماعی است
رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان یزد:
رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان یزد گفت: در دوران تحول قوه قضاییه باید با اصلاح امور، شرایط را برای خدمت به مردم و تحقق هدف مقدس احقاق حق و بسط عدالت هموار کرد.
مسائل مشترک بین وکلا و دستگاه قضایی آسیب شناسی می شود
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد: شماره‌های ۴۳۰۸۱ و ۹۹۹۰ برای راهنمایی مشکلات، شبکه شاد پاسخگوی تلفنی والدین است.
اعلام شماره‌هایی برای رفع مشکلات شبکه شاد
انتقاد از عملکرد عده‌ای در برابر موقوفات؛
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد با انتقاد از برخی بی‌انصافی‌هایی که در مورد موقوفات می‌شود، گفت: در دفترخانه‌های میبد املاک موقوفه بدون مبنای شرعی و قانونی خرید و فروش می‌شود.
املاک موقوفه در دفترخانه‌های برخی شهرهای یزد خرید و فروش می شود
مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد گفت: ۲۰هزار و ۹۵۷نفر در استان در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده و از این تعداد ۱۱هزار و ۱۷۶نفر واجد شرایط اولیه شناخته شدند.
تأیید نهایی بیش از ۳هزار متقاضی مسکن ملی

Page Generated in 0/0127 sec