مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
‌ مدیرعامل شرکت توزیع برق استان مطرح کرد:
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در نشست خبری آنلاین با اهالی رسانه با بیان اینکه خاموشی یزد با ۶۳ دقیقه به ازای هر مشترک در سال یک دهم میانگین کشوری است، خاطرنشان کرد: استان یزد در این زمینه در رتبه اول کشوری قرار دارد.
خاموشی برق یزد یک دهم میانگین کشوری/ ضرورت مدیریت مصرف از سوی شهروندان
آئین تکریم و معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی یزد با حضور معاونت سازمان تعزیرات حکومتی کشور و جمعی مسئولان ارشد استان یزد برگزار شد.
مدیر کل جدید تعزیرات حکومتی یزد معرفی شد
با دستور استاندار و به منظور کاهش مصرف برق صورت گرفت :
استاندار یزد گفت: ساعت کار دستگاه‌های اجرایی از شنبه ۱۴ تیر تا ۳۰ مرداد با هدف کاهش مصرف انرژی الکتریکی و رعایت الگوی مصرف برق تغییر می‌کند.
ابلاغ تغییر ساعت کار ادارات در یزد
‌ رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر یزد:
رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر یزد در نشست خبری آنلاین با اهالی رسانه استان با اشاره به روند رسیدگی به مغایرت‌های مالی شهرداری، خاطرنشان کرد: این مغایرت‌ها در دست بررسی است و پس از قطعی شدن از طریق مطبوعات و خبرگزاری‌ها به‌صورت شفاف به اطلاع مردم می‌رسد.
مغایرت‌های مالی شهرداری درحال بررسی است
معاون استاندار یزد خبر داد:
معاون استاندار یزد گفت: یک ماه به آب منطقه ای فرصت می دهیم تا پیشنهاد شهرداری یزد برای در دست گرفتن اختیار دریاچه پساب تصفیه خانه و ارائه برنامه کامل برای آن را بررسی کند.
مهلت یک ماهه به آب منطقه‌ای برای تعیین تکلیف پساب تصفیه‌خانه یزد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد:
معاون عمرانی استاندار خاطرنشان کرد: ‌متقاضیان و افراد واجد شرایط مرحله اول طرح اقدام ملی مسکن در استان که پیامک دریافت نموده‌اند، هر چه سریع‌تر نسبت به تکمیل مدارک خود در سامانه اقدام کنند.‌
افراد واجد شرایط طرح ملی مسکن،‌ مدارک خود را در سامانه تکمیل کنند
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد:
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: متاسفانه به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم، کرونا دوباره در یزد افزایش یافته و اکنون ۱۸۸ بیمار در بیمارستان‌ها بستری شده‌اند.
بستری ۱۸۸ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های یزد
استاندار یزد از افزوده شدن «مجومرد» به عنوان بیست و دومین شهر استان یزد با تایید هیات وزیران خبر داد.
"مجومرد" بیست و دومین شهر استان یزد شد
مدیرعامل برق منطقه‌ای استان یزد با بیان اینکه ۸۲ درصد برق یزد در حوزه تولید و اشتغال مصرف می‌شود، گفت: افزایش هر یک درجه دما مصرف برق را ۱۵۴۲ مگاوات زیاد می‌کند.
چرا جایگزینی کولر گازی به جای آبی در یزد نقشی در کاهش مصرف آب ندارد؟
درمانگاه ثامن الحجج یزد وابسته به انجمن حمایت از بیماران کلیوی ایران افتتاح شد.
افتتاح درمانگاه ثامن الحجج در یزد

Page Generated in 0/0166 sec