مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
صداوسیمای یزد در چند رشته به صورت طرح خدمت سربازی امریه جذب می کند.
جذب سرباز امریه در صداوسیمای یزد
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان یزد:
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان یزد با اشاره به اینکه امیدواریم با مشارکت و همکاری بیشتر مردم بتوانیم خدمات بیشتری را به شهروندان ارائه دهیم، گفت: عمده کار جمعیت هلال‌احمر با استفاده از اعضا و داوطلبان پیش می‌رود.
عمده کار هلال‌احمر با استفاده از کمک داوطلبان پیش می‌رود
طی حکمی از سوی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد سید مهدی حسینی بعنوان " سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد " منصوب شد.
انتصاب سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد
سرپرست سابق جمعیت هلال‌احمر شهرستان یزد:
سرپرست سابق جمعیت هلال‌احمر شهرستان یزد با اشاره به اینکه نگهداری اعضا، مشمول یک سری از هزینه‌ها است و کاهش این هزینه‌ها باعث دلسردی یک سری از اعضا شده است، گفت: یکی از مشکلات عمده جمعیت هلال‌احمر، بودجه و اعتبارات است.
بودجه و اعتبار، یکی از مشکلات عمده جمعیت هلال‌احمر است
رییس مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذای یزد گفت: ابتلا به انگل توکسوپلاسما که به طور میانگین 30 تا 40 در صد جمعیت ایران حداقل یک بار به آن مبتلا شدند آمار تصادفات رانندگی را افزایش می‌دهد.
ابتلا به انگل«توکسوپلاسما» تصادفات رانندگی را افزایش می‌دهد
درخواست نماینده یزد از رئیس جمهور:
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای به رئیس جمهوری، رسیدگی جدی به وضعیت آب انتقالی به یزد و جلوگیری از تخریب های مکرر خطوط آن را خواستار شد.
امنیت خط انتقال آب به استان یزد را تامین کنید
رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی(‌ره) در سفر به ‌استان یزد با استاندار یزد دیدار و گفت و گو کرد.
دیدار رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی(‌ره) با استاندار یزد
قوت غالب مردم استاندارد نیست!
در حالی هنوز استاندارد مشخصی برای نان به عنوان قوت غالب مردم تعریف نشده که بنا به گفته‌ی مسئولان، 60 درصد از نانوایی‌‌های استان که عمدتاً نیز نانوایی تنوری‌اند، غیراستاندارد هستند.
غیراستاندارد بودن 60 درصد نانوایی‌های یزد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد خبر داد:
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت:این تیم به منظور ارائه خدمات امدادی درمانی به زائران در اربعین حسینی در عمود 1092 محور نجف به کربلا مستقر خواهد شد.
ارائه خدمات امدادی و  درمانی توسط تیم هلال احمر استان یزد به زائران در اربعین حسینی در عمود 1092 کربلا
برای بیست و دومین بار در سال جاری
خط لوله انتقالی آب به یزد در اصفهان با یک دستگاه لودر مورد حمله قرار گرفت و در پی آن حوضچه انتقال آب در ایستگاه قارنه منطقه بهارستان تخریب شد.
آب انتقالی به یزد قطع شد

Page Generated in 0/0271 sec