مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
نماینده ولی‌فقیه در استان یزد با بیان اینکه کویرگردی استان یزد به حال خود رها شده است گفت: هتل‌داران نسبت به رفتار و حجاب کارکنان خود توجه داشته باشند.
کویرگردی استان یزد به حال خود رها شده است
نائب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس:
نائب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس و نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی با بیان این که آب انتقالی به یزد ارتباطی با آب اصفهان ندارد، آب، گاز، نفت و معادن از انفال هستند و هیچ استان و منطقه‌ای حق ندارد، بگوید این منابع تحت اختیار ماست و دیگران از آن منابع بهره‌ای ندارند.
آب انتقالی به یزد ارتباطی با آب اصفهان ندارد
نماینده انجمن سکته مغزی ایران خبر داد:
نماینده انجمن سکته مغزی ایران با اشاره به تغذیه به عنوان موثرترین عامل در درمان برخی سردردها، گفت: 90 درصد سردردها با رعایت برخی نکات ساده و اصلاح سبک زندگی درمان می‌شوند .
درمان 90 درصد سردردها با اصلاح سبک زندگی/ ایجاد و افزایش سردردها با مصرف مواد فرآوری شده
قیمت‌ میوه‌های تنظیم بازار 15 درصد کاهش یافت؛
مدیر امور تنظیم بازار جهادکشاورزی استان یزد از کاهش ۱۵ درصدی قیمت میوه‌های تنظیم بازار براساس قیمت کف بازار آزاد میوه در استان خبر داد .
مدیر تنظیم بازار یزد: توزیع بدون هماهنگی میوه علت گرانتر بودن میوه‌های تنظیم بازار شد
مسئول دبیرخانه بین‌المللی «یزد، حسینیه ایران»:
مسئول دبیرخانه بین‌المللی «یزد، حسینیه ایران» گفت: لازم است با برنامه‌ریزی مناسب، فرهنگ اصیل مردم یزد در کنار ابنیه تاریخی به مسافران نوروزی معرفی شود.
فرهنگ اصیل یزد در کنار ابنیه تاریخی به مسافران نوروزی معرفی شود
یادداشت:
ما باید بتوانیم با تأکید بر اصول انسانی و در جهت منافع ملی و منطقه ای موج های منفی رسانه ای علیه مردمان یزد که به نجابت و قناعت شهره بوده اند را در "فضای نرم" خنثی نماییم. ما می توانیم با استفاده از اعتبار تاریخی، مزیت های فرهنگی و سرمایه بی نظیر انسانی موجود در استان و با شعار راهبردی "آب، محور گفتگو" با تأثیرگزاری در ابعاد ملی و کمک به عبور کشور از این ابرچالش مخاطره آمیز، منافع بلند مدت استان کهن و کویری یزد را نیز تأمین کنیم
دیپلماسی آب در استان یزد/ استان یزد باید با شعار راهبردی "آب، محور گفتگو" رفتار کند
امام جمعه یزد با بیان این‌که کویرگردی استان یزد به حال خود رها شده است گفت: هتل‌داران نسبت به رفتار و حجاب کارکنان خود توجه داشته باشند .
کویرگردی استان یزد به حال خود رها شده است
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد:
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد گفت: پروژه بهسازی محور حاجی آباد زرین که اواخر شهریور امسال به پیمانکار واگذار شده بود، پس از اتمام عملیات اجرایی، تحویل موقت شد.
پروژه بهسازی محور حاجی آباد ـ زرین تحویل موقت شد
شهردار یزد با اشاره به اینکه بیش از ۱۰۰ برنامه شاد ویژه ایام نوروز در سطح استان یزد اجرا می‌شود گفت: دبیرخانه شهر اسلامی در شهر یزد راه‌اندازی می‌شود.
دبیرخانه شهر اسلامی در شهر یزد راه‌اندازی می‌شود
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان یزد:
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان یزد از راه‌اندازی ۱۹ قرارگاه نوروزی پلیس در استان یزد خبر داد.
۱۹ قرارگاه نوروزی پلیس در استان یزد راه اندازی شد

Page Generated in 0/0155 sec