مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
برای متهم مرتکب به نگهداری سی دی های مبتذل و مستهجن:
دادرس دادگاه عمومی بهاباد متهم مرتکب نگهداری نوار ها و دیسکتهای مستهجن و مبتذل شده بود را با احکام جایگزین حبس مواجه کرد.
حکم‌جالب دادرس دادگاه عمومی‌بهاباد
طی واکنشی:
تعداد سیزده امام جمعه روستاها و مناطق مختلف در استان در واکنش به جریانات اخیرشورای شهر یزد بیانیه نوشته اند.
سیزده امام جمعه در استان یزد خواستار حفظ حرمتها در ماجرای عضو زرتشتی شورا شدند
یک عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات:
یک عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا با بیان اینکه «از نظر این هیات حضور سپنتا نیکنام عضو زرتشتی شورای شهر یزد در این شورا منع قانونی ندارد» از احتمال طرح استفساریه‌ای در مجلس برای حل مشکل عضو زرتشتی شورای شهر یزد خبر داد.
احتمال طرح استفساریه‌ای در مجلس برای حل مشکل «سپنتا نیکنام»
مدیر روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای شهید صدوقی یزد گفت: اعتراض شماری از دانشجویان این دانشگاه به کیفیت غذای سلف سرویس در دست بررسی است.
اعتراض به کیفیت غذای دانشگاه فنی شهید صدوقی یزد
سرپرست معاونت گردشگری:
سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد از ورود بیش از پنجاه هزار نفر گردشگر خارجی از ابتدای سال‌جاری تاکنون به شهر تاریخی جهانی یزد خبر داد.
ورود بیش از 50 هزار گردشگر خارجی به یزد
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان:
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به استقبال خوب سرمایه‌گذاران خارجی برای فعالیت در تولید انرژی خورشیدی، گفت: در نیمه اول امسال سه مجوز سرمایه‌گذاری با حجم 36 میلیون یورو در این بخش برای استان صادر شده است .
تلاش متولیان سرمایه‌گذاری استان یزد برای تولید انرژی خورشیدی

Page Generated in 0/0126 sec