مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
مدیرکل صداوسیما مرکز یزد درگذشت حامد زارع هنرمند ارزشی و برجسته استان را تسلیت گفت.
هنرمند یزدی به دیدار حق شتافت
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد:
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد گفت: در حال حاضر ۶۴ نفر به دلیل ناتوانی در پرداخت مهریه و نفقه در زندان‌های استان یزد بسر می‌برند.
۶۴نفر بخاطر ناتوانی پرداخت مهریه و نفقه در زندان‌های یزد گرفتارند
‌ مدیرعامل شرکت توزیع برق استان مطرح کرد:
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در نشست خبری آنلاین با اهالی رسانه با بیان اینکه خاموشی یزد با ۶۳ دقیقه به ازای هر مشترک در سال یک دهم میانگین کشوری است، خاطرنشان کرد: استان یزد در این زمینه در رتبه اول کشوری قرار دارد.
خاموشی برق یزد یک دهم میانگین کشوری/ ضرورت مدیریت مصرف از سوی شهروندان
آئین تکریم و معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی یزد با حضور معاونت سازمان تعزیرات حکومتی کشور و جمعی مسئولان ارشد استان یزد برگزار شد.
مدیر کل جدید تعزیرات حکومتی یزد معرفی شد
جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد:
جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان از برگزاری مراسم سی و نهمین سالگرد شهدای فاجعه هفتم تیر و گرامیداشت هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در میدان امیرچقماق خبر داد.
مراسم سالگرد شهدای فاجعه هفتم تیر در امیرچقماق یزد برگزار می شود
نشست روسای کمیته‌های ستاد ملی کرونا:
رئیس جمهور با قدردانی از تلاش‌های کادر درمانی و بهداشتی کشور، مسئولان بخش‌های مرتبط با مقابله با کرونا و به ویژه همراهی مردم در مرحله اول مقابله با این بیماری اظهار داشت: در حال ورود به مرحله دیگری از مقابله با کرونا هستیم که استفاده از ماسک را ناگزیر کرده است و باید در کنار تدوین دستورالعمل‌های لازم درباره مناطق و اماکنی که استفاده از ماسک در آنها الزامی است، تدابیر لازم برای تهیه سهل و ارزان ماسک نیز اندیشیده شود.
تاکید روحانی بر الزام استفاده از ماسک در مرحله جدید مقابله با شیوع کرونا
‌ رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر یزد:
رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر یزد در نشست خبری آنلاین با اهالی رسانه استان با اشاره به روند رسیدگی به مغایرت‌های مالی شهرداری، خاطرنشان کرد: این مغایرت‌ها در دست بررسی است و پس از قطعی شدن از طریق مطبوعات و خبرگزاری‌ها به‌صورت شفاف به اطلاع مردم می‌رسد.
مغایرت‌های مالی شهرداری درحال بررسی است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد:
معاون عمرانی استاندار خاطرنشان کرد: ‌متقاضیان و افراد واجد شرایط مرحله اول طرح اقدام ملی مسکن در استان که پیامک دریافت نموده‌اند، هر چه سریع‌تر نسبت به تکمیل مدارک خود در سامانه اقدام کنند.‌
افراد واجد شرایط طرح ملی مسکن،‌ مدارک خود را در سامانه تکمیل کنند
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، یادواره گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مبارزه با مواد مخدر در یزد آغاز بکار کرد.
آغاز یادواره شهدای مبارزه با مواد مخدر در یزد
بازرس کل استان یزد:
بازرس کل استان یزد با اشاره به جریمه 7 میلیارد تومانی تعزیرات حکومتی برای مخابرات استان یزد گفت: شنیده شده در قالب حق اشتراک اقداماتی در حال انجام است که در این زمینه هشدار می دهیم.
هشدار به مخابرات استان یزد/سوء جریانی در موسسه کوثر مشاهده نشد

Page Generated in 0/0157 sec