مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد گفت: از دوم تا یازدهم فروردین هر روزی به نام یکی از شهرستان‌های یزد مشخص شده است.
نامگذاری ایام عید به نام شهرستان‌های یزد
ستاد اجرایی خدمات سفر استان یزد، کار خود را بر اساس دستورالعمل های کشوری آغاز کرد.
آغاز بکار ستاد اجرایی خدمات سفر استان یزد
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان یزد:
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش یزد با تاکید بر اینکه تحقق سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش باید به یک گفتمان و مطالبه تبدیل شود،گفت: برنامه‌های پرورشی مدارس در مسیر تحقق این سند است.
برنامه‌های پرورشی مدارس یزد در مسیر تحقق سند تحول بنیادین است
رئیس اداره امور تربیتی آموزش و پرورش استان یزد:
رئیس اداره امور تربیتی آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به تعطیلی مدارس به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا گفت: تمام برنامه های هفته امور تربیتی در استان لغو شد.
برنامه‌های هفته امور تربیتی در یزد لغو شد
رئیس اداره امور قرآنی آموزش و پرورش استان یزد خبر داد:
رئیس اداره امور قرآنی آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به اجرای طرح نهضت ملی حفظ ۳۰ جزء قرآن کریم گفت: امسال ۵۵ هزار دانش آموز استان یزد در این طرح ثبت نام کردند.
ثبت‌نام ۵۵هزار دانش آموز یزد در طرح نهضت ملی حفظ ۳۰ جزء قرآن کریم
در نشست خبری مطرح شد؛
رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت: در حال حاضر ۱۶۰ مشاور آموزش دیده به دانش آموزان استان مشاوره تربیتی و تحصیلی می دهند.
۱۶۰ مشاور به دانش آموزان یزد مشاوره تربیتی و تحصیلی می‌دهند
ساعت کاری مراکز منتخب در شهرستان‌ها از ساعت ۷ الی ۲۴ جهت غربالگری بیماری‌های واگیر با اولویت بیماری تب دار و تنفسی افزایش یافت.
ساعات کاری مراکز غربالگری بیماری‌های واگیردار در یزد افزایش یافت
سرپرست شرکت آبفا استان یزد از تامین سالانه ۱۱۰ میلیون مترمکعب آب شرب برای شهروندان یزدی خبر داد.
نیاز سالانه یزد به ۱۱۰ میلیون متر مکعب آب شرب
به دنبال ادعای مدیر سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری یزد مبنی بر دستور استاندار در مورد قطع درختان میدان راه‌آهن این شهر، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری یزد این ادعا را رد کرد.
ادعای قطع درختان میدان راه‌آهن یزد به دستور استاندار، تکذیب شد
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: نماز جمعه این هفته یزد نهم اسفند به امامت آیت الله ناصری یزدی امام جمعه یزد اقامه می‌شود.
خبر لغو نماز جمعه یزد تکذیب شد

Page Generated in 0/0135 sec