مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
سرپرست شبکه دامپزشکی ابرکوه گفت: طرح واکسیناسیون هاری حیوانات خانگی با هدف پیشگیری از شیوع بیماری‌های مشترک بین انسان و حیوان به صورت رایگان در دامپزشکی ابرکوه انجام می‌شود.
حیوانات خانگی ابرکوه رایگان واکسینه می‌شوند
معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی یزد از برگزاری آزمون استخدامی شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی در آبان ماه سال جاری خبر داد و گفت: ثبت نام این آزمون از روز پنجشنبه سوم مهرماه در سامانه مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir آغاز شده و به مدت ۱۰ روز ادامه دارد.
آزمون استخدامی جذب نیروی جهت تامین اجتماعی برگزار می شود
در پی تاکید رهبری بر ترجمه آثار دفاع مقدس؛
ترجمه انگلیسی کتاب «ساجی» به مناسب هفته دفاع مقدس و در پی تأکید مقام معظم رهبری بر ترجمه آثار دفاع مقدس به زبان‌های خارجی، در دانشگاه یزد رونمایی شد.
ترجمه انگلیسی کتاب «ساجی» در یزد رونمایی شد
امام جمعه یزد:
نماینده ولی فقیه در استان یزد با تاکید بر ضرورت انتقال ارزش‌ها و فرهنگ دفاع مقدس به نسل‌های جدید گفت: بیان خاطرات دفاع مقدس یک دوره تربیتی و انسان‌ساز است.
بیان خاطرات دفاع مقدس یک دوره تربیتی و انسان‌ساز است
در مسیر محرومیت‌زدایی در خاتم؛
در ادامه فعالیت های صورت گرفته در حوزه محرومیت زدایی نقاط محروم کشور و استان یزد، کلنگ احداث مدرسه متوسطه در فتح آباد خاتم به زمین زده شد.
کلنگ مدرسه متوسطه فتح آباد به زمین خورد
سرپرست سازمان آتش‌نشانی یزد خبر داد:
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد گفت: برای خرید تجهیزات مورد نیاز آتش نشانی نیاز به اعتبار و همراهی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان داریم.
نیاز به نقدینگی برای خرید تجهیزات آتش‌نشانی
فرمانده انتظامی استان یزد:
فرمانده انتظامی استان یزد از کشف ۱۰۱ کیلو تریاک از یک دستگاه کامیون توسط ماموران ایستگاه بازرسی شهید مدنی خبر داد.
محموله تریاک در ایستگاه شهید مدنی یزد توقیف شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ‌تاکید کرد:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ‌یزد بر اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد تاکید کرد و خواستار فرهنگ‌سازی و هدایت واقفین استان برای انجام امور وقف در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ازجمله اعتیاد و حمایت اجتماعی از بهبودیافتگان شد.
ضرورت فرهنگ‌سازی و هدایت واقفین برای انجام امور ‌وقف در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد
رئیس شورای اسلامی استان یزد در نشست مشترک با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری، خاطرنشان کرد: اجرای عدالت توزیع آب آشامیدنی باکیفیت در همه شهرستان‌های استان در دستورکار و اولویت فعالیت‌های شورا قرار دارد.
اجرای عدالت توزیع آب آشامیدنی باکیفیت در اولویت فعالیت‌های شورا
معاون عمرانی فرمانداری بافق: اراضی ۷۲ نفر از متقاضیان طرح ملی مسکن در بافق مشخص شد.
فاز اول واگذاری اراضی طرح ملی مسکن در بافق اجرایی شد

Page Generated in 0/0135 sec