مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
خرید ارزان ترین بلیط هواپیما به ویژه برای آنها که به خاطر کار یا تفریح زیاد به سفرهای داخلی و خارجی می روند، اهمیت زیادی دارد. اما مسافران پر رفت و آمد بهتر می دانند که برای رزرو بلیط ارزان هم باید راهکارهایی را به کار ببندند. این راهکارها چندان هم سخت نیستند، تنها باید حواس خود را جمع کنید و نکات ریز و ظریفی را رعایت کنید که ممکن است به چشم دیگران نیاید. برای مثال نکاتی که قاصدک 24 متعلق به شرکت فرش تا عرش کارمانیا برای شما فهرست کرده، می توانند به کار شما بیایند
راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما
دادستان ابرکوه خبر داد؛
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ابرکوه گفت: با تشکیل مرکز پیشگیری از وقوع جرم و تلاش‌های صورت گرفته، 70 درصد زمین‌خواری و 500 درصد شکار غیرمجاز در این شهرستان نسبت به سنوات قبل کاهش یافته است.
کاهش 70 درصدی زمین‌خواری در ابرکوه
رئیس اورژانس استان یزد:
رئیس مرکز اورژانس استان یزد از راه‌اندازی سامانه GPS در اورژانس یزد خبر داد
سامانه GPS در اورژانس یزد راه اندازی می‌شود
امام جمعه مهریز گفت: مهمترین رسالت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مقابله با نفود فرهنگی دشمنان است که به دنبال براندازی نظام ما هستند.
ائمه جمعه یزد از خدمات سپاه تجلیل کردند
انجمن پایگاه های خبری و سرپرستان خبرگزاری های یزد در فراخوانی اعلام کرد که نخستین جشنواره پایگاه‌ های خبری و خبرگزاری ‌های استان (رسانه ‌های الکترونیک برخط) اردیبهشت 1397 در بخش های یادداشت، عکس، خبر، مصاحبه و گزارش برگزار می شود.
نخستین جشنواره خبرگزاریها و پایگاههای خبری یزد برگزار می شود
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد:
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد اعلام کرد: سال جدید، سال شناخت و استفاده از ظرفیت‌ها و ایجاد چالش‌های کیفیت بخشی به فعالیت‌هاست
ایجاد چالش‌های کیفیت‌بخشی به فعالیت‌ها را در سال جدید دنبال می‌کنیم
مدیرکل کمیته امداد استان یزد:
مدیرکل کمیته امداد استان یزد با اشاره به افزایش آمار حامیان نیکوکار این استان گفت: در حال حاضر بیش از ۲۷ هزار فرد نیکوکار حامی ایتام و کودکان نیازمند یزد هستند.
بیش از ۲۷ هزار نیکوکار حامی ایتام و کودکان نیازمند یزد هستند
رییس انجمن دندانپزشکی یزد:
رئیس هیئت مدیره انجمن دندانپزشکی ایران، شعبه یزد، توصیه کرد: باید از زمان نوزادی، هر 6 ماه یکبار به منظور تشخیص زود هنگام مشکلات دهان و دندان و بررسی آنها به دندانپزشک مراجعه شود.
دندان نوزادان هر 6ماه توسط پزشک معاینه شود
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی یزد:
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی یزد به افرادی که با مصرف سیر دچار تپش قلب می‌شوند، توصیه کرد: طبع سیر با پختن از بین نمی‌رود لذا این افراد باید در مصرف سیر پخته نیز احتیاط کنند .
مصرف سیر خون را رقیق می‌کند/طبع سیر با پختن از بین نمی‌رود
مسئول اداره بهداشت و مدیریت بیماری‌های دامی اداره کل دامپزشکی استان یزد از اجرای واکسیناسیون بروسلوز در جمعیت گاو، گوساله و گوسفند و بز خبر داد.
114 هزار راس دام در یزد علیه تب مالت واکسینه شدند

Page Generated in 0/0281 sec