مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
سردار جمیری خبر داد؛
فرمانده سپاه الغدیر یزد با اشاره به تدوین 37 عنوان برنامه برای هفته دفاع مقدس امسال، گفت: ۲۳۰۰ ویژه برنامه دفاع مقدس در یزد برگزار می‌شود .
برگزاری ۲۳۰۰ ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در یزد
معاون فرهنگی دادگستری استان یزد گفت: امروز کشور در یک جنگ نرم تمام عیار فرهنگی و اجتماعی است و بسیج باید به عنوان یک اندیشکده، راهبرد مقابله در این جنگ را تدارک ببیند .
بسیج باید اندیشکده مقابله با جنگ نرم باشد
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به ناکامی دشمن در جنگ نابرابر و تحمیلی هشت ساله عیه ایران، گفت: دشمن بداند در همه توطئه‌های خود همچون جنگ تحمیلی ناکام خواهد ماند.
دشمن در همه توطئه‌های خود همچون جنگ تحمیلی ناکام خواهد ماند
در مراسم تجلیل از شاعران برجسته آیینی یزد مطرح شد؛
مدیرکل دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری یزد خواستار حمایت مسئولان شهری از برنامه های ادبی شد و گفت: برنامه های ادبی با حمایت مسئولان شهری پا می گیرد.
برنامه‌های ادبی یزد با حمایت مسئولان پا می‌گیرد/مطالبات ادبای یزد
وزیر بهداشت:
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اگر می‌خواهیم به منافع ملی دست پیدا کنیم، ابتدا باید امید را در جامعه نهادینه‌سازی کنیم.
کسب منافع ملی در گرو نهادینه‌سازی امید در جامعه است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: تلفات جاده ای در چهار ماهه نخست سال 1397 در این استان نسبت به مدت مشابه سال قبل، 17.7 درصد کاهش یافته است.
تلفات جاده ای در یزد 17،7 درصد کاهش یافت
سردار هدایتی:
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد،‌گفت: 200 برنامه فرهنگی،‌آموزشی و تبیینی برای بزرگداشت هفته دفاع مقدس از سوی ستادکل نیروهای مسلح به استان یزد ابلاغ شده است.
ابلاغ 200 برنامه فرهنگی و تبیینی ویژه بزرگداشت دفاع مقدس به یزد
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خبر داد؛
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد از تایید 17 طرح از مجموع طرح‌های معرفی شده از سوی این استان در کارگروه شرکت‌های نوپا در سال جاری خبر داد .
پرداخت 1.5 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به شرکت‌های نوپای یزد
فیلم سینمایی «مادر» ساخته دارن آرونوفسکی با حضور مدیر کل صدا و سیمای یزد در حوزه هنری استان اکران و تحلیل شد .
ترویج شیطان‌پرستی در فیلم سینمایی «مادر» ساخته آرونوفسکی
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد توجه به معرفی توانمندی های استان در سطح ملی و بین المللی را ضروری دانست و بیان کرد:برند سازی هویت و تمدن شهر یزد را حفظ می کند.
برندسازی هویت و تمدن شهر یزد را حفظ می کند/ معرفی توانمندی های استان در سطح ملی و بین المللی

Page Generated in 0/0929 sec