مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
معاون برنامه ریزی استاندار یزد:
معاون برنامه ریزی استاندار یزد از تصویب ۲۱۶ طرح اشتغال روستایی در این استان خبر داد.
۲۱۶ طرح اشتغال روستایی در استان یزد تصویب شد
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد:
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد گفت: متاسفانه اغلب سرمایه گذاران، نقشه تجاری منسجمی برای سرمایه گذاری ندارند و این امر سبب بروز مشکل می‌شود.
اغلب سرمایه‌گذاران نقشه تجاری منسجم برای سرمایه‌گذاری ندارند
استاندار یزد:
استاندار یزد گفت: برای اینکه وابستگی خود را به خارج کم کنیم، باید نوع وابستگی‌ها به خارج در حوزه صنعت و معدن از صفر تا ۱۰۰ مشخص شود.
نوع وابستگی‌ها به خارج از کشور در حوزه صنعت و معدن مشخص شود
امام جمعه یزد:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با اشاره به بیماری‌های مختلفی که امروز گریبانگیر مردم شده است، گفت: بی‌شک اگر نگاه جدی به تغذیه وجود داشته باشد، سلامتی به جامعه باز می‌گردد.
سلامتی جامعه بی‌شک با نگاه جدی به تغذیه باز خواهد گشت
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با تاکید بر لزوم همگرایی جریان های سیاسی مختلف در شرایط حسّاس کنونی و انتقال یک صدای واحد از ایران به دنیا در موضوع برجام گفت: خیلی ها منتظر هستند جمهوری اسلامی ایران سرگرم مسائل داخلی شود تا آنها ضربه های متعددی را از خارج به کشور وارد کنند.
برجام باید محور همگرایی جریان های سیاسی باشد
مدیرکل آموزش و پرورش یزد:
مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد، گفت: آموزش، تجربه، خلاقیت و مهارت، شاخص‌های تشخیص شایسته خواهی در آموزش و پرورش است .
تقویت شایسته خواهی موثرترین راهکار افزایش یادگیری است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار‌ ‌تاکید کرد:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در کمیسیون ساماندهی اتـباع خارجی استان ‌با تاکید بر ضرورت رسیدگی به حوزه های اجتماعی و فرهنگی اتباع بیگانه، گفت: یکی از راههای اصلی ارتقای جامعه پذیری اتباع بیگانه استان، آموزش است.
یکی از راههای اصلی ارتقای جامعه پذیری اتباع بیگانه آموزش است
مدیرکل انتقال خون استان یزد با اشاره به کاهش آمار اهدا کنندگان در ماه رمضان، گفت: در ماه مبارک امسال سه هزارو 404 نفر برای اهدا خود به پایگاه‌های خونگیری استان یزد مراجعه کردند.
2404 یزدی در ماه رمضان خون اهدا کردند
معاون استاندار یزد تأکید کرد:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به جایگاه بسیار خوب استان در زمینه اهدای خون و فرآورده‌های‌ خونی، گفت: مشارکت اجتماعی بانوان در امر انتقال خون نیز جذب و فرهنگ سازی شود .
لزوم فرهنگ‌سازی برای مشارکت بیشتر بانوان یزدی در امر اهدا خون
امام جمعه یزد:
امام جمعه یزد با تاکید بر این‌که دشمن به دنبال ترویج شبهات مختلف مهدوی در جامعه است، گفت: دور کردن جامعه اسلامی به ویژه جوانان از فرهنگ مهدویت به وسیله ایجاد شبهات مختلف مهدوی، مهمترین هدف دشمنان برای کمرنگ کردن ارزش‌های اسلامی و دینی است.
ترویج شبهات مهدوی توطئه جدید استکبار علیه ارزش‌های دینی است

Page Generated in 0/0172 sec