مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
استاندار یزد:
استاندار یزد در اولین روز از سال جدید و در جمع ایتام تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی استان گفت: به عنوان شیعه حضرت علی(ع) و کسی که در حکومت اسلامی مسئولیتی دارد، بزرگ ترین تکلیف و وظیفه ما رسیدگی به امور یتیمان و رفع مشکلات آنهاست.
بزرگ ترین تکلیف ما رسیدگی به امور ایتام است
امام جمعه یزد با بیان این‌که تفکر و تعقل در سیستم آموزشی کشور ما جایگاهی ندارد، گفت: مبلغان دینی مردم را نسبت به مسائل فضای مجازی آگاه کنند.
مبلغان دینی مردم را نسبت به مسائل فضای مجازی آگاه کنند
فرماندار ابرکوه با بیان اینکه دولت در حوزه های مختلف خدمات مطلوبی را انجام داده است، گفت: دستگاه های اجرایی شهرستان در زمینه اطلاع رسانی خدمات دولت خیلی ضعیف عمل کرده اند.
فرماندار ابرکوه از عملکرد ضعیف دستگاه های اجرایی در اطلاع رسانی انتقاد کرد
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد:
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد گفت: در ایام نوروز ۹۷ ظرفیت اسکان روزانه ۹۵ هزار و ۸۴۰ نفر در سراسر استان یزد وجود دارد.
ظرفیت اسکان روزانه ۹۵۸۰۰ نفر در ایام نوروز در یزد وجود دارد
کارگاه دو روزه اینفوگرافیک با موضوع «اقتصاد مقاومتی» با حضور علیرضا دانافر و جمعی از هنرمندان در حوزه هنری یزد برگزار شد .
برگزاری کارگاه اینفوگرافیک با موضوع «اقتصاد مقاومتی» در یزد
سرپرست جمعیت هلال احمر استان یزد:
سرپرست جمعیت هلال احمر استان یزد از اجرای طرح فرشتگان رحمت در این استان خبر داد.
طرح فرشتگان رحمت در یزد اجرا می شود
رییس پلیس ‌راه یزد:
رییس پلیس‌ راه استان یزد با تاکید بر این که آمار تصادفات و تلفات جاده‌ای استان یزد باید بیش از این کاهش پیدا کند، گفت: پلیس یزد به هیچ‌ وجه در برخورد با تخلفات حادثه‌ ساز مسامحه نمی‌کند.
پلیس یزد در برخورد با تخلفات حادثه‎ساز مسامحه نمی‌کند
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد از بستن، تجمیع و کاهش حساب‌های دولتی با هدف انضباط و شفافیت نظام مالی استان خبر داد و گفت: در همین راستا امسال یک هزار و ۸۰۰ حساب بانکی دستگاه‌های دولتی استان مسدود و بسته شد.
۱۸۰۰ حساب‌های بانکی دستگاه‌های دولتی استان یزد بسته شد
نائب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس:
نائب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس و نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی با بیان این که آب انتقالی به یزد ارتباطی با آب اصفهان ندارد، آب، گاز، نفت و معادن از انفال هستند و هیچ استان و منطقه‌ای حق ندارد، بگوید این منابع تحت اختیار ماست و دیگران از آن منابع بهره‌ای ندارند.
آب انتقالی به یزد ارتباطی با آب اصفهان ندارد
سرپرست معاونت عمرانی استاندار تاکید کرد؛
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: ایجاد محل‌های تفریحی و دیدنی در شهرستان که بتواند ساعات حضور یک گردشگر را پُر کند باید در دستور کار مسئولان شهرستان قرار گیرد .
توسعه گردشگری ابرکوه در گروی ایجاد زیرساخت‌ها/تلاش برای افزایش 1.5 برابری تعداد گردشگران یزد

Page Generated in 0/0265 sec