مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
فرماندار یزد:
فرماندار یزد با بیان این‌ که زیربنای توسعه و پیشرفت هر جامعه‌ای علم و دانش است، گفت: دفاتر تسهیل‌گری محلی باید امر سوادآموزی را به طور جدی در دستور کار خود قرار داده و از نهادهای مسئول درخواست اعتبار کنند.
دفاتر تسهیل‌گری محلی سوادآموزی را در دستور کار جدی قرار دهند
رئیس کل دادگستری استان یزد:
رئیس کل دادگستری استان یزد از گذشت ۱۴۰ میلیارد ریالی شکات یزدی از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: این افراد شاکیان محکومان مالی غیرعمد بودند که از حق خود گذشتند.
شاکیان محکومان مالی غیرعمد یزد ۱۴۰ میلیارد ریال حق خود را بخشیدند
امام جمعه یزد مطرح کرد؛
امام جمعه یزد با اشاره به اینکه در زمان شیوع کرونا مظلومان در آمریکا مورد بی توجهی زیادی بودند، گفت: فرهنگ غرب بر پایه بی توجهی به مظلومان و حفظ سرمایه داران پایه ریزی شده است.
پایه‌ریزی فرهنگ غرب براساس بی توجهی به مظلومان و حفظ سرمایه داران
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس:
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس گفت: در حال حاضر جرائمی که اصناف به دلایل مختلف پرداخت می کنند در یزد هزینه نمی شود که این امر باید اصلاح شود.
جرائم اصناف باید به استان بازگردانده شود/لزوم اصلاح قوانین
فرماندار مهریز گفت: امروز دشمن دین و ایمان و فرهنگ کشورمان را نشانه گرفته و برای شکست دشمن در این جنگ باید جهادگونه عمل کنیم.
انتقاد فرماندار مهریز نسبت به عملکرد دستگاه‌های فرهنگی شهرستان
رییس سازمان صمت یزد:
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: با تصمیم کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مبلغ ۱۱۴ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی استان پرداخت می‌شود.
۱۱۴ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی یزد پرداخت می‌شود
نماینده مردم یزد:
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ظرفیت‌های بالای استان یزد در حوزه فناوری اطلاعات و لزوم تبیدل این استان به قطب آی‌تی و صنایع دانش‌بنیان کشور، گفت: در حالی زیرساخت‌های فناوری اطلاعات را تقریبا به اندازه دنیا توسعه داده‌ایم که به میزان سایر کشورها از این فضا استفاده نمی‌کنیم و استفاده فعلی ما خیلی متناسب با توسعه نیست.
استفاده از فناوری اطلاعات در کشور متناسب با توسعه نیست
مدیر کل ارشاد یزد خبر داد:
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به افتخارات بخش سینمای کوتاه این استان در جشنواره‌های مختلف داخلی و خارجی، عنوان کرد: سینمای کوتاه یزد در سالهای اخیر جهش بلندی داشته است.
جهش بلند سینمای کوتاه یزد در سال‌های اخیر
رئیس مرکز توسعه حل اختلاف کشور:
رئیس مرکز توسعه حل اختلاف کشور بر لزوم دقت به نحوه برخورد با مسائل و پدیده‌های اجتماعی گفت: جبهه فرهنگی باید هوشمند و تیزبین در مسائل اجتماعی ورود کند.
جبهه فرهنگی تیزبین و هوشمند به مسائل اجتماعی ورود کنند
در گفت‌وگو با استاندار یزد مطرح شد:
حکمرانی خوب و تحقق شاخص‌های آن به خصوص ارتباط مردم و مسئولان، مشارکت و شفافیت مورد تاکید دولت‌ها در یزد نیز مورد توجه و پیگیری جدی مسئولان قرار دارد به طوری که استاندار یزد نیز بر پاسخگویی مدیران به مردم تاکید دارد و می‌گوید: رابطه مسئولان با مردم و نحوه عملکرد و فعالیت مدیران عین پایبندی و رعایت شفافیت در عملکرد آن‌هاست.
رابطه مسئولان با مردم عین پایبندی و رعایت شفافیت در عملکرد آن‌هاست

Page Generated in 0/0307 sec