مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق یزد گفت: قبوض کاغذی چهار شهرستان ابرکوه، بافق، بهاباد و خاتم در دوره سوم توزیع و مابقی در دوره چهارم به صورت کامل حذف می‌شود.
موشن گرافی طرح حذف قبوض شرکت توزیع برق استان یزد
به عنوان کارآفرین برتر استان یزد:
از شرکت سرمایه گذاری پیشگامان کار و سرمایه هوشمند و شرکت تعاونی دانش بنیان پیشگامان رسانه و آگهی زبده(پرواز) به عنوان کارآفرینان برتر استان یزد تجلیل به عمل آمد.
تجلیل از پیشگامان کار و سرمایه هوشمند و پیشگامان رسانه و آگهی زبده
به همراه گزارش تصویری:
یک بانوی اشکذری با استفاده از وام خوداشتغالی کمیته امداد و ایجاد یک مزرعه پرورش الاغ، زمینه اشتغال 3 نفر را در روستای تقوّیه بخش خضرآباد این شهرستان استان یزد فراهم آورد.
اشتغالزایی با الاغ  یک ایده تجاری پولساز توسط یک بانوی اشکذری
همزمان با سراسر کشور و با حضور مشاور مدیرعامل در امور امداد و نجات هلال احمر استان یزد:
مشاور مدیرعامل در امور امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد از برگزاری هجدهمین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار «مدرسه ایمن، جامعه تاب‌آور» در 18 مدرسه استان با حضور اعضا کانون دانش آموزی و نجاتگران هلال احمر همزمان با سراسر کشور خبر داد.
برگزاری مانور زلزله و ایمنی در مدرسه راهنمایی ملاصدرا یزد
اولین پرواز اختصاصی استان توسط هواپیمایی آتا وهمکاری پیشگامان کویرباحضور عزالدینی معاون استاندار،نصیری‎‎زاده رییس برنامه و بودجه،نقصان محمدی مدیرراه و شهرسازی ورضایی نژاد مدیرعامل پیشگامان کویر یزد درفرودگاه بین المللی شهید صدوقی انجام شد.
افتتاحیه اولین پرواز اختصاصی استان یزد
بی خیالی مسئولان:
فیلم های اختصاصی نشانی می دهد یک شرکت فولادی در شهرک صنعتی یزد به شدت هوا را آلوده کرده است و هیچ برخوردی هم با این روند نشده است.
فیلم : آلودگی وحشتناک یک شرکت فولاد در شهرک صنعتی یزد
به همراه گزارش تصویری:
طرح هایی که توانسته بالاترین جایگاه در سطح ملی درحوزه بازآفرینی شهری را که اثری آشکار و ملموس در بهبود کیفیت زندگی مردم داشته باشد را معرفی می کند که یک اثر از یزد نیز در کاندید این بخش است.
یزدیها دریک قدمی دریافت بالاترین جایزه بازآفرینی شهری در سطح ملی

Page Generated in 0/1378 sec