مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
دیدن تصاویر زیبا از حیات وحش آنهم در همین چند قدمی مردم استان یزد جذاب است. در استان یزد بیش از ۸۰۰ گونه گیاهی، ۱۹۰ گونه پرنده، ۶۰ گونه پستاندار وحشی و بیش از ۴۰ گونه خزنده در استان شناسایی شده اند که برخی از آنها در معرض خطر هستند.
گزارش تصویری زیبا از حیات وحش استان یزد
ساعت فردوسی که به خاطر نام بانی آن پشوتن‌جی دوسابایی مارکار به ساعت مارکار مشهور است ، ساعت عمومی و بزرگی است که در میدان مارکار یزد قرار دارد.
شایعه عجیب درباره ساعت مارکار یزد به همراه عکس
همزمان با سراسر کشور و با حضور مشاور مدیرعامل در امور امداد و نجات هلال احمر استان یزد:
مشاور مدیرعامل در امور امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد از برگزاری هجدهمین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار «مدرسه ایمن، جامعه تاب‌آور» در 18 مدرسه استان با حضور اعضا کانون دانش آموزی و نجاتگران هلال احمر همزمان با سراسر کشور خبر داد.
برگزاری مانور زلزله و ایمنی در مدرسه راهنمایی ملاصدرا یزد
یک قطعه پاشلک مصدوم پس از زنده گیری توسط یکی از شهروندان در شهر تفت تحویل مامورین اجرایی اداره محیط زیست تفت گردید.
عکس:یک پاشلک مصدوم توسط مردم تفت نجات داده شد
پیکر شهید سید رضا حسینی دومین شهید مدافع حرم از استان یزد با حضور مسئولان و قشر مختلف تشییع و در گلزار شهدای خلد برین یزد به خاک سپرده شد.
تشییع پیکر شهید سید رضا حسینی دومین شهید مدافع حرم از استان یزد‎
به همراه گزارش تصویری؛
هیئت بعثت یزد به رسم سال های گذشته در روز مبعث حضرت رسول اکر(ص) جشنی را با حضور پررنگ مردم در میدان تاریخی بعثت یزد برگزار کرد.
برگزاری جشن  مردمی عید مبعث توسط هیئت بعثت یزد

Page Generated in 0/0241 sec