مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
تور چین یکی از پرطرفدارترین تورهای آسیایی می‌باشد و کشور چین هر ساله میزبان هزاران گردشگری است که با خرید بلیط خارجی به این کشور سفر می‌کنند.در سال‌های اخیر صنعت گردگشری در چین به شکل بی‌سابقه‌ای پیشرفت کرده است و دلیل آن رشد اقتصادی پایدار، اجرای بیشتر سیاست اصلاحات و همچنین افزایش قابل توجه درآمد شخصی افراد می‌باشد.
قیمت تور اروپا و چین و راهنمای سفر
در ادامه به معرفی بیشتر این هتل و خدماتی که توسط آن ارائه خواهد شد خواهیم پرداخت. در صورتیکه قصد دارید با استفاده از تور بالی و با انجام پرواز داخلی و یا پرواز خارجی به این منطقه از کشور اندونزی سفر کنید با ما در ادامه همراه باشید.
از نقاط گردشگری بالی مالدیو و ایتالیا تا هتل ها و غذاها
در دنیای امروز که برای اکثریت قریب به اتفاق مردم، سرعت یکی از مهم ترین فاکتورهای وسایل نقلیه به شمار می رود، استفاده از هواپیما برای جا به جایی مسافران روز به روز در حال گسترش یافتن است. با این حال وسایل دیگری مانند قطار و اتوبوس هم طرفداران خاص خود را دارند. با پیشرفت این بخش از صنعت تعداد وسایل نقلیه لوکس در ایران و جهان در حال افزایش است.
قطارهای پنج ستاره ایران و جهان
سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان یزد از برگزاری سومین جشنواره آلبالو در روستای طزرجان تفت به منظور معرفی ظرفیت‌های گردشگری این روستا خبر داد.
برگزاری سومین جشنواره آلبالو در روستای ییلاقی طزرجان یزد
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد از برگزاری جشنواره ساباط در یزد خبر داد.
برگزاری جشنواره ساباط در یزد
سرپرست معاونت میراث فرهنگی استان یزد گفت: خانه فلسفی یزد در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسید.
ثبت خانه تاریخی فلسفی یزد در فهرست آثار ملی کشور
خرید ارزان ترین بلیط هواپیما به ویژه برای آنها که به خاطر کار یا تفریح زیاد به سفرهای داخلی و خارجی می روند، اهمیت زیادی دارد. اما مسافران پر رفت و آمد بهتر می دانند که برای رزرو بلیط ارزان هم باید راهکارهایی را به کار ببندند. این راهکارها چندان هم سخت نیستند، تنها باید حواس خود را جمع کنید و نکات ریز و ظریفی را رعایت کنید که ممکن است به چشم دیگران نیاید. برای مثال نکاتی که قاصدک 24 متعلق به شرکت فرش تا عرش کارمانیا برای شما فهرست کرده، می توانند به کار شما بیایند
راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما
با حضور سیدمحمد بهشتی:
نشست هشتم از سلسله نشست های فرهنگی،اجتماعی شب یزد با حضور سید محمد بهشتی با موضوع تذکر یزدی بودن برگزار می شود
نشست هشتم از سلسله نشست های شب یزد برگزار می شود
علی اکبر قیومی ابرقویی:
غفلت از جوانب فرهنگی و هویتی و نگاه صرفاً اقتصادی و سرمایه سالارانه به بافت تاریخی، آسیب و آفت بزرگی است که هویت تاریخی و اصالت فرهنگی شهری چون یزد را تهدید می کند. به نظر می رسد این مخاطره مهم و شایسته اهمیت همراه با ثبت جهانی این شهر تاریخی (که بدون تردید بزرگ ترین رویداد فرهنگی و حتی اقتصادی استان یزد در سال گذشته به حساب می آید و شایسته است زحمات فعالان در این مسیر را سپاس گزار بود) صورتی آشکارتر و برجسته تر به خود گرفته است.
توسعه گردشگری، بیم ها و امیدها

Page Generated in 0/0321 sec