مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
مدیر عامل برق منطقه‌ای یزد:
مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای یزد با اشاره به رشد 11 درصدی مصرف برق استان، اعلام کرد: بیش از 70 درصد مصرف انرژی الکتریکی استان مربوط به بخش صنعت است.
70 درصد برق استان یزد در صنعت مصرف می‌شود
استاندار یزد:
استاندار یزد در گفت و گو با خبرگزاری صدا و سیمای مرکز یزد گفت: آسیب رسانی به خط انتقال آب به استان یزد خلاف قانون و قانون شکنی است و پیگیر خسارت های وارد شده به استان از طریق مراجع قانونی هستیم.
آسیب رسانی به خط انتقال آب مصداق قانون شکنی است/ پیگیر خسارت های وارد شده به استان از طریق مراجع قانونی هستیم
معاون رییس جمهور خبر داد؛
معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه‌ریزی و توسعه کشور با اشاره به این‌که سهم استان‌های کشور باید در توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار مشخص شود، گفت: امسال یک میلیون و 33 هزار شغل پایدار در سطح کشور ایجاد می‌شود.
ایجاد یک میلیون و 33 هزار شغل پایدار جدید در کشور
رییس انجمن دندانپزشکی یزد:
رئیس هیئت مدیره انجمن دندانپزشکی ایران، شعبه یزد، توصیه کرد: باید از زمان نوزادی، هر 6 ماه یکبار به منظور تشخیص زود هنگام مشکلات دهان و دندان و بررسی آنها به دندانپزشک مراجعه شود.
دندان نوزادان هر 6ماه توسط پزشک معاینه شود
معاون استاندار یزد تأکید کرد:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به ضرورت دائمی شدن کمیته‌های مراسم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در استان، گفت: توجه به نیاز روحی و فکری جامعه به ویژه جوانان در برگزاری مناسبت‌های ملی و مذهبی ضروری است.
لزوم توجه به نیاز روحی و فکری جوانان در مناسبت‌های ملی و مذهبی
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: دبیرخانه و شورای سیاستگذاری هفته یزد جهانی به زودی تشکیل و دبیرخانه کمک خواهد کرد تا مشارکت مردم و مسئولان در برگزاری این مهم تسهیل شود.
شورای سیاستگذاری هفته یزد جهانی تشکیل می ‌شود
مدیر کل تعزیرات حکومتی یزد خبر داد؛
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان یزد اعلام کرد: در قالب طرح نظارتی ویژه نوروز 97 به 610 پرونده تخلف در حوزه کالا و خدمات در تعزیرات حکومتی استان رسیدگی شد.
رسیدگی به 610 پرونده تخلفات بازار در طرح نظارتی ویژه نوروز
سخنگوی شورای شهر یزد تأکید کرد:
سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به ضرورت توجه به بعد عمومی فرهنگ شهروندی در مدیریت شهری، گفت: برنامه‌ریزی برای نهادینه کردن فرهنگ کتابخوانی نقش مهمی در توسعه فرهنگی عمومی ایفا می‌کند.
توسعه فرهنگی عمومی مستلزم نهادینه کردن فرهنگ کتابخوانی است
مدیرکل اوقاف و امور خیریه یزد گفت: از ابتدای سال 1397 تاکنون هفت فقره وقف جدید در استان به ثبت رسید که نشان دهنده توجه یزدی ها بیش از گذشته به سنت حسنه وقف است.
هفت وقف جدید در یزد ثبت شد
مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد تأکید کرد:
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد در جلسه ستاد هماهنگی فعالیت‌های مهدوی با اشاره به اهمیت بهره‌مندی از ظرفیت‌های هنری و خلق برنامه‌های جذاب با رویکرد دینی گفت: مشارکت تشکل‌های اجتماع‌محور و مردمی در نشر فرهنگ مهدویت تأثیر چشمگیری دارد.
ضرورت مشارکت تشکل‌های اجتماع‌محور در نشر فرهنگ مهدویت

Page Generated in 0/0297 sec