مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
دبیر اولین جشنواره ملی پارچه فجر در یزد با بیان اینکه دنبال راه اندازی موزه پارچه در شان استان یزد هستیم افزود: جشنواره پارچه فجر راهی برای احیای صنعت پارچه در استان است.
دنبال راه اندازی موزه پارچه در شان استان یزد هستیم
قائم‌مقام کمیته امداد استان خبر داد:
قائم‌مقام کمیته امداد استان: طرح‌های مختلف مشارکتی از جمله جشن رمضان، اکرام ایتام و اطعام نیازمندان، همیان مولاو مفتاح الجنه با مشارکت مردم نیکوکار استان در ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود.
اجرای طرح‌های مختلف مشارکتی در ماه مبارک رمضان
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان: نظرات کارشناسی مبنای صدور آراء قضایی است که از این رو از اهمیت بالایی برخوردار است و مسئولیت سنگینی را به دنبال دارد.
نظرات کارشناسی، مبنای صدور آراء قضایی
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از گروه تعاونی پیشگامان بازدید کرد.
تاکید معاون وزیر تعاون بر نقش تعاونی ها در اقتصاد کشور
مدیرکل بهزیستی استان یزد با اشاره به اینکه ۱۰ درصد جمعیت استان یزد را سالمندان تشکیل می‌دهند گفت: مرکز روزانه سالمندان بهار محمود آباد یزد با کمک‌های خیری ساخته می‌شود.
۱۰ درصد جمعیت استان یزد را سالمندان تشکیل می‌دهند
با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر و مدیر حج و زیارت استان یزد :
جلسه توجیهی مدیران و پزشکان مرکزپزشکی حج و زیارت در حج 98 با حضور مدیرعامل هلال احمر استان و مدیر حج و زیارت استان یزد برگزار شد.
برگزاری جلسه توجیهی مدیران و پزشکان حج 98 استان یزد
معاون امور جوانان هلال احمر استان یزد خبر داد :
معاون امور جوانان هلال احمر استان یزد از برگزاری نشست هم اندیشی و بررسی نقاط ضعف و قوت مرحله استانی المپباد آماده و مسابقات رفاقت مهر خبر داد.
نشست هم اندیشی و بررسی نقاط ضعف و قوت مرحله استانی المپباد آماده
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد خبر داد:
اعضای کانون دانش آموزی هلال احمر دبیرستان فرزانگان دوره اول شهرستان یزد کمک های نقدی خود را به دانش آموزان مناطق سیل زده اهدا کردند.
کانون دانش آموزی هلال احمر شهرستان یزد پیشرو در امر یاری رسانی به سیل زدگان
در جلسه بررسی مشکلات تصفیه خانه فاضلاب شاهدیه مطرح شد؛
شاهدیه از قدیم به عنوان باغشهر و ریه تنفسی یزد مطرح بوده اما از یک سو صنایع و از سوی دیگر مشکلات ناشی از رها شدن پساب تصفیه خانه فاضلاب یزد، زندگی آرام مردم این منطقه را بر هم زده است.
آلاینده‌ها باغشهر شاهدیه را تهدید می‌کند/اقدام برای سمپاشی هوایی

Page Generated in 0/0632 sec