مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
نوشت‌افزارهای ایرانی اسلامی امروزه به لحاظ کیفیت در برابر نمونه‌های خارجی از وضعیت خوبی برخوردارند ولی به دلیل بازاریابی نامناسب نتوانستند خود را به جامعه به درستی معرفی کنند.
بازاریابی مهمترین چالش پیش روی نوشت افزارهای ایرانی اسلامی‌
مدیر کل راه آهن یزد خبر داد؛
مدیر کل راه آهن یزد گفت: از طرح باب الرضا(ع) استقبال بسیار خوبی صورت گرفته است و تاکنون بالغ بر پنج هزار نفر از خدمات این طرح در ایستگاه راه آهن یزد استفاده کرده‌اند.
بهره‌مندی بیش از ۵ هزار زائر یزدی از طرح باب الرضا(ع)
جانشین فرمانده انتظامی استان یزد گفت: ماموران در شبانه روز گذشته در بازرسی از یکدستگاه خودرو یخچالدار عبوری، 25 تن گوشت منجمد قاچاق به ارزش چهار میلیارد ریال کشف و توقیف کردند.
25 تن گوشت قاچاق در یزد کشف شد
امام جمعه یزد:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: حفظ و حراست از عرصه های منایع طبیعی وظیفه ای همگانی است که باید آحاد مردم به آن عنایت داشته باشند.
حراست از منابع طبیعی، وظیفه ای همگانی است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: مردم همیشه در پشتیبانی از انقلاب سنگ تمام می‌گذارند و مسئولان برای قدم‌هایی که مردم در حفظ انقلاب برمی‌دارند ارزش قائل باشند.
آیت الله ناصری: مسئولان برای گام‌هایی که مردم در حفظ انقلاب برمی‌دارند ارزش قائل باشند
گروه‌ زیادی‌ از مردم‌ یزد با شنیدن‌ خبر مسرت‌بخش‌ بازگشت امام خمینی به میهن، برای‌ استقبال‌ از ایشان‌ عازم‌ تهران‌ شدند.
حال و هوای یزد در بهمن 57
استاندار یزد:
استاندار یزد باصدور پیامی به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر، تقارن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با ایام فاطمیه و شهادت حزن‌انگیز حضرت صدیقه طاهره (س) را بستر مناسبی برای ارائه پیام‌های معنوی انقلاب اسلامی دانست.
تقارن فاطمیه با دهه فجر بستر مناسبی برای انتقال پیام معنوی انقلاب است
به همراه گزارش تصویری؛
آیت‌الله محمدرضا ناصری امام جمعه یزد در سفری چند روزه ایام آخر ماه صفر را در جمع مسلمانان آلمان گذارند. گزارش یزدی نیوز از این سفر معنوی را بخوانید
بازگشت امام جمعه یزد از سفر دهه آخر صفر به آلمان
نماینده اردکان با بیان اینکه شهدا متاثر از تعالیم اسلام و آموزه های انقلاب اسلامی برای آرمان های انقلاب جان دادند و هیچ اجر و مزدی طلب نکردند، گفت: استفاده ابزاری از شهدا، جفا به انقلاب و کسانی است که مخلصانه به میدان آمدند.
تابش: استفاده ابزاری از شهداء، جفا به انقلاب و خون شهداست

Page Generated in 0/5875 sec