مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
فرماندار میبد از برگزاری چهارمین جشنواره ملی «حرکت و برکت »با رویکرد مبارزه با معضل اجتماعی اعتیاد در میبد خبر داد.
برگزاری جشنواره ملی «حرکت و برکت» در میبد
فرماندار :
فرماندار مهریز گفت: افراد خیر در توسعه فضاهای آمورشی ، دانشگاهی و فرهنگی نقش مهمی بر عهده دارند و همواره کمک یار دولت در خدمت به مردم و جامعه اسلامی بوده و هستند.
خیران در توسعه فضاهای آموزشی مهریز ،کمک یار دولت هستند
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد با اشاره به ۹ برابر شدن پهنای باند استان یزد، گفت: موتور جست‌و‌جوگر ملی "پارسی‌جو" نخستین پروژه‌ای است که توانسته مهاجرت معکوس نخبگان به یزد را به وجود آورد.
مهاجرت معکوس نخبگان به یزد با اجرای پروژه "پارسی‌جو"
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: با توجه به مصوبه شورای عالی اداری و دستور رئیس جمهوری مبنی بر تعطیلی مراکز علمی کاربردی دولتی تا پایان سال تحصیلی 98-97، 240 مورد این مراکز به بخش خصوصی یا تعاونی ها واگذار می شود.
240 مرکز علمی کاربردی دولتی در انتظار واگذاری به بخش خصوصی و تعاونی
مراسم استقبال از پیکر مطهر شهید علی بمان غیاث هدشی، روز پنجشنبه با حضور جمعی از مسوولان ، خانواده های معزز شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردم ولایتمدار در فرودگاه شهید صدوقی (ره) یزد برگزار شد.
استقبال از پیکر مطهر شهید غیاث هدشی در یزد
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان یزد از آغاز به کار سومین جشنواره ادبی هنری رویش یزد و چهارمین کنگره شهدای دانش‌آموز استان از فردا ۴ اسفند در یزد خبر داد.
سومین جشنواره ادبی هنری رویش یزد فردا آغاز به کار می‌کند‌
بخشدار بخش مرکزی مهریز اعلام کرد: مدیریت کامل اطلاعات روستا، خانوارهای روستا، اطلاعات ساختمانی، پروانه ساخت و انواع گزارش‌گیری از امکانات نرم‌افزار جامع مدیریت دهیاری ترز است که از سال آینده شهرستان مهریز به آن تجهیز می‌شود.
تجهیز دهیاری‌های مهریز به نرم‌افزار جامع مدیریت
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از توقیف یک دستگاه تریلی و کشف سه دستگاه ماشین‌آلات صنعتی قاچاق به ارزش سه میلیارد و 500 میلیون ریال در یزد خبر داد .
توقیف محموله ماشین آلات قاچاق در یزد
رئیس شبکه بهداشت یزد:
رئیس شبکه بهداشت شهرستان یزد با تاکید بر لزوم توجه بیشتر مردان به سلامت و پیشگیری از بیماریها گفت: در حال حاضر زنان سه برابر مردان از خانه های بهداشت خدمات دریافت می کنند.
زنان ۳ برابر مردان از خانه‌های بهداشت خدمات دریافت می کنند
کارشناس مسئول سلامت خانواده مرکز بهداشت یزد:
کارشناس مسئول سلامت خانواده مرکز بهداشت یزد از ارائه خدمات بهداشتی و پیشگیری به مردان در خانه های بهداشت و پایگاه های سلامت خبر و انجام غربالگری سرطان‌ها خبر داد.
غربالگری سرطان‌ها در پایگاه‌های سلامت برای مردان انجام می‌شود

Page Generated in 0/0214 sec