مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان یزد:
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد گفت: در سوم فروردین‌ماه جاری، ۵۵ هزار و ۴۱۰ مهمان نوروزی در استان یزد اسکان یافتند.
۵۵ هزار مسافر نوروزی در سومین روز فروردین در یزد اسکان یافتند
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد خبر داد:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد گفت: سرعت بالا و خواب‌آلودگی که منجر به واژگونی خودرو می‌شود، بیشترین عامل تصادفات جاده‌ای در استان یزد است.
سرعت بالا و خواب‌آلودگی بیشترین عامل تصادفات جاده‌ای استان یزد
شهر میبد در استان یزد با تاریخ هفت هزار ساله و با سبک معمای اسلامی - ایرانی در مسیر جاده ابریشم قرار داشت که از دیرباز یکی از مراکز مهم تولید صنایع دستی سفال ، سرامیک و زیلوبافی در ناحیه مرکزی ایران بود که شهرت جهانی دارد .
شهر میبد با هفت هزار قدمت میزبان مسافران نوروزی است
سرپرست راهنمایی و رانندگی (راهور) یزد گفت: ورود کامیون به مرکز این استان تا پایان 13 فروردین سال 1397 ممنوع است و ماموران با متخلفان طبق مقررات برخورد خواهند کرد.
ورود کامیون به شهر یزد تا پایان تعطیلات نوروزی ممنوع است
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد با بیان اینکه در دوم فروردین ماه 1397، 55 هزار و 648 نفر در این استان اسکان داده شدند، گفت : با شروع تعطیلات نوروزی در مجموع به اسکان 172هزار مسافر و گردشگر اقدام شد.
تعداد مسافران اسکان یافته در استان یزد به 172هزار نفر رسید
رئیس پلیس‌ راه:
رئیس پلیس‌ راه یزد گفت: بیشتر جاده های اصلی منتهی به این استان از استان های فارس، اصفهان و خراسان جنوبی به یزد از ترافیک نسبتا بالایی برخوردار هست ، رانندگان خودروهای سواری برای پیشگیری از حوادث احتمالی ضمن رعایت مقررات و قانون با احتیاط کامل رانندگی کنند.
رانندگان در جاده های استان یزد مقررات را رعایت کنند
رئیس اداره میراث فرهنگی:
رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری مهریز می گوید: باغ پهلوانپور این شهرستان از جمله باغ های ایرانی است که به همراه باغ دولت آباد یزد در فهرست آثار جهانی ثبت شد، که همزمان با آغاز تعطیلات نوروزی مقصد بسیاری گردشگران و مسافران به این شهر تاریخی است.
باغ پهلوانپور نخستین مقصد گردشگران به مهریز است
رییس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان گفت: از آغاز طرح امداد نوروزی،24 اسفندماه 96 تا کنون هزار و ٢٥٠ ماموریت توسط اورژانس 115 در استان انجام شده که ۴۲۱ماموریت مربوط به حوادث ترافیکی بوده است.
انجام تاکنون 1000 ماموریت اورژانس پیش بیمارستانی از ابتدای نوروز در یزد
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و دبیر ستاد خدمات سفر یزد گفت: چهار روز گذشته(27 اسفند 96 تا اول فروردین 97) ، 116 هزار و 455 نفر از مسافران نوروزی در این استان پذیرش و اسکان داده شدند.
افزون بر 116 هزار گردشگر نوروزی در یزد اسکان یافتند
امام جمعه یزد با تاکید بر اهمیت رعایت ارزشهای دینی توسط راهنماهای گردشگری گفت: ظرفیت گردشگری برای انتقال ارزش‌های دینی به گردشگران استفاده شود .
لزوم استفاده از ظرفیت گردشگری برای انتقال ارزش‌های دینی به گردشگران

Page Generated in 0/0253 sec