مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
رئیس اتحادیه صنف لوازم آرایشی و بهداشتی استان:
رئیس اتحادیه صنف لوازم آرایشی و بهداشتی استان یزد با بیان این که ۶۰ درصد لوازم آرایشی‌بهداشتی مصرفی در یزد تولید داخل است، افزایش قیمت لوازم آرایشی در بازار را ناشی از اندک شدن کالاهای قاچاق ارزان قیمت ذکر کرد.
۶۰ درصد لوازم آرایشی‌بهداشتی یزد تولید داخل است
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای یزد:
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد گفت: در اغلب محورهای استان یزد به دلیل وجود مجتمع‌های بین راهی، لزومی برای ایجاد سکوی نماز وجود ندارد اما این نیاز در محورهای طبس و خاتم بررسی و اقدام خواهد شد.
سکوهای نماز در محورهای طبس و خاتم احیا می‌شوند
مدیر کل کمیته امداد استان یزد گفت: بیش از ۱۳ هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان یزد سالمند هستند و از خدمات این نهاد استفاده می‌کنند.
۱۳ هزار مددجوی کمیته امداد یزد سالمند هستند
اولین جلسه هماهنگی گنگره ملی ۴۰۰۰ شهید استان در فرمانداری یزد برگزار شد.
هماهنگی گنگره ملی شهدای استان یزد
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد گفت: در ایام ماه محرم در بیش از ۴۵۰ منزل مراسم روضه خانگی توسط اوقاف اجرا شده است.
روضه خانگی در ۴۵۰ منزل ‌یزدی‌ها برگزار شد‌
معاون شهردار آمستردام پایتخت کشور هلند طی یک پیام ویدیویی به مردم یزد «شهر دوستدار دوچرخه ایران» از تمایل خود برای تقدیر از مسئولان این شهر به خصوص شهردار شهر جهانی یزد خبر داد.
پیام ویدیویی معاون شهردار آمستردام به شهر دوستدار دوچرخه ایران
رئیس کل دادگستری و رئیس هیئت امناء ستاد دیه استان یزد از آزادی ۲۱۱ زندانی جرائم غیر عمد در شش ماهه ابتدای سال جاری خبر داد.
آزادی ۲۱۱ زندانی غیرعمد یزدی در ۶ ماهه امسال
رئیس سازمان صمت یزد خبر داد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد با اشاره به تفویض اختیار ثبت سفارش به استان‌ها از دی ماه ۹۷ تاکنون، اظهار کرد: در این مدت ۹ هزار و ۳۵۰ پرونده در استان ثبت سفارش شده که بیش از ۹۰ درصد آنها مربوط به مواد اولیه و ماشین آلات تولیدی است.
صادرات یزد به بیش از ۵۰ کشور دنیا از ابتدای امسال
مسئول برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس ۴۰دستگاه اجرایی استان گوشه‌ای از تلاش‌های خود در دوراع دفاع مقدس را به نمایش گذاشتند.
حضور ۴۰دستگاه اجرایی استان در نمایشگاه دفاع مقدس
مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران با اشاره به فراهم بودن زیرساخت‌های حمل ریلی کالا از بندرخشک پیشگامان یزد بر لزوم افزایش آن تاکید کرد.
تاکید مدیر عامل راه آهن کشور بر تسریع در افزایش حمل ریلی از بندرخشک یزد

Page Generated in 0/0344 sec