مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
فرماندار یزد:
فرماندار یزد گفت: به مناسبت دهه فجر 173 پروژه تولیدی و صنعتی و خدماتی با چهار هزار و 50 میلیارد ریال کمک های دولتی و سرمایه گذاری بخش خصوصی در این شهرستان آماده بهره برداری است.
به مناسبت دهه فجر 173 پروژه آماده بهره برداری است
یزد سومین استان صنعتی کشور است و گرچه صنعتگران آن در شرایطی سخت همچنان واحدهای خود را به دندان گرفته و به سمت تولید می‌کشانند اما هر روز مشکلی جدید برای آنها ایجاد می‌شود.
«قوزی بالای قوز» صنایع
یادداشتی بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
نا گفته نمایند زمانی یک مدیر روابط عمومی می تواند در ماموریت های خود موفق شود که راس مدیریت کلان آن سازمان نسبت به نقش روابط عمومی در توسعه سازمانی باور قوی داشته باشد، چون گاهی لازم است به طرف خودمان گوجه فرنگی گندیده پرتاب کنیم .
در بنگاههای اقتصادی نقش روابط عمومی ها را جدی بگیرند
روز مشکلات اقتصادی برای صنایع استان، راهکارهای متفاوتی را پیش روی مسئولان و بخش خصوصی قرار داده است. ایجاد کلینیک تخصصی صنعت یکی از پیشنهادهای سازمان بسیج مهندسان استان برای بهبود شرایط اقتصادی واحدهای صنعتی استان است.
ضرورت استفاده از مشاوره بخش‌خصوصی برای حل مشکلات صنایع یزد
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی یزد خبر داد؛
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد از اجرای عملیات ایجاد شهرک الکترونیک و فناوری اطلاعات استان و نواحی صنعتی ندوشن و زارچ خبر داد.
راه‌اندازی سه شهرک و ناحیه صنعتی جدید در یزد/سهم پایین شهرک‌های صنعتی در آلایندگی هوای استان
مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو:
مشارکت شرکت معدنی و صنعتی چادر ملو درطرح انتقال آب خلیج فارس به کویر مرکزی ایران یکی از اهداف این شرکت در راستای تحقق محور توسعه پایدار در اقتصاد کلان کشور است .
چادرملو، مصمم به انتقال آب خلیج فارس به استان یزد است/ آغاز عملیات اجرایی300 کیلومتر خط لوله در سالجاری
توافق هسته ای بین ایران و گروه موسوم به 1+5 یک پیروزی بزرگ در عرصه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران است. هرچند توافق به دست آمده سیاسی است؛ اما بیشترین آثار آن در اقتصاد نمایان خواهد شد و براساس متن این توافق تحریم‌هایی که به دلیل مسائل هسته‌ای علیه ایران اعمال شده است، لغو خواهد شد .
آرامش اقتصادی پس از توافق هسته ای
گفتگو با یک مقام مسئول؛
بحث کارگر و نیروی شاغل غیربومی در استان یزد از قدیمی ترین و در برهه ای از زمان جزو مسائل جنجالی در استان یزد است.
آمار واقعی کارگر غیربومی در استان چقدر است؟
مدیرعامل شرکت چادرملو نسبت به اظهارات اخیر محمدصالح جوکار، نماینده یزد در مجلس واکنش نشان داد.
واکنش مدیرعامل چادرملو به سخنان نماینده یزد
یک کارشناس مطرح کرد
یک کارشناس مسکن معتقد است: اجاره بها در ایران از قانون مشخصی تبعیت نمی‌کند و بیشتر به عنوان پر کردن بخشی از هزینه‌های زندگی مالکان به آن نگاه می‌شود.
اجاره‌بها تابع قانون مالکان!

Page Generated in 0/6602 sec