مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
استاندار یزد:
استاندار یزد گفت: یکی از عمده ترین وظایف مسوولان این است که با جدیت بیشتر و تلاش صادقانه برای نشان دادن کارآمدی دین اسلام و انقلاب اسلامی به جهانیان تلاش کنند.
باید برای کارآمدی بیشتر دین در جامعه تلاش کرد
یاداشت سیاسی:
تجربه می گوید این اعتراضات به نتیجه نخواهد رسید. چرا؟ باید بگویم چون مردم یزد تا این لحظه هنوز به خیابان نیامده اند! مهم است بدانید که بر اساس مطالعات صورت گرفته، رای مردم یزد، نشانگر متوسط آرای ایرانیان است. میزان الحراره کل کشوراست.
چرا شورش اخیر به نتیجه نمی رسد؟/شباهت  رای ایالت اوهایو  آمریکا و نظرات سیاسی مردم یزد
سفید، رئیس شورای اصلاح طلبان استان در گفتگو با یزدی نیوز:
سفید معتقد است: هر چند محمد رضا صباغیان منتخب مردم حوزه مهریز و بافق، بهاباد و ابرکوه وخاتم اظهار مستقل بودن می کرد ولی از حمایت اصلاح طلبان استقبال کرده بود و امیدواریم به قول های خود در جهت توسعه و خدمت با کمک همه عمل کند.
مردم استان یزد به کاندیداهای اصلاح طلب اعتماد دارند/ صباغیان مستقل است ولی با حمایت اصلاح طلبان پیروز شد
فرمانده سابق نیروی انتظامی:
فرمانده سابق نیروی انتظامی، ادعاها و نقل‌قول‌هایی تازه درباره وقایع پس از انتخابات سال 88 بیان کرد. تماس تابش برای هماهنگی حضور خاتمی در راهیپمایی 25خرداد 88 از بخش های این نقل قول جدید است.
روایت جدید سردار احمدی مقدم از تماس تلفنی تابش برای حضور خاتمی در راهپیمایی 25خرداد در انتخابات 88
ویژه انتخابات یزدی نیوز؛
استاندار اسبق یزد گفت: رسانه ها و مطبوعات نقش موثر و تعیین کننده ای برای حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات دارند.
غلامعلی سفید در گفتگو با یزدی نیوز: رسانه ها نقش موثری در حضور گسترده مردم در انتخابات دارند
ساعت 5 بعدازظهر سوم شهریورماه به مناسبت هفته دولت جلسه مصاحبه استاندار با خبرگزاری‌ها، مدیران مسئول نشریات و نمایندگان روزنامه‌های سراسر کشور در سالن مرحوم حمیدیا تشکیل گردید. گزارش تصویری و شرح تفصیلی نشست 3 ساعته در سایت استانداری و بعضی از رسانه‌ها منتشر شده است.
وظیفه ناشناسی یک خبرنگار و سعه صدر استاندار
گفتگو با مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری یزد:
در دولت تدبیر و امید تاکنون 5 نشست با نمایندگان احزاب و تشکل های سیاسی برگزار گردیده که 4 جلسه آن به ریاست استاندار محترم تشکیل شده است. در این جلسات صرفاً از نمایندگان رسمی احزاب و تشکل های سیاسی دارای مجوز فعالیت و اشخاص شناخته شده دعوت به عمل آمده است.
فقط 16 حزب در یزد مجوز دارند/ حزب ها صرفا کارکرد انتخاباتی دارند + اسامی حزب های دارای مجوز در استان

Page Generated in 0/9513 sec