مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
گفتگو با مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری یزد:
در دولت تدبیر و امید تاکنون 5 نشست با نمایندگان احزاب و تشکل های سیاسی برگزار گردیده که 4 جلسه آن به ریاست استاندار محترم تشکیل شده است. در این جلسات صرفاً از نمایندگان رسمی احزاب و تشکل های سیاسی دارای مجوز فعالیت و اشخاص شناخته شده دعوت به عمل آمده است.
فقط 16 حزب در یزد مجوز دارند/ حزب ها صرفا کارکرد انتخاباتی دارند + اسامی حزب های دارای مجوز در استان
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی یزد خبر داد؛
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد از اجرای عملیات ایجاد شهرک الکترونیک و فناوری اطلاعات استان و نواحی صنعتی ندوشن و زارچ خبر داد.
راه‌اندازی سه شهرک و ناحیه صنعتی جدید در یزد/سهم پایین شهرک‌های صنعتی در آلایندگی هوای استان
مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو:
مشارکت شرکت معدنی و صنعتی چادر ملو درطرح انتقال آب خلیج فارس به کویر مرکزی ایران یکی از اهداف این شرکت در راستای تحقق محور توسعه پایدار در اقتصاد کلان کشور است .
چادرملو، مصمم به انتقال آب خلیج فارس به استان یزد است/ آغاز عملیات اجرایی300 کیلومتر خط لوله در سالجاری
یک مسئول:
مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران - بافق از سرمایه گذاری افزون بر 656 میلیون یورو برای اجرای طرحهای جوار معدنی در شهرستان بافق خبر داد.
656 میلیون یورو برای طرحهای جوار معدنی بافق سرمایه گذاری شد
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ابرکوه گفت: بیش از 200خانه تاریخی و قدیمی مربوط به دوران قاجاریه دراین شهرستان شناسائی که 37باب آن به ثبت آثار ملی ایران رسیده است.
37 خانه تاریخی ابرکوه در فهرست آثار ملی کشور ثبت شد
مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی استان یزد گفت: با اجرای طرح‎‎های نوین آبیاری حداقل نصف میزان آب مصرفی کنونی در بخش کشاورزی صرفه‌جویی می‌شود.
آب کشاورزی یزد به نصف کاهش می‌یابد؟
رییس اداره ورزش و جوانان ابرکوه اعلام کرد : تاکنون بیش از یکهزار و 500 ورزشکار این شهرستان زیر پوشش بیمه ورزشی قرار گرفتند.
یکهزار و 500 ورزشکار ابرکوهی زیر پوشش بیمه قرار گرفتند
سابقه وجود حوزه علمیه در ابرکوه به دوره قاجار بر می گردد، اما متاسفانه در دوره رضاشاه، حوزه به دبستان تبدیل و طی سال های گذشته نیز مدرسه قدیمی ویران و چیزی از آن باقی نماند بود.
مدرسه علمیه ابرکوه از قاجاریه تاکنون

Page Generated in 0/4525 sec