مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
ساده و بی‌آلایش درخانه باغ خود از ما استقبال می‌کند. صداقت و رک‌گویی در کلام و خاطرات او موج می‌زند. انگار نه انگار که چند دهه از آن رخدادها گذشته است، در کلامش از کسی بدگویی نمی‌کند و سعی می‌کند واقعیات را بیان کند
گفتگوی منتشر شده از مرحوم مجیبیان:از زندگی تا کار پزشکی در یزد
رئیس کل دادگستری استان یزد:
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: در دو سال گذشته افزون بر 40 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های مختلف مورد نیاز دادگستری در سطح استان تامین و هزینه شده است.
دردوسال اخیر 4میلیاردتومان برای ساخت دادگاه و خانه سازمانی قضات یزد هزینه شد
خبرها از احداث یک حلقه چاه عمیق در نزدیکی خط مرزی استان یزد در محدود شهرستان بافق خبر می دهند مسئولان یزدی درخواست پلمپ سریع آن را داده اند.
آب منطقه ای یزد: چاه غیرمجاز کرمان، سریعا پلمپ می شود
امروز رسانه از برکناری امیری از سرمربی تیم فولاد یزد خبر دادند اما به نظر می رسد این خبر کذب بوده و نتیجه آن منجربه تذکر جدی به مدیرعامل سابق و تغییر هیئت مدیره باشگاه شده است.
هیئت مدیره تیم فولاد تغییر کرد/مدیرعامل جدید به زودی معرفی می شود/ امیری همچنان سرمربی تیم فولاد/مدیرعامل قبلی تذکر جدی داده شد
حاشیه های یک سازمان در غیاب نهادهای نظارتی؛
به نظر می رسد استعفای این رئیس سازمان یک سناریو شهری برای حمله به دولت با اهدافی همچون وادار به عقب نشینی برخی از مدیران ارشد استان در امور شهرداری و همچنین حذف نیروهای پرحاشیه در شهرداری یزد و از دیگر سو زمینه برای برنامه های (احتمالا) پرحاشیه تغییرات مدیران شهری باشد. نزدیکی به انتخابات شوراهای شهر و تمایل مجموعه های مختلف برای مدیریت آن را هم به اهداف احتمالی اضافه کنید.
شوی تبلیغاتی شهرداری برای حمله به دولت با یک استعفای صوری/رییس سازمان فرهنگی استعفا داده ولی استعفا نداده
کارشناس ایدز دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: بر اساس امارها در حال حاضر 260 بیمار مبتلا به اچ آی وی و ایدز در این استان شناسایی شده است.
شناسایی 260 بیمار مبتلا به اچ آی وی و ایدز در یزد
یادداشتی بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
نا گفته نمایند زمانی یک مدیر روابط عمومی می تواند در ماموریت های خود موفق شود که راس مدیریت کلان آن سازمان نسبت به نقش روابط عمومی در توسعه سازمانی باور قوی داشته باشد، چون گاهی لازم است به طرف خودمان گوجه فرنگی گندیده پرتاب کنیم .
در بنگاههای اقتصادی نقش روابط عمومی ها را جدی بگیرند
طی مراسمی:
در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 29 و 30 اردیبهشت در میبد ویزد به پاس بیش از نیم قرن تلاشهای ارزشمند علمی و فرهنگی و اجرایی استاد عبدالعظیم پویا در شناسایی و معرفی و صیانت از آثار تاریخی و فرهنگی استان تجلیل می گردد.
پاسداشت نیم قرن تلاش فرهنگی استاد عبدالعظیم پویا در حفظ تاریخ میراث فرهنگی استان یزد
سفید، رئیس شورای اصلاح طلبان استان در گفتگو با یزدی نیوز:
سفید معتقد است: هر چند محمد رضا صباغیان منتخب مردم حوزه مهریز و بافق، بهاباد و ابرکوه وخاتم اظهار مستقل بودن می کرد ولی از حمایت اصلاح طلبان استقبال کرده بود و امیدواریم به قول های خود در جهت توسعه و خدمت با کمک همه عمل کند.
مردم استان یزد به کاندیداهای اصلاح طلب اعتماد دارند/ صباغیان مستقل است ولی با حمایت اصلاح طلبان پیروز شد
محمدرضا میر که 35 سال است با سرطان بیمارانش می‌جنگد:
می‌خواستند کشـاورز شوم، خواستم و جـراح شدم

Page Generated in 0/5592 sec