مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
رییس کل دادگستری یزد:
نماینده عالی قوه قضاییه در استان یزد ضمن تاکید بر ضرورت تبعیت محض از ولی فقیه و ولایت امر جامعه و انقاد از طرح موضوع مذاکره بی قید و بند با رییس ‎‎ جمهور معلوم ‎‎ الحال امریکا بدون توجه به خسارت ‎‎ های مذاکرات قبل، گفت: این افراد بدون اشراف به قانون اساسی و جایگاه ولی فقیه در نظام اسلامی برای کشور تئوری دیکته می ‎‎ کنند.
برخی بدون اشراف به قانون و ولایت فقیه برای کشور تئوری دیکته می‎‎کنند/ ایراد ضرب و جرح‏ و توهین همچنان در راس پرونده‎های کیفری یزد است
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد با اشاره به اینکه لازمه حرکت به سمت کارآمدی منابع انسانی در استان مهارت و حرفه آموزی است، گفت: شرایط آشنایی هدفمند جوانان با رویکرد آموزش و تمرین مهارت در محیط واقعی کار فراهم می شود.
شرایط آشنایی هدفمند جوانان با محیط واقعی کار فراهم می شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تاکید کرد:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و رئیس کمیته مشارکت های مردمی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گفت: هم اکنون ٣٦ تشکل مردم نهاد در استان در حوزه مبارزه با مواد مخدر با انجام برنامه های فرهنگی، پیشگیری و درمانی در کنار فعالیت های دستگاه های اجرایی به انجام وظایف مشغول هستند.
جلب مشارکت‌های مردمی راهبرد اصلی در حوزه مبارزه با مواد مخدر/ یزد استان برتر در جذب مشارکت تشکل های غیردولتی در پیشگیری از اعتیاد
عضو شورای شهر یزد تاکید کرد:
عضو شورای شهر یزد با اشاره به فشار اقتصادی که این روزها به مردم وارد شده است،‌ گفت: در چنین شرایطی باید از هزینه های غیرضروری در شهرداری جلوگیری شود.
ضرورت جلوگیری از هزینه‌های غیرضروری در شهرداری یزد
نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی یزد:
نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان یزد با اشاره به نقش سپاه و جهاد در محرومیت‌زدایی از کشور، گفت: توسعه بیش از پیش بخش‌های کشاورزی و دامداری کشور به فرهنگی جهادی نیاز دارد.
توسعه کشاورزی کشور به فرهنگی جهادی نیاز دارد
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان:
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در نشست خبری با اهالی رسانه استان گفت: اعتیاد به مواد مخدر از مهم ترین آسیب های اجتماعی و فرهنگی است و برای مبارزه با آن به همّت و همراهی همه خانواده ها، نهادهای غیردولتی و دستگاه های اجرایی نیازمندیم.
اعتیاد به مواد مخدر از مهم ترین آسیب های اجتماعی و فرهنگی است
عضو شورای شهر یزد:
عضو شورای اسلامی شهر یزد گفت: قدرت مانور نامحدود موتورسیکلت‌ها استفاده از دوچرخه را تحت تاثیر قرار داده است.
قدرت مانور موتورسیکلت‌ استفاده از دوچرخه را محدود کرده است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خواستار شد:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در دیدار با اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان با تاکید بر ضرورت بازتعریف شرح وظایف و مسئولیت روابط عمومی‌ها بر مبنای شرایط جدید در کشور گفت: اعتماد سازی و آگاهی بخشی در جامعه برای فاصله گرفتن از نشر برخی اخبار و اطلاعات نادرست مورد توجه قرار گیرد.
ضرورت بازتعریف مسئولیت روابط عمومی بر مبنای شرایط جدید در کشور/ اعتماد سازی و آگاهی بخشی در جامعه مورد توجه قرار گیرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تاکید کرد:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در نشست کارگروه مسکن جوانان تاکید کرد: بازآفرینی شهری راهی برای توسعه پایدار شهری است.
بازآفرینی شهری راهی برای توسعه پایدار
با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ؛
تفاهم نامه و قرار داد همکاری منطقه ویژه علم و فناوری با شهرداری یزد در خصوص مدیریت بهینه بهره برداری از شبکه فیبر نوری با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد به امضا طرفین رسید.
تفاهم نامه همکاری منطقه ویژه علم و فناوری با شورای اسلامی شهر و شهرداری یزد به امضا رسید

Page Generated in 0/1902 sec