مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
رییس کانون وکلای دادگستری یزد:
رییس کانون وکلای دادگستری استان یزد تحقق حکفرمایی قانون‌مدار را از اهداف مشترک این کانون و رسانه‌ها ذکر کرد و گفت: این دو حائل بین مردم و دولت‌ها هستند تا شمشیر برنده‌ی دولت‌ها بر سر مردم فرود نیاید.
کانون وکلا و رسانه‌ها اهدافی مشترک دارند/همایش سانحه هواپیمایی ATR تهران – یاسوج برگزار می‌شود
سرپرست هلال احمر یزد:
سرپرست جمعیت هلال احمر استان یزد در اولین روز کاری خود در جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر حضور یافت .
همدلی، سرلوحه فعالیت‌ها در هلال احمر خواهد بود
مدیرخانه مطبوعات استان یزد گفت: باید با بهره گیری درست از ظرفیت رسانه های مختلف گروهی برای توسعه استان در ابعاد مختلف مورد توجه توسط مدیران اجرایی باشد، قطعا این راهکار به نفع جامعه اسلامی و مردم منطقه خواهد بود.
تاکید بر بهره گیری از رسانه ها برای توسعه یزد توسط مردم و مسوولان
معاون استاندار:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: حضور خیرین در عرصه ورزش و توسعه زیرساخت‌های ورزشی بیشتر از سایر عرصه‌ها ضرورت دارد.
حضور خیرین در عرصه ورزش ضروری‌تر از سایر عرصه‌هاست
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد با بیان این‌که روحانیت آرامش را در کشور حکم فرما می‌کند گفت: تغییر تفکر در جامعه به وسیله روحانیت امکان پذیر است .
اصلاح فرهنگ رانندگی و ترافیکی به همکاری روحانیت نیاز دارد
رئیس شورای فرهنگی عمومی استان یزد گفت: حضور طلاب و روحانیان حوزه های علمیه و بسیجیان هنرمند در امور فرهنگی و هنری برای ساخت فیلم و موسیقی مناسب در استان بسیار مهم و ضروری است.
ضرورت فعالیت حوزه های علمیه و بسیج در عرصه هنر یزد
رئیس سازمان بهزیستی کشور:
رئیس سازمان بهزیستی کشور از اجرای طرح دادگاه درمان‌مدار معتادان در شش استان کشور خبر داد و گفت: این طرح در راستای پیشگیری از اعتیاد اجرا می شود.
طرح دادگاه درمان‌مدار معتادان در ۶ استان اجرا می شود
رییس شورای تأمین اردکان:
فرماندار و رییس شورای تامین شهرستان اردکان ادعای یکی از کانال‌های خبری مبنی بر اقدامات خرابکارانه گروهک منافق موسوم به «ری‌استارت» در اردکان را تکذیب کرد .
اقدامات خرابگارانه گروهک «ری‌استارت» در اردکان دروغ است
امام‌ جمعه ابرکوه تاکید کرد؛
امام‌جمعه ابرکوه ضمن گلایه از کم‌لطفی‌های مسئولان به این شهرستان، نمونه بارز آن را کم‌توجهی به سرو کهنسال ابرکوه ذکر کرد.
کم‌توجهی به سرو ابرکوه نمونه‌ بی‌مهری مسئولان به این شهر
رئیس شورای شهر یزد با بیان اینکه کلانشهرها با مشکلات متعددی مانند بحران تامین آب و آلودگی هوا دست به گریبان هستند، گفت: افق هدف گذاری شده برای شهر یزد کلان شهر شدن نیست بلکه بسترسازی برای شهری امن و راحت برای شهروندان است.
کلانشهر شدن هدف نیست، افق یزد رسیدن به شهری امن و راحت برای شهروندان است

Page Generated in 0/0211 sec