مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
استاندار یزد در نشست شورای اداری استان عنوان کرد :
استاندار یزد با بیان اینکه فارغ از همه اختلاف سلایق سیاسی، برای منافع استان هیچگونه مرزبندی ای نداریم، تاکید کرد: از تلاش و کوشش نمایندگان در راستای منافع استان حداکثر حمایت را خواهیم کرد تا استان را به سمت توسعه و آبادانی بیشتر و کاهش مشکلاتی که با آن روبرو هستیم، ببریم.
فارغ از مرزبندی های سیاسی، در مسیر توسعه استان گام بر می داریم
استاندار یزد در نشست ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا عنوان کرد :
استاندار یزد با بیان اینکه در جریان مبارزه با کرونا شاهد همدلی بسیار خوبی در زمینه ارائه کمک های خیرخواهانه از سوی موسسات خیریه بودیم، عنوان کرد: همگرایی مناسبی بین تشکل های خیری و دستگاه های دولتی برای حمایت از اقشار آسیب پذیر صورت گرفته است.
همگرایی مناسب تشکل های خیری و دستگاه های دولتی برای حمایت از اقشار آسیب پذیر
استاندار یزد در ستاد کنگره ملی بزرگداشت 4000 شهید استان عنوان کرد:
استاندار یزد با بیان اینکه برگزاری کنگره باید شروع یک حرکت جدید در استان باشد نه پایان یک فعالیت چندین ماهه، افزود: جامعه نیازمند دمیدن روح تازه ای با عطر و بوی شهادت و ایثارگری های دوران دفاع مقدس است و باید از ابزارهای موجود برای تحقق این مهم بهره گرفته شود.
جامعه نیازمند دمیدن روح تازه ای با عطر و بوی شهادت و ایثارگری های دوران دفاع مقدس است
استاندار یزد شورای راهبری ارتباطات و فناوری اطلاعات استان عنوان کرد :
استاندار یزد با بیان اینکه گفتمان سازی اقتصاد دانش بنیان در استان انجام شده و ارتباط خوبی بین بدنه دولت و بخش خصوصی در این زمینه بوجود آمده، تصریح کرد: این ارتباط و تعامل پشتوانه بسیار خوبی برای توسعه اقتصاد دانش بنیان است.
تفاهم دولت و بخش خصوصی استان برای تحقق اقتصاد دانش بنیان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد، از اختصاص ۲ میلیارد تومان از محل اعتبارات برنامه بودجه و اسناد خزانه به پایگاه امداد جاده ای میبد خبر داد.
آغاز اجرای فاز دوم عملیات پایگاه امداد جاده ای در میبد
مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد:
مدیرکل روابط عمومی استانداری شفافیت و صداقت را مهم‌ترین رسالت روابط عمومی دانست و گفت: احترام زیادی به سهم منتقدین در سبد اطلاع رسانی استان قائل و همواره پذیرای هرگونه نقدی در موضوعات مختلف هستم.
صداقت و شفافیت مهم‌ترین رسالت روابط عمومی است
استاندار یزد خواستار شد:
‌استاندار یزد گفت: ایجاد تشکلی فولادی-معدنی در استان، اقدامی ضروری است ‌تا موجب ایجاد انسجام بین واحدهای فولادی و معدنی استان شود و ما را در مدیریت مشکلات یاری کند.
ضرورت تشکیل تشکلی فولادی معدنی در استان یزد
امسال برای اولین بار در کشور به دستگاه‌هایی که در ارزیابی‌های استان ، رتبه‌های برتر را کسب کنند جایزه دولت الکترونیک اعطا می‌شود.
جایزه دولت الکترونیک به دستگاه‌های برتر
نماینده منتخب یزد و اشکذر:
نماینده منتخب مردم شهرستانهای یزد و اشکذر در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی گفت: استاندارد باید برای حفظ اعتماد مردم به نشان استاندارد با قوت عمل کند.
استاندارد در جهت حفظ اعتماد عمومی به نشان استاندارد تلاش کند
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تاکید کرد:
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد بر ضرورت گفتمان‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان به‌عنوان راهبرد اساسی توسعه استان تاکید کرد و گفت: توجه به این حوزه نقش تاثیرگذاری در ‌تحقق شعار سال و جهش تولید دارد.
ضرورت گفتمان‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان به‌عنوان راهبرد اصلی توسعه استان‌/ ‌نقش تاثیرگذار اقتصاد دانش‌بنیان در جهش تولید‌

Page Generated in 0/0291 sec