printlogo


کد خبر: 62813تاریخ: 1396/12/15 11:05
تماشای «سیستم گرون هلم» 14 اسفند در حوزه هنری یزد
تماشای «سیستم گرون هلم» 14 اسفند در حوزه هنری یزد
فیلم تئاتر «سیستم گرون هلم» به کارگردانی علیرضا کوشک‌جلالی 14اسفند در حوزه هنری یزد به نمایش در می‌آید و تحلیل می‌شود .

به گزارش یزدی نیوز«علی جاور» با اشاره به این که چهاردهمین نشست اکران و تحلیل فیلم تئاتر این مرکز به نمایش «سیستم گرون هلم» نوشته جوردی گالچران به کارگردانی علیرضا کوشک جلالی اختصاص دارد، اظهار کرد: این اثر دوشنبه 14 اسفندماه ساعت 18 با حضور مجید جوادیان زاده مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری یزد و اهالی تئاتر و هنرمندان در نارنجستان هنر حوزه هنری استان به نمایش درمی‌آید و مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد .

 
وی افزود: در این نمایش، الهام پاوه نژاد، سینا رازانی، امیرحسین رستمی و رضا مولایی به ایفای نقش پرداخته‌اند .
 
مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری یزد، گفت: «سیستم گرون هلم» یکی از جذاب‌ترین نمایشنامه‌های معاصر است که براساس یک اتفاق واقعی نوشته شده و بسیار دقیق مشکلات زمان را به تصویر می‌کشد و سیستم درنده‌خو و ضدانسانی بازار کار و به نوعی جامعه بشری را کالبدشکافی می‌کند .
 
این نمایش داستان چهار نفر است که متقاضی یک شغل بسیار مهم در یک شرکت قدرتمند چند ملیتی هستند و ما شاهد آخرین مصاحبه مسئولین این کمپانی با این چهار نفر هستیم. مصاحبه‌ای کاملا غیرمتعارف با سیستم گرون هلم که با شیوههای روانکاوانه ابزورد و تحقیر کننده، پرده از روی تمام رازها، ضعف‌ها و به طور کلی زندگی شخصی کاندیداها برمی‌دارد .
 
کوشک جلالی علاوه بر کارگردانی، ترجمه و طراحی این نمایش را برعهده داشته و مسعود سیدهاشمی آن را تهیه کرده است .
 
دیگر عوامل نمایش عبارتند از؛ مدیر تولید: سید فرشاد هاشمی، برنامه ریز، دستیارکارگردان و منشی صحنه: رها شیرازی، مدیرصحنه: احمد عالیشاه و ...
 
علیرضا کوشک‌جلالی بیش از 40 نمایش در آلمان و 15 نمایشنامه در ایران به روی صحنه برده و جوایز زیادی در زمینه کارگردانی و نویسندگی در فستیوالهای تئاتری بینالمللی کسب کرده است .
 
گفتنی است؛ نشست‌ هفتگی پخش و تحلیل فیلم تئاتر، دوشنبه‌ها ساعت 18در حوزه هنری یزد واقع در ابتدای خیابان آیت الله کاشانی، کوچه آزادی برگزار می‌شود و حضور علاقه‌مندان در آن آزاد است .
 
منبع:ایسنایزد

لینک مطلب: http://yazdinews.ir/News/62813.html
Page Generated in 0/0055 sec