printlogo


کد خبر: 22558تاریخ: 1395/03/20 06:51
انتقاد شدید امام جمعه روستای محمد آباد یزد از کمپین دوچرخه سواری
بازهم مخالفت:
انتقاد شدید امام جمعه روستای محمد آباد یزد از کمپین دوچرخه سواری
امام جمعه روستای محمد آباد یزد از شکل گیری کمپین دوچرخه سواری که روزهای سه شنبه در شهر یزد شکل گرفته است بشدت انتقاد نمود.

به گزارش یزدی نیوزحجه الاسلام سید کاظم مدرسی با اشاره به جریان دوچرخه سواری در روز سه شنبه ها و توسط برخی ادارات (و با میزبانی شهرداری یزد)اجرا می‌شود، گفته است:متاسفانه اخیرا مشاهده شده مردان و زنان نامحرم در سطح شهر و در انظار عمومی به بهانه روز پاک، سوار بر دوچرخه شده اند که این اقدام با موازین دین مبین اسلام و عرف جامعه دارالعباده سازگاری ندارد و زنان جامعه حق ندارند اینگونه در مجامع عمومی ظاهر شوند.
به گته وی،این کارباید در مکانی مناسب و در شآن یک زن مسلمان به ورزش پرداخته و محدوده عفت زنانه و حیای اجتماعی را رعایت کنند.خوشبختانه برخی افراد متدین در ادارات نسبت به این حرکت اعتراض کرده اند ولی متأسفانه مورد توجه مسئولان ذیربط قرار نگرفته است که این امر جای تأمل داشته و باید مورد بررسی قرار گیرد.
وی افزود:ما این را وظیفه خود می دانیم که نسبت به این اقدامات هشدار دهم و از مسببین این دست تحرکات بخواهیم تا کاری نکنند که خدای نکرده در این ماه پربرکت قلوب مؤمنین را به درد آورده و باعث رنجش خاطر مردم شوند.

تابناک


لینک مطلب: http://yazdinews.ir/News/22558.html
Page Generated in 0/0057 sec