مدیر عامل شرکت تعاونی تولید و توزیع انرژی‎‎های خورشیدی:
مدیر عامل شرکت تعاونی تولید و توزیع انرژی‎‎های خورشیدی پیشگامان از تجهیز یک‎‎هزار واحد مسکونی شهر یزد به نیروگاه‎‎های پنج کیلوواتی در قالب یک طرح درآمدزای مشارکتی تا پایان سال خبر داد.
۱۰۰۰ نیروگاه خورشیدی بر بام منازل یزد ایجاد می‌شود.
با دعوت از حسابرسان خبره و ملی:
با دعوت از حسابرسان خبره و ملی در شرکت فولاد آلیاژی ایران، رسیدگی به تخلفات مالی در این شرکت جدی‌تر شد.
درنخستین جلسه برگزار شد:
نخستین جلسه شورای توسعه و تعاون بانوان کارآفرین شهرکهای صنعتی و صنایع کوچک استان یزد در محل شرکت شهرکهای صنعتی برگزار شد.
آمارها نشان می دهد:
تولید ناخالص داخلی استان یزد در سال 1393 بر اساس گزارش اخیر مرکز آمار ایران به 23 هزار میلیارد تومان رسیده است.
استاندار یزد خواستار شد:
باید با معرفی و افزایش مزیت ها و مشوق های سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان زمینه جذب سرمایه گذاران با هدف تولید بهتر با کیفیت بالاتر و فروش بهتر فراهم شود.
به صورت ویدئو کنفرانس:
رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس ، واحد پرعیار سازی کنسانتره اورانیوم ساغند یزد را افتتاح کرد.
با سرمایه گذاری 2200 میلیارد ریالی، صورت می گیرد:
با حضور واعظی و ربیعی در یزد، ۲۶ تفاهم نامه طرح تکاپو با سرمایه گذاری 2200 میلیارد ریالی به منظور ایجاد 6600 شغل طی دو سال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان یزد، امضاء شد.
استاندار یزد:
استاندار یزد گفت: دولت تدبیر و امید به دنبال سرمایه‌گذاری‌هایی که صرفه اقتصادی نداشته باشد نیست و مدیریت اجرایی استان نیز در همین راستا اعتقادی به فعالیت‌های صوری و شعاری ندارد.
طی دیداری:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با انتقاد از کیفیت پایین خودروهای داخلی، گفت: مردم به دلیل کیفیت پایین خودروهای داخلی ماشین خارجی می‌خرند.
استاندار یزد:
پارسال با تلاش ستاد اقتصاد مقاومتی ، روزی 9 اشتغال جدید در استان داشتیم و 750 واحد صنعتی جدید هم ایجاد شد.
استاندار یزد:
استاندار یزد با اشاره به انعقاد قرارداد ساخت ۱۲ نیروگاه انرژی خورشیدی در یزد، از بهره‌برداری سه نیروگاه در سال آینده خبر داد.
ادعایی دوباره از سوی یک مسئول:
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت یزد از راه‌اندازی ۷۲۲ طرح صنعتی جدید در یزد خبر داد و گفت: با بهره‌برداری از این واحدها، هر روز ۹ اشتغال صنعتی در یزد ایجاد شده است.
استاندار یزد:
استاندار یزد با اشاره به اینکه از طلافروشان یزد مالیات اضافه گرفته نشده، گفت: ۷۰ درصد مالیات استان یزد از ۴ واحد بزرگ صنعتی و معدنی تامین می‌شود.
Page Generated in 0/0780 sec