مدیر شرکت پست یزد:
مدیر کل پست استان یزد با اشاره به آغاز ثبت‌نام اقلام فیلاتلیک تمبر نوروز 1396 با آلیاژ طلا و نقره، گفت: علاقمندان تا دهم اسفندماه فرصت دارند تا برای پیش‌ خرید از طریق دفاتر پستی منتخب و همچنین بازار الکترونیک شرکت پست اقدام کنند.
در استانه عید نوروز:
بیش از 300 کارگر کاشی شیر کوه یزد ، شش ماه مطالبات مزدی پرداخت نشده دارند.
یک مقام مسئول:
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت یزد گفت: تسهیلات کارگروه رفع موانع تولید یزد به ۱۲۶۲ واحد صنعتی پرداخت می‌شود.
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد:
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای در گفتگوی ویژه خبری شبکه تابان استان یزد وضعیت صنعت برق استان را دربرنامه پنجم توسعه کشور تشریح کرد.
با حضور معاون وزیر صنعت:
با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت 6 طرح بزرگ صنعتی و تولیدی در شهرستان های مختلف استان یزد به بهره برداری رسید.
رئیس سازمان مدیریت یزد:
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد از افزایش 16 درصدی درآمدهای مالیاتی استان در سال آینده خبر داد و گفت: درآمد استان در سال جاری در پایان 10 ماه به یک هزار و 23 میلیارد تومان رسید.
یک مقام مسئول خبر داد:
استان یزد به لحاظ بهره مندی از ظرفیت های معدنی و صنعتی حرف های زیادی برای گفتن دارد و در بسیاری از حوزه ها شرایطی کم نظیر دارد.
دوره های عالی مدیریت کسب و کار:
دوره های عالی مدیریت کسب و کار با حضور اساتید برجسته ملی به زودی در یزد و با همکاری مدرسه عالی کسب و کار ماهان برگزار می شود.
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد:
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، تلاش می شود تا جذب سرمایه گذاری در توسعه تولید انرژی های تجدیدپذیر و خورشیدی، این استان به استان سبز در زمینه تولید انرژی الکتریکی تبدیل شود.
یک مقام مسئول تایید کرد:
مدیر تعاون روستایی استان یزد از اجرای ناموفق طرح تولید سایز در استان یزد خبر داد و گفت: مرغ‌هایی که روانه بازار می‌شود همچنان بالای دو کیلو است.
طی سه سال اخیر:
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری یزد با اشاره به خدمات عمرانی دولت یازدهم در این استان گفت: درسه گذشته چهارهزار و 500پروژه بوسیله دهیاری ها اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفته است.
یک مقام مسئول:
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان یزد از افزایش تولید برق در استان یزد خبر داد و گفت: قدرت برق نصب شده نیروگاهی در استان یزد به ۲ هزار و ۴۶۰ مگاوات رسیده است.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد:
صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر به منظور زیر پوشش قرار دادن روستاییان، عشایر و کشاورزان در تمام مناطق استان و شهرهای دارای جمعیت زیر 20 هزار نفر تشکیل شده است و افراد می‌توانند به صورت اختیاری و داوطلبانه زیر پوشش این بیمه قرار گیرند.
یک مقام مسئول:
هم اکنون 71 فرصت سرمایه گذاری در استان یزد تدوین شده است.
محمدرضا تابش نماینده اصلاح طلب اردکان:
در قانون برنامه، یک درصد از فروش معادن برای جبران خسارت و انجام پروژه های بهداشتی و عمرانی در مناطق استقرار معدن اختصاص یافته است و تصریح شده تا گردش حساب، دفاتر مالی و حوزه مالیاتی معادن نیز در محل ذخایر معدنی قرار گیرد.
Page Generated in 0/0689 sec