معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی:
معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد گفت: صندوق ضمانت صادرات ایران به عنوان یکی از زیرمجموعه های وزارت صنعت، معدن و تجارت آماده صدور انواع بیمه نامه و ضمانت نامه های صادراتی برای تولید کنندگان استانی می باشد.
انعقاد تفاهم نامه نمایشگاه‎‎های بین المللی استان یزد با کشور اندونزی:
میان شرکت نمایشگاه‎‎های بین المللی و تجاری استان یزد با کشور اندونزی به منظور استحکام روابط بویژه در حوزه صنعت و معدن و چوب، تفاهم نامه همکاری امضا شد.
دیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی:
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد از مرکز خدمات فناوری و کسب و کار استان به عنوان مرکزی برای استقرار و فعالیت مشاورین صنعتی و ارائه کلیه خدمات به صنعتگران نام برد.
معاون وزیر خبر داد:
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از اکتشاف معادن طلا، مس و سنگ آهن در آینده ای نزدیک در یزد خبر داد.
معاون وزیر تعاون در یزد:
معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ضرورت ایجاد زیرساخت‌های توسعه‌ای به منظور حمایت از کارآفرینان در بخش‌های مختلف اقتصادی کشور، گفت: کارآفرینان برای سرمایه‌گذاری به مزیت‌های نسبی هر استان توجه کنند.
در سی‌ و چهارمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید:
پرداخت تسهیلات تکلیفی به 32 واحد تولیدی و صنعتی یزد در سی‌ و چهارمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد مصوب شد.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی:
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد از مرکز خدمات فناوری و کسب و کار استان به عنوان مرکزی برای استقرار و فعالیت مشاورین صنعتی و ارائه کلیه خدمات به صنعتگران نام برد.
معاون فنی شرکت شهرکهای صنعتی:
معاون فنی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد از اجرای زیرسازی و آسفالت بیش از 400 هزار مترمربع از معابر شهرکهای صنعتی در دولت تدبیر و امید خبر داد.
معاون استاندار یزد:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد از ابلاغ ۲۹ میلیارد تومان از اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان یزد خبر داد.
استاندار یزد:
استاندار یزد گفت: سرعت در ارائه خدمات به سرمایه‌گذاران مهمترین هدف مرکز خدمات سرمایه گذاری باشد و با حساسیت بیشتر به سرمایه‌گذاری ، حساسیت خود را به اشتغال و کاهش ناهنجاری‌های ناشی از بیکاری نشان دهد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی یزد
مدیرکل تعزیرات حکومتی یزد با اشاره به ضرورت تریوج فرهنگ مبارزه با قاچاق کالا و ارز به صورت گسترده توسط اقشار مختلف جامعه، از افزایش ۴۰ درصدی وارده پرونده‌های قاچاق کالا نسبت به سال گذشته در تعزیرات حکومتی یزد خبر داد.
مدیرعامل شرکت توزیع برق یزد:
مدیرعامل شرکت توزیع برق یزد گفت: یکی از مهمترین پروژه‌های این شرکت در یزد افزایش میزان گرایش مردم به استفاده از انرژی‌های خورشیدی است و تاپایان امسال ۱۰۰۰ منزل در یزد به انرژی خورشیدی مجهز می‌شوند.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی:
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی یزد گفت: امسال توسعه کالاهای صادراتی در دستور کار استان قرار گرفت و در ۹ ماهه امسال، بیش از ۹ میلیون دلار کالا از یزد به کشورهای خارجی صادر شد.
استاندار:
استاندار یزد با اشاره به اینکه باید پروژه‌های سفر رئیس جمهور به استان یزد تکمیل و بهره‌برداری شود، گفت: مشکلی در زمینه جذب اعتبارات سفر رئیس جمهور به یزد نداریم.
روایت آخوندی از زیرپوست پروژه جنجالی احمدی‌نژاد:
مصائب وزیر مسکن و راه شهرسازی دولت روحانی از پروژه جنجالی محمود احمدی‌نژاد تمامی ندارد.
Page Generated in 0/2725 sec