نتایج نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان یزد اعلام شد.
معدن پرماجرای دی 19 دو شریک دارد ولی برخی رسانه ها برای نقد حاشیه های پیرامون معدن فقط به یکی از شرکا می پردازند و این مسئله ماجرا را کمی عجیب و البته سیاسی میکند.
تعداد محدودی از آپارتمان های عمارت نیارش 3 واقع در بلوار جمهوری کوچه شرق با قیمت و شرایط استثنایی پیش فروش می شود.
به نظر می رسد دست یابی ایران به چنین ذخیره عظیم معدنی در دنیا می بایست با جدیت بیشتری مورد توجه افکار عمومی باشد ولی مشخص نیست چرا بعد از " انتقادات" دیگر مسئولان صمت کشور و استان یزد، اظهار نظری نکرده و این خبر در آرشیو رسانه ها جا خوش کرد.
مدیر کل اقتصاد و دارایی یزد:
مدیر کل امور اقتصاد و دارایی استان یزد با اشاره به فراهم بودن زیرساخت‌های لازم برای جذب سرمایه‌گذاری در استان، گفت: وضعیت یزد در این زمینه در سطح کشور و در مقایسه با سایر استان‌ها مناسب‌تر است .
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ۸۰۰ کالا در استان یزد تولید می‌شود، گفت: سیستم بورس در استان یزد راه اندازی شود.
رضایی نژاد عضو شورای اقتصاد مقاومتی:
مدیرعامل گروه تعاونی پیشگامان در گردهمایی صنعتگران و فعالان اقتصادی استان یزد گفت:اقتصاد تعاونی می تواند بحران اقتصادی کشور را حل کند.
معاون اقتصادی استاندار یزد:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد در جمع نمایندگان تام‌الاختیار دستگاه‌های عضو مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان اظهار داشت: اولویت اصلی ما برای حمایت از سرمایه‌گذاران به افرادی اختصاص می‌یابد که دارای علم و دانش سرمایه‌گذاری باشند.
نماینده ولی فقیه در استان یزد
نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه سیستم آموزش و پرورش و سیستم دانشگاه در ایران مشکل دارد، گفت: پس از ۴۰ سال هنوز در زمینه حقوق معلمان با مشکل مواجه هستیم.
مدیر عامل توزیع برق یزد در جمع خبرنگاران:
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با اشاره به افتتاح 73 طرح برق‌رسانی استان با اعتبار قریب 150 میلیارد ریال، اظهار کرد: در حال حاضر افزون بر 99 درصد از روستاهای استان از نعمت برق برخودار هستند.
جوانترین وزیر کابینه دولت، عصر امروز /دوشنبه/ وارد یزد می شود و دو روز را در این استان میهمان است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به دستاوردهای دولت در حوزه صنعتی و معدنی، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا سال 1399 به همت صنعتگران کشور تولید فولاد ایران 300 میلیون تن افزایش پیدا می‌کند.
یک واحد تولید نخ و گونی بافی، روز شنبه طی مراسمی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در میبد یزد به بهره برداری رسید.
با حضور معاون رئیس جمهور و وزیر نیرو؛
نخستین نیروگاه خورشیدی استان یزد در مراسمی با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و رضا اردکانیان وزیر نیرو افتتاح شد.
استاندار یزد:
استاندار یزد با تأکید بر این‌که یزد از استان‌های خوش‌نام کشور است، گفت: به‌ هیچ ‌عنوان اجازه نمی‌دهم اعتبار یزد خدشه‌دار شود و هر اقدامی که لازم باشد برای حل مشکل تولید و صنعت انجام گیرد با جدیت دنبال می‌کنم .
Page Generated in 0/0928 sec