مدیرکل گمرک استان یزد:
مدیرکل گمرک استان یزد با اشاره به اینکه پیش از این صادرات از گمرک یزد حداقل هفت روز طول می کشید، گفت: با راه اندازی سامانه الکترونیکی جدید، صدور کالا در کمتر از سه ساعت میسر شده است.
مدیرعامل پیشگامان خبر داد؛
مدیرعامل گروه تعاونی پیشگامان کویر یزد با اشاره به دستاوردهای این تعاونی در حوزه‌های مختلف،‌گفت: سه قطار با ظرفیت هر کدام 70 صندلی وی آی پی ویژه مسیر یزد- تهران خریداری شده که امیدواریم تا دو ماه آینده در استان راه‌اندازی شوند.
یک مسئول:
ظرفیت ریلی استان برای صادرکنندگان استان مغفول مانده است.
با ظرفیت 455 مگاوات:
مدیر عامل برق منطقه‌ای یزد با اشاره به پتانسیل‌ها و قابلیت‌های استان یزد در راستای بهره‌مندی از انرژی خورشیدی، اظهار کرد: استان در آینده‌ای نزدیک به مهد تولید انرژی خورشیدی تبدیل می‌شود .
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی یزد:
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد از بهره برداری شهرک تخصصی الکترونیک و فناوری اطلاعات استان یزد تا پایان سال جاری خبر داد.
یک مقام مسئول خبر داد:
کمک به تسهیل مسیرهای صادراتی برای واحدهای صنعتی کوچک و متوسط رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار را به دنبال خواهد داشت.
معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد:
معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد از اعطای تسهیلات و مشوق های جدید به شرکت های دانش بنیان علاقمند به استقرار در شهرکها و نواحی صنعتی استان خبر داد.
بک مسئول:
رئیس سازمان صنعت، معدن، تجارت استان یزد با اشاره به آغاز مرحله دوم پرداخت تسهیلات رونق تولید به واحدهای صنعتی یزد گفت: متقاضیان می‌توانند برای دریافت این تسهیلات به سامانه بهین یاب مراجعه کنند.
یک مقام مسئول؛
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد از فعالیت ۱۰۵۹ واحد در شهرک‌های صنعتی یزد با اشتغال ۲۱ هزار و ۶۰۰ نفر خبر داد.
طی نشست خبری عنوان شد:
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد از فعالیت ۱۳ شهرک صنعتی مصوب در این استان خبر داد.
طی دیدار فرمانده سپاه با مدیرگمرگ یزد عنوان شد:
بر اساس جدیدترین گزارش سازمان جهانی، گمرک ایران پس از ژاپن رتبه دوم در زمینه مبارزه با قاچاق کالا را در اختیار دارد.
پلیس یزد فاش کرد:
یک تریلی با محموله پیاز قاچاق به ارزش یک میلیارد و 50 میلیون ریال در استان یزد توقیف شد .
یک مسئول:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد با اشاره به پرداخت ۸۵۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای کوچک و متوسط یزد، گفت: ۱۰۰۰ کارخانه جدید در استان یزد راه‌اندازی می‌شود.
رئیس کارگروه صنعت کمیسیون صنعت و معدن مجلس:
رئیس کارگروه صنعت کمیسیون صنعت و معدن مجلس شورای اسلامی گفت: برندسازی یک اصل و از محورهای مهم برنامه ششم توسعه کشور است و یزد به عنوان یک استان صنعتی باید برای پایداری و ماندگاری چند برند شناخته شده به دنیا معرفی کند.
اداعای عجیب یک مسئول:
الان با توجه به رکود و تورمی که در بازار وجود دارد، بازاریان درآمد زیادی ندارند ولی متاسفانه هر سال چند درصد به مالیات افزوده می‌شود.
Page Generated in 0/2468 sec