استاندار یزد:
پارسال با تلاش ستاد اقتصاد مقاومتی ، روزی 9 اشتغال جدید در استان داشتیم و 750 واحد صنعتی جدید هم ایجاد شد.
استاندار یزد:
استاندار یزد با اشاره به انعقاد قرارداد ساخت ۱۲ نیروگاه انرژی خورشیدی در یزد، از بهره‌برداری سه نیروگاه در سال آینده خبر داد.
ادعایی دوباره از سوی یک مسئول:
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت یزد از راه‌اندازی ۷۲۲ طرح صنعتی جدید در یزد خبر داد و گفت: با بهره‌برداری از این واحدها، هر روز ۹ اشتغال صنعتی در یزد ایجاد شده است.
استاندار یزد:
استاندار یزد با اشاره به اینکه از طلافروشان یزد مالیات اضافه گرفته نشده، گفت: ۷۰ درصد مالیات استان یزد از ۴ واحد بزرگ صنعتی و معدنی تامین می‌شود.
درآستانه سال نو:
با وجود افزایش قیمت مواد اولیه تولید شیرینی‌، قیمت شیرینی‌جات یزدی در آستانه ایام نوروز شائبه گرانی آن به گوش می رسد.
با همکاری موسسه آموزش عالی آزاد ماهان:
سی و چهارمین دوره عالی راهبری مدیریت مدرسه کسب و کار ماهان در استان یزد با تدریس پرفسور خرم از مدرسین برجسته کشور وبا حضور مدیران برجسته آغاز به کار کرد.
رییس مجمع نمایندگان استان:
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد در مجلس شورای اسلامی گفت: سهم مالیات این استان در بودجه سال آینده یکهزار و 457 میلیارد تومان در نظر گرفته شده بود که با تلاش نمایندگان 87 میلیارد تومان آن کاهش یافت.
با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت:
با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت؛ سرمایه گذاری در بخش معدن و کارخانه های سرب و روی مهدی آباد به کنسرسیومی ایرانی واگذار شد.
ادعای یک مقام مسئول:
از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید هر 1.8 روز یک راه اندازی تولیدی شامل 705 پروانه بهره برداری صنعتی و هر روز 9 اشتغال صنعتی جدید در این استان ایجاد شده است.
آغاز طرح تشدید نظارت بر بازار عید:
رییس اتاق اصناف مرکز استان یزد با اشاره به آغاز طرح تشدید نظارت بر بازار عید در استان، گفت: مردم استان امسال می‌توانند گزارش تخلفات بازار را علاوه بر روش‌های قبلی، برای اولین بار در کشور به صورت الکترونیکی ثبت و پیگیری کنند.
نماینده اردکان:
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: معامله در بورس کالا زمینه شفافیت در قیمت کالاها را پدید آورده و از این نظرمی تواند اهرم خوبی برای جلوگیری از فساد به شمار آید.
یک مقام مسئول:
مدیر تعاون روستایی استان یزد از توزیع بیش از یک هزار تن میوه تنظیم بازار ویژه شب عید در سطح استان یزد خبر داد.
صدور بی امان مجوز معدن ادامه دارد:
طی دو دهه گذشته یکی از شاخص های برتری یزد، میزان بهره برداری از معادن بوده و یزد اکنون در رتبه ششم قرار دارد اما علاقه به حفظ این جایگاه، آسیب های جدی به محیط زیست وارد کرده است.
مدیر شرکت پست یزد:
مدیر کل پست استان یزد با اشاره به آغاز ثبت‌نام اقلام فیلاتلیک تمبر نوروز 1396 با آلیاژ طلا و نقره، گفت: علاقمندان تا دهم اسفندماه فرصت دارند تا برای پیش‌ خرید از طریق دفاتر پستی منتخب و همچنین بازار الکترونیک شرکت پست اقدام کنند.
Page Generated in 0/0785 sec