شب گذشت تعدادی از اشرار با سلاح سرد که قصد حمله به دفتر امام جمعه یزد را داشتند، بازداشت شدند.
توصیه سیدحسینی معاون سابق استانداری یزد:
سیدمحمد رضا سیدحسینی معاون پیشین استاندار یزد در یادداشتی در صفحه شخصی اش نوشته است:برای عبور از بحران امروز باید هوای بخش خصوصی یزد را داشته باشید تا لابی در تهران!
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در نشست هم اندیشی مشاوران فرماندار در حوزه بانوان و خانواده بر توجه به اهمیت مشارکت آفرینی بانوان در جامعه به ویژه عرصه انتخابات تاکید کرد و نشاط و پویایی خانواده را زیربنای مدیریت آسیب های اجتماعی برشمرد.
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان یزد:
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان با اشاره به برگزاری ۱۵ عنوان برنامه به مناسبت چهلمین سال بر‌گزاری نماز جمعه، خاطرنشان کرد: نماز جمعه محل حضور همه گرایش‌های سیاسی است و نباید ائمه جمعه از این تریبون تعلقات جناحی و حزبی خود را مطرح کنند.
معاون اول رییس جمهور در دیدار با استاندار و نمایندگان یزد:
معاون اول رئیس جمهور با بیان این‌که مردم ‌دارالعباده یزد همواره پای انقلاب و نظام ایستاده‌اند، گفت: جهت گیری توسعه استان یزد باید از طریق صنایع دانش بنیان و فعالیت‌های مبتنی بر علم و فناوری دنبال شود .
شورای شهر یزد حدود سه ماه قبل، شهردار جدیدش را انتخاب کرد اما با گذشت سه ماه وضعیت شهردار یزد، همچنان بلاتکلیف است. دلیل این رخداد چیست؟
نوشت‌افزارهای ایرانی اسلامی امروزه به لحاظ کیفیت در برابر نمونه‌های خارجی از وضعیت خوبی برخوردارند ولی به دلیل بازاریابی نامناسب نتوانستند خود را به جامعه به درستی معرفی کنند.
پرونده عضو زرتشتی شورای شهر یزد پشت در بسته مجمع تشخیص مصلحت نظام است و هنور در صحن علنی مطرح نشده است.
مدیر کل راه آهن یزد خبر داد؛
مدیر کل راه آهن یزد گفت: از طرح باب الرضا(ع) استقبال بسیار خوبی صورت گرفته است و تاکنون بالغ بر پنج هزار نفر از خدمات این طرح در ایستگاه راه آهن یزد استفاده کرده‌اند.
استاندار :
استاندار یزد گفت: عملکرد هر دستگاهی که در جذب بودجه اسناد خزانه ضعیف عمل کند، محرمانه برای وزارتخانه مربوط به عنوان سوء مدیریت شخص مدیر در استان ارسال می شود.
گزارش پرگار از تغییرات در مدیریت بنیاد صدوق:
تاریخ دقیقی از زمان شکل گیری بنیاد صدوق در جایی ثبت نشده است اما آنچه مشخص است از اواخر دهه چهل خورشیدی و زمانی که فعالیت های آزادی خواهانه امام خمینی (ره) در حال گسترش بود شهید آیت الله صدوقی در استان یزد به این مسئله پی برد که توسعه معارف دینی و اسلامی نیازمند پشتوانه مالی است. هرچند شخص وی به لحاظ خانوادگی از بنیه مالی خوبی بهره مند بود
جزییات تغییرات در مدیریت بنیاد صدوق چیست؟
طبق اطلاعات فوق بیت شهید صدوقی دیگر مسئولیتی در املاک و دارایی های بنیاد ندارند و تغییرات صورت گرفته فعلی گویا بدون اطلاع قبلی بیت شهید صدوقی صورت گرفته است.
راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، با حضور پرشور مردم ولایتمدار یزد دقایقی قبل در ۸۰ نقطه یزد برگزار شد.
رئیس بازرسی پایگاه هشتم شکاری شهید بابایی اصفهان گفت: خودکفایی نیروهای مسلح و اقتدار و عزت آنها در مقابل دشمنان از برکات انقلاب شکوهمند اسلامی است.
Page Generated in 0/0773 sec