اظهارات عجیب یک استاد دانشگاه در یزد:
یکی از اساتید دانشگاه، برجام را بازی دو سر باخت خواند و گفت: وزیر امور خارجه نیز به اعتماد خود به آمریکایی‌ها اعتراف کرد و این پیمان‌شکنی‌ها نتیجه اعتمادهای بی‌مورد است.
رییس ستاد انتخابات استان یزد:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای یزد در ۴۰۱ حوزه انتخابی شهری و روستایی برگزار می‌شود که ۲۰ حوزه شهری و ۳۸۱ حوزه روستایی است.
بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در دانشگاه آزاد یزد:
آیین بزرگداشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور سیدمحمد میرمحمدی استاندار و جمعی دیگر از مسئولان استان در دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار شد.
طی گفتگویی:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه طبس نسبت به اعلام ثبت صحرای طبس به نام استان یزد واکنش نشان داد و گفت: این منطقه در محدوده جغرافیایی این شهرستان از توابع خراسان جنوبی قرار دارد.
نماینده یزد مطرح کرد:
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، گفت: برگزاری مراسم دعاخوانی زرتشتیان در سوگ هاشمی رفسنجانی نشأت گرفته از پندار نیک زرتشتیان نسبت به ایشان است.
بهمراه عکس:
آیین بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، با حضور افزون بر 500 هموطن زرتشتی در محل آتشکده یزد برگزار شد.
تایید و تکذیبیه ها:
در حالیکه خانواده آیت الله هاشمی می گویدواژگونی خودروی تعدادی از بستگان آیت الله هاشمی رفسنجانی صحت ندارد،فرماندار اردکان اظهار داشته است:مصدومین از بستگان مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بوده اند که از تهران به مقصد رفسنجان برای شرکت در مجلس ترحیم ایشان عازم بوده اند .
روز گذشته:
روز گذشته فعالان سیاسی هر دوجناح در یزد روز سخت و لی در نهایت پرباری داشتند.
حضور گسترده اقشار مردم یزد در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی:
مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضورگسترده اقشارمردم یزد در مسجد حظیره برگزار شد.
فردا صبح:
مجلس بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مسجد حظیره برگزار می شود.
محمد رضا عارف:
رئیس فراکسیون امید مجلس مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی را فردی مبارز و انقلابی قلمداد کرد و گفت: آیت الله هاشمی تجارب خود را به مردم، جوانان و مدیران منتقل کرد.
یادگار امام در صفحه اینستاگرام خود:
یادگار امام در صفحه ی اینستاگرام خود از آخرین لحظات مراسم تدفین آیت الله هاشمی گفت.
طی پیامی:
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد در پیامی ضمن تسلیت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی؛ وی را عالم دینی دانست که حقوق اساسی مردم و رای و نظر آنها را محترم می‌شمرد و در مقابل ناملایمات و سختی‌ها و بعضا بی حرمتی‌ها، دم فرو بست و از آبروی خویش برای حفظ انقلاب اسلامی ودستاوردهای گرانقدرش، مایه گذاشت.
سه روز عزای عمومی:
آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و از پیشگامان انقلاب اسلامی که به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان شهدای تجریش تهران بستری شده بود دار فانی را وداع گفت.
آهنگران در شورای مشورتی اصلاح‌طلبان اردکان:
حجت الاسلام «محمدعلی آهنگران» با بیان این که امروزه بیش از هر زمانی به اخلاق‌مداری نیازمندیم، اظهار کرد: متاسفانه اکنون در دانشگاه‌ها و حوزه‌های ما به اندازه‌ی توجه به اصول فقه و حقوق، به اخلاق توجه نمی‌شود.
Page Generated in 0/2473 sec