فعال سیاسی اصلاح طلب:
پس از تنش هایی که پس از انتخابات ریاست جمهوری بین حامیان و مخالفان حسن روحانی رخ داد اخیرا برخی از فعالین اصولگرا پیشنهاد آتش بس را مطرح کردند و در مقابل برخی از فعالین اصلاح طلب از ضرورت گفتگوی ملی سخن به میان آورده اند.
یک فعال سیاسی:
پس از ثبت قرارداد ایران با شرکت فرانسوی توتال در باب استخراج نفت بار دیگر توپخانه مخالفان دولت علیه سیاست های حسن روحانی خاصه دستاوردهای برجام آتش دوباره گرفت.
فعال سیاسی اصلاح طلب:
تا چندی دیگر حسن روحانی باید اعضای احتمالی کابینه دولت دوازدهم را جهت احراز صلاحیت به مجلس شورای اسلامی که نسبت به دوره قبل تغییر و تحولاتی داشته و با دولت اعتدالی همسو تر است معرفی کند.
دیدار محمدرضا تابش نماینده اردکان با جهانگیری:
نماینده مردم اردکان در دیدار با معاون اول رئیس جمهور درخصوص مهمترین مسائل روز کشور و موضوعات مرتبط با استان یزد و حوزه انتخابیه اردکان گفتگو نمود و برای حل مشکلات عمده استان یزد درخواست استمداد نمود.
یک فعال سیاسی:
پس از شعارهای هنجارشکنانه در روز قدس علیه رئیس جمهور از سوی عده ای وحدت شکن حال از تریبون نماز عید سعید فطر نیز همان شعارها به شکلی دیگر در قالب اشعاری از زبان یک مداح اصولگرا مطرح شد.
نماینده یزد و اشکذر:
تصمیم مجمع نمایندگان استان در مورد انتخاب استاندار یزد ملاک عمل خواهد بود که به استحضار مردم استان یزد و مسئولین اجرایی می‌رسد.
هشدارمعاون رئیس جمهوری در بزرگداشت سالگرد شهید آیت الله صدوقی(ره) و امام جمعه فقید یزد:
معاون حقوقی رئیس جمهوری گفت: یکی از پروژه های دشمنان جمهوری اسلامی دوقطبی کردن جامعه است که بارها مقام معظم رهبری همگان را به هوشیاری در این زمینه توصیه کرده اند و باید مردم و مسئولان مواظب ترفندهای معاندان و مخالفان نظام برای ایجاد تفرقه باشند.
نماینده یزد:
سید ابوالفضل موسوی بیوکی نماینده یزد در نشست خبری با اصحاب رسانه در یزد گزارشی از اقدامات نمایندگان استان در سال نخست فعالیت در مجلس را تشریح کرد
محمدرضا عارف:
طرح شعارهای انحرافی و توهین‌آمیز توسط وحدت‌شکنان در راهپیمایی روز قدس، همسویی و همصدایی با دشمنان ملت است.
برای شهرداری تهران:
نماینده مردم یزد و اشکذردر مجلس گفت: پیشنهاد شهرداری تهران به من صحت دارد. این در حالی است که اگر موسوی بیوکی بخواهد شهردار تهران شود باید از سمت نمایندگی مردم در مجلس استعفا دهد.
وزیرکشور:
وزیر کشور در ویژه گفتگوی خبری زوایای مختلف اجرایی انتخابات ۲۹ اردیبهشت ۹۶ را بررسی کرد.
منتخب اول مردم شهر یزد:
همزمان با پایان انتخابات ،گمانه زنی متفاوتی این روزها در میان رسانه ها و فعالان سیاسی در خصوص انتخاب شهردار جدید و از همه مهمتر تغییرات سیاسی در بدنه دولت مطرح است.
گزارشی تحلیلی:
شاید همه مردم مطلع نباشند که در این دوره از انتخابات شورای شهر، احزاب اصلاح طلب یزدی در کنار هم جمع شدند و شورای هماهنگی اصلاح طلبان را تشکیل دادند.
ویژه انتخاباتی:
انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در استان یزد در حالی به پایان رسید که ناگفته های جذاب و شنیدنی زیادی از آن باقی ماند اما کمتر به آن پرداخته شد.
هشدار معاون سیاسی و امنیتی استانداری یزد:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: با انتخاب رییس جمهور، باید فضای رقابت های انتخاباتی را به سمت رفاقت تغییر دهیم.
Page Generated in 0/0729 sec