طی سخنانی:
یادگار سومین شهید محراب که در اجتماع انتخاباتی مردم یزد در استقبال از دکتر حسن روحانی در مسجد روضه محمدیه سخن می گفت، ضمن خوشامد به دکتر حسن روحانی در مسجد حظیره یزد گفت: دلیل انتخاب من برای خیر مقدم، انتسابم به بیوت حضرات آیات صدوقی و خاتمی بوده است اما می خواهم اجازه بگیرم و به نمایندگی از جوانان این شهر که همواره پشتوانه و همراه شما بوده اند خدمتتان خیر مقدم عرض کنم.
حاشیه های حضور روحانی در یزد:
حضور رئیس جمهوری در استان یزد و سخنرانی وی در مسجد روضه محمدیه (حظیره) با حاشیه هایی از جمله تشویق به لهجه یزدی و شعار 'آزادی اندیشه گازانبری نمیشه' همراه بود.
سخنرانی روحانی در یزد:
رئیس جمهوری گفت: همانطور که در 4 سال گذشته نشان دادیم راه ما، مسیر رونق اقتصادی، اشتغال و رشد است. به دنبال اشتغال جوانان ایرانی، نه با شعار بلکه با عمل هستیم و این مهم را در مقام عمل به اثبات می‌رسانیم.
نماینده اصلاح طلب اردکان:
نماینده اصلاح طلب اردکان با تاکید بر رعایت اخلاق توسط کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم براساس رفتار کاندیدا قضاوت می کنند و رای می دهند.
درآستانه سفر:
درآستانه سفر حسن روحانی به شهر یزد جمعی از موتورسواران یزدی با پوشیدن کاورهای تبلیغاتی درسطح شهر از حضور این نامزدانتخاباتی خبر می دهند.
یک فعال سیاسی اصلاح طلب:
نخستین مناظره انتخاباتی کاند‌‌ید‌‌اهای ریاست‌جمهوری د‌‌ر حالی برگزار شد‌‌ که محمد‌‌ باقر قالیباف راهبرد‌‌ خود‌‌ را حمله به حسن روحانی و د‌‌ولت اعتد‌‌ال انتخاب کرد‌‌ه بود‌‌ اما تک او با پاتک اسحاق جهانگیری و حسن روحانی همراه شد‌‌ تا به گفته حمید‌‌رضا جلایی‌پور، حسن روحانی برند‌‌ه نخستین مناظره انتخاباتی باشد‌‌.
تحلیل مناظره اول نامزدهای ریاست جمهوری
طبق آخرین نظرسنجی های رسمی، رای اول روحانی، دوم قالیباف و سوم رئیسی است. اما به جهت القای این دیدگاه به بدنه جناح راست که رئیسی کاندید اصلی اصولگرایان است، آرای قالیباف با سرعت قابل توجهی به سبد رای رئیسی میل پیدا کرده است.
امروز عصر:
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در ادامه سفرهای انتخاباتی خود قرار است تا به سه استان کرمان، یزد و هرمزگان سفر کند.
ستاد مرکزی حسن روحانی اعلام کرد:
سخنگوی ستاد مرکزی روحانی در استان یزد از سفر حسن روحانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری به استان یزد در روز شنبه آینده خبر داد.
انتشار خبر حضور «سعید مرتضوی» قاضی و دادستان سابق پرحاشیه در تجمع حامیان ابراهیم رئیسی در یزد، واکنش ستاد آقای رئیسی را به دنبال داشت!
حجت الاسلام رئیسی در مسجد حظیره:
حجت الاسلام رئیسی با اشاره به فرار مالیاتی و فساد بالا در کشور گفت: باید از کسانی مالیات گرفت که سال‌های سال از زیر بار پرداخت مالیات فرار می‌کنند
استاندار یزد:
استاندار یزد گفت: شرایط این دوره از انتخابات در کشور با دوره‌های قبل متفاوت است و ضرورت دارد مردم با آگاهی، انتخاباتی با مشارکت حداکثری را رقم بزنند.
ویژه انتخاباتی:
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در یزد سخنرانی خواهد کرد.
رییس ستاد انتخابات یزد:
رییس ستاد انتخابات استان یزد گفت: نصب و استفاده از هرگونه تابلو، بنر و پلاکارد در محل ستاد انتخابات نامزدها مجاز است و به جز آن غیر قانونی است.
یک فعال سیاسی:
در آستانه دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری اصلاح طلبان بار دیگر به شکل یک پارچه حسن روحانی را به عنوان کاندیدای مورد حمایت این جناح معرفی کردند.
Page Generated in 0/0419 sec