اختلا در اردوگاه اصلاح طلبان:
روز گذشته جمعی از اعضای شورای اصلاح طلبان استان یزد در بیانیه ای علیه سفید، استاندار اسبق یزد، وی را متهم به سیاسی کاری و مهندسی اعضای شورا برای کنترل و مدیریت آن کردند.
فرماندار یزد خبر داد:
فرماندار شهرستان یزد گفت: با احتمال اینکه نتایج سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ در انتخابات ۲۹ اردیبهشت‌ماه لحاظ نشود، طبق قانون شورای اسلامی شهر یزد ۹ نفره خواهد شد.
بگذار تابگریم چون ابر در بهاران ...
در سالروز هجران بانوی با فضیلت حاجیه فاطمه خانم خاتمی که الگوی تدین ، جود، سخاوت ، انسانیت و مردمداری بود و وارث خصال نیکوی پدری با فضیلت و مادری مدیر و کاردان، نمیدانم من باید به فرزندان این عزیز تسلیت بگویم یا ایشان به من ، که فرزند معنویش بودم و او چون کوهی استوار حامی من در ایفای تمامی مسئولیتهای سترگی بود که در راه خدمت به خلق عهده دارشدم و تقویت کننده باورهای معنویم در اتکای به خالق و استمداد از او در پیشبرد کارها.
حلقه ‌نامزدهای نزدیک به رییس دولت دهم افزایش می یابد:
با نهی احمدی‌نژاد از کاندیداتوری، حمید بقایی که حکم دست راست رئیس جمهور سابق را داشت برای انتخابات اعلام نامزدی کرد.
طی نشستی عنوان شد:
رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به صحبت‌هایی که با جریان مقابل برای برقراری یک «گفت‌وگوی ملی» انجام شده، از استقبال این جریان خبر داد.
مسیح مهاجری در یزد:
مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی همه مسائل و مشکلات را برای حفظ نظام و اعتلای مردم و میهن اسلامی به جان خرید و از ولایت و ثمرات انقلاب اسلامی دفاع کرد.
رئیس انجمن زرتشتیان یزد:
رئیس انجمن زرتشتیان یزد با بیان اینکه زرتشتیان قانون‌مندترین اقلیت دینی ایران هستند، گفت: رسانه‌ها با مطالب نادرست خوراک رسانه‌های بیگانه را فراهم نکنند.
هشدارامام جمعه یزد:
دبیر جبهه مردمی انقلاب استان یزد با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در زمینه ایجاد اتحاد بین نیروهای انقلابی، گفت: جبهه مردمی انقلاب در تمام شهرستان‌های یزد ایجاد شد.
رحیم پور ازغدی طی انتقادی در یزد:
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران در تمام تحولات دنیا تاثیرگذار است، گفت: ایران به اذعان مسئولان غربی یکی از ۴ کشور برتر تاثیرگذار دنیا است.
بمناسبت چهلمین روز درگذشت رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام:
بمناسبت چهلمین روز درگذشت رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، مسیح مهاجری
عارف به سیدحسن خمینی:
رئیس فراکسیون امید ضمن تاکید بر ضرورت وحدت و همدلی در خانواده بزرگ انقلاب گفت: جریان اصلاحات حاضر است از حق خود به نفع منافع ملی بگذرد.
معاون استاندار:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به اینکه تمام گرایش‌های سیاسی کشور در یزد حضور دارند، گفت: تعداد احزاب فعال یزد ۴۵ درصد افزایش یافت.
نماینده اصلاح طلب اردکان:
نایب ریس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: استراتژی اصلاح‌طلبان بعد از فوت آیت‌الله هاشمی تغییری نکرده است، ما در هر صورت اقدامات، فعل و انفعالات، سازوکارها و برنامه‌ریزی‌هایی را که داشتیم با تمام قدرت ادامه می‌دهیم.
طی پیامی:
علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت برادر سیدابوالفضل موسوی نماینده یزد و اشکذر را تسلیت گفت.
معاون استاندار یزد:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد گفت: ادغام شهرهای یزد و حمیدیا مصوب سال 1392 است و بر اساس مستندات موجود امکان برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر به صورت مستقل در حمیدیا وجود ندارد.
Page Generated in 0/0972 sec