طی گفتگویی مطرح شد:
محمدرضا تابش با 5 دوره حضور در مجلس از باسابقه‌ترین نمایندگان پارلمان است. نماینده مردم اردکان در سه دوره هفتم، هشتم و نهم که اکثریت مجلس در درست راست‌گرایان بود به عنوان یک اصلاح طلب در خانه ملت حضور داشت.
نماینده اصلاح طلب اردکان:
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به در پیش بودن انتخابات 29 اردیبهشت گفت: اعضای هیات نظارت از هرگونه اعمال سلیقه در بررسی صلاحیت ها دوری کنند.
همزمان با سراسر کشور:
نام نویسی از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور در فرمانداری ها و بخشداری های استان یزد آغاز شد.
از بین معتمدین معرفی شده:
معتمدین هیئت اجرایی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان یزد از بین 30 نفر از معتمدین معرفی‌شده به هیئت نظارت با برگزاری انتخابات تعیین شدند.
رییس ستاد انتخابات استان یزد:
در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا بر مبنای سرشماری جدید ، هزار و 302 نفر عضو اصلی شامل 117 نفر در شهرها و هزار و 185 نفر در روستاها از سوی مردم استان انتخاب خواهند شد.
یک مقام مسئول در ستاد انتخابات:
پیش ثبت نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر در دفاتر پیشخوان دولت آغاز شد.
فرماندار:
طبق ماده هفت قانون انتخابات صلاحیه ٢٠ اردیبهشت ٩٥ تعداد اعضای شورای اسلامی شهر یزد ١١ نفر و شهر حمیدیا هفت نفره می شود.
طی نشستی:
ما به این سمت می‌رویم که گزینه نهایی ما آقای روحانی باشد، البته هنوز شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در این رابطه تصمیم‌گیری نکرده است.
گزارش خبری:
در دیدار چندی پیش هیات رییسه شورای‌عالی سیاست‌‌گذاری اصلاح‌طلبان با حجت‌الاسلام حسن روحانی ،مسائل مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور در آستانه برگزاری دو انتخابات مهم بهار سال آینده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
استاندار یزد خبر داد:
استاندار یزد از سفر ریاست جمهوری تاچند ماه آینده به یزد خبر داده است.
روحانی:
رییس جمهور با بیان اینکه عده‌ای هستند که می‌خواهند همواره مردم را به هر بهانه‌ای نسبت به آینده ناامید کنند، گفت: ایجاد ناامیدی ضربه به حرکت ملی است.
هشدار یک نماینده اصلاح طلب:
یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعدد کاندیداها در انتخابات شوراها گفت که ژنرال‌های اصلاح‌طلب باید در این انتخابات از خودگذشتگی نشان دهند و به رویه اصلاح طلبی متعهد بمانند.
طی گفتگویی مطرح شد:
روزنامه اعتماد در سالگرد انتخابات مجلس با محمدرضا عارف مصاحبه کرده است.
محمدرضا تابش نماینده اصلاح طلب اردکان:
نایب رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به سالروز انتخابات هفتم اسفند گفت: مجلسی که در راس امور است، باید بتواند با کمک دولت و درسایه رهنمودهای رهبری معظم، کشور را از وضعیتی که مبتلابه آن است، نجات دهد و برای رفع مشکلات مردم طرحی نو درافکند.
در شبکه های اجتماعی:
نماینده یزد در مجلس شورای اسلامی این روزها توسط بخشی از فعالان اصلاح طلب در فضای مجازی مورد بازخواست قرار گرفته است.
Page Generated in 0/0444 sec