تایید و تکذیبیه ها:
در حالیکه خانواده آیت الله هاشمی می گویدواژگونی خودروی تعدادی از بستگان آیت الله هاشمی رفسنجانی صحت ندارد،فرماندار اردکان اظهار داشته است:مصدومین از بستگان مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بوده اند که از تهران به مقصد رفسنجان برای شرکت در مجلس ترحیم ایشان عازم بوده اند .
آهنگران در شورای مشورتی اصلاح‌طلبان اردکان:
حجت الاسلام «محمدعلی آهنگران» با بیان این که امروزه بیش از هر زمانی به اخلاق‌مداری نیازمندیم، اظهار کرد: متاسفانه اکنون در دانشگاه‌ها و حوزه‌های ما به اندازه‌ی توجه به اصول فقه و حقوق، به اخلاق توجه نمی‌شود.
نماینده اردکان:
نماینده مردم اردکان در مذاکره تلفنی با وزیر راه و شهرسازی؛ بر تامین اعتبار و تکمیل پروژه های زیرساختی حمل و نقل استان یزد تاکید کرد.
ماه پاییز به پایان راه رسید، شب چله گذشت، زمستان پربرف و باران امسال دست خالی به مناطق کویری رسید و یزد همچنان در تب و تاب بی آبی و خشکسالی در فصل برف و باران می سوزد.
عضو شورای شهر یزد خواستار شد
یک عضو شورای شهر یزد خواستار انتشار عمومی عملکرد درآمد- هزینه شش ماهه شهرداری یزد برای عموم مردم شد.
استقرار یک دستگاه عجیب در یکی از روستای دراستان یزد و حفاظت عجیب از آن باعث بروزشایعاتی بین مردم شده است.
به همراه عکس
مسئول پاسگاه محیط بانی مروست شهرستان خاتم گفت : یک قلاده کفتار راه راه (معروف به رفتگر طبیعت) در منطقه مروست این شهرستان بر اثر برخورد با خودرو های عبوری تلف شد.
28آذر:
بیست و هشتم آذرماه دادگاه تجدیدنظر کارگران معدن سنگ آهن بافق در شعبه اول دادگاه تجدیدنظر یزد برگزار می‌شود.
یک هشدار جدی:
رئیس محیط زیست شهرستان اردکان گفت: دامنه خشکسالی و تخریب برخی زیستگاهها در مناطق حفاظت شده سیاه کوه و دره انجیر این شهرستان نسل یوز پلنگ آسیایی در این مناطق را بر لبه انقراض قرار داده است .
سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ابرکوه گفت: تاکنون بیش از 200خانه تاریخی و قدیمی مربوط به دوران قاجاریه دراین شهرستان شناسائی که 37باب آن به ثبت آثار ملی ایران رسیده است.
جشنواره استانی عکس یزد شناسی با موضوع جاذبه های فرهنگی ،تاریخی و زیست محیطی بکر و نادر استان یزد در مهریز برگزار خواهد شد.
سرپرست جدید فرمانداری بافق در مراسمی با حضور معاون استاندار یزد و قرائت حکم استاندار معرفی و منصوب شد.
نخستین جشنواره استانی زعفران طلای سرخ همزمان با زمان برداشت این محصول، با حضور زعفران کاران و شماری از مسوولان کشوری و استانی در شهرستان بهاباد برگزار شد.
خودرو حامل زائرین اردکانی در عراق دچار آتش سوزی شد.
Page Generated in 0/4408 sec