با در دست داشتن پارچه نوشته‌:
جمعی از بانوان شهرستان اشکذر با در دست داشتن پارچه نوشته‌هایی خواستار توقف توسعه صنایع فولادی به ویژه طرح فولاد «یزد یک» در این شهرستان شدند.
تیپ متفاوت کاندیدای میبدی ریاست جمهوری 96 +عکس
کارگر میبدی که کاندیدای ریاست‌جمهوری شدگفت: می‌خواهم با ترامپ مسابقه شنا بگذارم. شعارم «مسکن دلباز» است. بدنبال حل مشکلات ایران و آمریکا هستم .
نهضت افغانی کشی ادامه دارد:
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی خاتم از واژگونی یک دستگاه خودرو 405 حامل اتباع خارجی در محور فتح آباد به چاه طالب آباد و مجروح شدن 12 سرنشین آن خبر داد.
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد:
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد از برگزاری مناقصه عمومی سرمایه‌گذاری احداث نیروگاه 100 تا 150 مگاواتی با دو ساختگاه بافق و اردکان در سال 96 خبر داد.
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با ارسال نامه ای، ثبت منظر طبیعی عقاب‌ کوه تفت و درخت سرو کهنسال دربید زارچ را در فهرست میراث‌ طبیعی ملی به استاندار یزد ابلاغ کرد.
یک نماینده:
نماینده مردم بافق، بهاباد، مهریز، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی بر شفاف سازی سهم شهرستان های استان یزد از اعتبارات و بودجه استان تاکید کرد.
با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت:
با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت؛ سرمایه گذاری در بخش معدن و کارخانه های سرب و روی مهدی آباد به کنسرسیومی ایرانی واگذار شد.
به علت خشکسالی های چندین ساله اکثرروستاهای استان یزد باکم آبی شدیدمواجه هستند.
سرپرست تیم انصار بافق مطرح کرد:
درگیری خونین بین دوتیم در بافق از توابع استان یزد رخ داده است.
صدور بی امان مجوز معدن ادامه دارد:
طی دو دهه گذشته یکی از شاخص های برتری یزد، میزان بهره برداری از معادن بوده و یزد اکنون در رتبه ششم قرار دارد اما علاقه به حفظ این جایگاه، آسیب های جدی به محیط زیست وارد کرده است.
یک مقام مسئول گفت:مقدمات ثبت جهانی شهر جهانی زیلو نیز فراهم شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در نشست خبری ویژه برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب ، از انتخاب روستای شمسی در توابع شهرستان اشکذر به عنوان روستای برترکتاب و کتابخوان کشور خبر داد.
در استانه عید نوروز:
بیش از 300 کارگر کاشی شیر کوه یزد ، شش ماه مطالبات مزدی پرداخت نشده دارند.
به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه و در ادامه برگزاری برنامه های هفته قرآن و عترت استان یزد، همایش استانی تعزیه با موضوعات جوانان، ولایت پذیری و مذهب برگزار می گردد.
توسط یک گروه خارجی:
یک گروه خارجی برای نقشه‌برداری از بزرگتری تالار غار ایران در شهرستان مهریز وارد کشورمان شدند.
Page Generated in 0/0836 sec