یک مقام انتظامی:
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اردکان از دستگیری حفاران غیرمجاز محوطه‌های تاریخی قلعه انجیرآوند مشهور به روستای «بهشت گمشده» در این شهرستان خبر داد .
نماینده مجلس:
نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان باید به این حوزه انتخابیه بخاطر محرومیت و پراکندگی آن نگاه ویژه داشته باشند .
نخلستان های روستای باقرآباد،حاجی آباد،صادق آباد و صدر آباد در حال ثبت در فهرست آثار ملی کشورمی باشند.
طی توماری:
جمعی از اهالی بخش خضرآباد شهرستان اشکذر با انتشار توماری به نتایج سرشماری سال 95 از این بخش اعتراض کردند.
روز گذشته:
بر اثر واژگونی یک دستگاه پراید حامل اتباع افغان 15نفر مصدوم و یک نفر کشته شد.
توضیح محیط زیست یزد درباره یکی از قدیمی ترین موجودات زنده جهان
اداره کل محیط زیست یزد اعلام کرد شایعاتی مبنی بر عریض‌تر شدن شکاف میان سرو ابر کوه منتشر شد که براساس بررسی‌های صورت گرفته فعلا مشکل خاصی از این بابت وجود ندارد.
روزهای سخت دانشجویان:
چندین ماه است که قالب‌های بتنی مخصوص احداث پل زیرگذر عابر پیاده در مقابل دانشگاه آزاد میبد تخلیه شده است، اما گویا مسئولان شهری دوباره خطرات ناشی از حوادث در این محل را فراموش کرده اند و یا اینکه از احداث این پروژه منصرف شده و طرح دیگری در دست اجرا دارند؟!
توسط اطلاعات سپاه ایرکوه؛
یک تبعه غیرمجاز مرتبط با جریان‌های تکفیری در ابرکوه شناسایی و بازداشت شد.
ویژه انتخاباتی:
دوقلوهای میبدی که والدین خود را برای حضور در انتخابات ترغیب و همراهی کردند؛ مورد تشویق نمایندگان اردکان و میبد قرار گرفتند.
دیروز عصر:
یک توریست زن روسی که با موتورسیکلت به همراه همسر و دوست خود دور ایران گردش میکردند، دیروز عصر در محور ابرکوه بر اثر وزش شدید باد به یک کامیون برخورد کرده و دچار سانحه میشود.
بهمراه عکس:
سرو تاریخی ابرکوه از توابع استان یزد طی چند روزگذشته با آسیب های جدی مواجه شده است.
با در دست داشتن پارچه نوشته‌:
جمعی از بانوان شهرستان اشکذر با در دست داشتن پارچه نوشته‌هایی خواستار توقف توسعه صنایع فولادی به ویژه طرح فولاد «یزد یک» در این شهرستان شدند.
تیپ متفاوت کاندیدای میبدی ریاست جمهوری 96 +عکس
کارگر میبدی که کاندیدای ریاست‌جمهوری شدگفت: می‌خواهم با ترامپ مسابقه شنا بگذارم. شعارم «مسکن دلباز» است. بدنبال حل مشکلات ایران و آمریکا هستم .
نهضت افغانی کشی ادامه دارد:
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی خاتم از واژگونی یک دستگاه خودرو 405 حامل اتباع خارجی در محور فتح آباد به چاه طالب آباد و مجروح شدن 12 سرنشین آن خبر داد.
Page Generated in 0/0500 sec