مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در نشست خبری ویژه برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب ، از انتخاب روستای شمسی در توابع شهرستان اشکذر به عنوان روستای برترکتاب و کتابخوان کشور خبر داد.
در استانه عید نوروز:
بیش از 300 کارگر کاشی شیر کوه یزد ، شش ماه مطالبات مزدی پرداخت نشده دارند.
به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه و در ادامه برگزاری برنامه های هفته قرآن و عترت استان یزد، همایش استانی تعزیه با موضوعات جوانان، ولایت پذیری و مذهب برگزار می گردد.
توسط یک گروه خارجی:
یک گروه خارجی برای نقشه‌برداری از بزرگتری تالار غار ایران در شهرستان مهریز وارد کشورمان شدند.
رئیس بیمارستان بهشتی تفت:
رئیس بیمارستان بهشتی تفت درباره شایعاتی پیرامون فوت یک کودک نه ماه در بیمارستان بهشتی تفت به دلیل تزریق اشتباه، با تکذیب چنین شایعاتی گفت: کودک نه ماه ای به دلیل مسمومیت با علائم اسهال و استفراغ به بیمارستان مراجعه و بستری می شود.
طی طوفان اخیر:
درخت کهنسال زبان گنجشک روستای مهدی آباد از دهستان بهادران با قدمت 350 سال بر اثر وزش طوفان شدید تاب تحمل را از دست داد و ریشه کن شد.
مدیر عامل مجتمع معدنی و صنعت و آهن و فولاد بافق:
مدیر عامل مجتمع معدنی و صنعت و آهن و فولاد بافق گفت:مجوز ساخت گندله فولاد بافق تمدید شد اما وام آن پرداخت نشد .
فرماندار میبد از احداث بزرگترین موره ایرانی در پارک غدیر در حسن آباد میبد در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
اظهار نگرانی نماینده بافق و مهریز:
نماینده مردم بافق، بهاباد، ابرکوه، خاتم و مهریز در مجلس گفت: کارگرانی با قرارداد سفید و با حقوق ۵۰۰ هزار تومان در استان یزد فعالیت دارند.
تایید و تکذیبیه ها:
در حالیکه خانواده آیت الله هاشمی می گویدواژگونی خودروی تعدادی از بستگان آیت الله هاشمی رفسنجانی صحت ندارد،فرماندار اردکان اظهار داشته است:مصدومین از بستگان مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بوده اند که از تهران به مقصد رفسنجان برای شرکت در مجلس ترحیم ایشان عازم بوده اند .
آهنگران در شورای مشورتی اصلاح‌طلبان اردکان:
حجت الاسلام «محمدعلی آهنگران» با بیان این که امروزه بیش از هر زمانی به اخلاق‌مداری نیازمندیم، اظهار کرد: متاسفانه اکنون در دانشگاه‌ها و حوزه‌های ما به اندازه‌ی توجه به اصول فقه و حقوق، به اخلاق توجه نمی‌شود.
نماینده اردکان:
نماینده مردم اردکان در مذاکره تلفنی با وزیر راه و شهرسازی؛ بر تامین اعتبار و تکمیل پروژه های زیرساختی حمل و نقل استان یزد تاکید کرد.
ماه پاییز به پایان راه رسید، شب چله گذشت، زمستان پربرف و باران امسال دست خالی به مناطق کویری رسید و یزد همچنان در تب و تاب بی آبی و خشکسالی در فصل برف و باران می سوزد.
Page Generated in 0/0904 sec