توضیح محیط زیست یزد درباره یکی از قدیمی ترین موجودات زنده جهان
اداره کل محیط زیست یزد اعلام کرد شایعاتی مبنی بر عریض‌تر شدن شکاف میان سرو ابر کوه منتشر شد که براساس بررسی‌های صورت گرفته فعلا مشکل خاصی از این بابت وجود ندارد.
روزهای سخت دانشجویان:
چندین ماه است که قالب‌های بتنی مخصوص احداث پل زیرگذر عابر پیاده در مقابل دانشگاه آزاد میبد تخلیه شده است، اما گویا مسئولان شهری دوباره خطرات ناشی از حوادث در این محل را فراموش کرده اند و یا اینکه از احداث این پروژه منصرف شده و طرح دیگری در دست اجرا دارند؟!
توسط اطلاعات سپاه ایرکوه؛
یک تبعه غیرمجاز مرتبط با جریان‌های تکفیری در ابرکوه شناسایی و بازداشت شد.
ویژه انتخاباتی:
دوقلوهای میبدی که والدین خود را برای حضور در انتخابات ترغیب و همراهی کردند؛ مورد تشویق نمایندگان اردکان و میبد قرار گرفتند.
دیروز عصر:
یک توریست زن روسی که با موتورسیکلت به همراه همسر و دوست خود دور ایران گردش میکردند، دیروز عصر در محور ابرکوه بر اثر وزش شدید باد به یک کامیون برخورد کرده و دچار سانحه میشود.
بهمراه عکس:
سرو تاریخی ابرکوه از توابع استان یزد طی چند روزگذشته با آسیب های جدی مواجه شده است.
با در دست داشتن پارچه نوشته‌:
جمعی از بانوان شهرستان اشکذر با در دست داشتن پارچه نوشته‌هایی خواستار توقف توسعه صنایع فولادی به ویژه طرح فولاد «یزد یک» در این شهرستان شدند.
تیپ متفاوت کاندیدای میبدی ریاست جمهوری 96 +عکس
کارگر میبدی که کاندیدای ریاست‌جمهوری شدگفت: می‌خواهم با ترامپ مسابقه شنا بگذارم. شعارم «مسکن دلباز» است. بدنبال حل مشکلات ایران و آمریکا هستم .
نهضت افغانی کشی ادامه دارد:
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی خاتم از واژگونی یک دستگاه خودرو 405 حامل اتباع خارجی در محور فتح آباد به چاه طالب آباد و مجروح شدن 12 سرنشین آن خبر داد.
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد:
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد از برگزاری مناقصه عمومی سرمایه‌گذاری احداث نیروگاه 100 تا 150 مگاواتی با دو ساختگاه بافق و اردکان در سال 96 خبر داد.
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با ارسال نامه ای، ثبت منظر طبیعی عقاب‌ کوه تفت و درخت سرو کهنسال دربید زارچ را در فهرست میراث‌ طبیعی ملی به استاندار یزد ابلاغ کرد.
یک نماینده:
نماینده مردم بافق، بهاباد، مهریز، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی بر شفاف سازی سهم شهرستان های استان یزد از اعتبارات و بودجه استان تاکید کرد.
با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت:
با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت؛ سرمایه گذاری در بخش معدن و کارخانه های سرب و روی مهدی آباد به کنسرسیومی ایرانی واگذار شد.
به علت خشکسالی های چندین ساله اکثرروستاهای استان یزد باکم آبی شدیدمواجه هستند.
Page Generated in 0/0472 sec