مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اهمیت تاثیرگذاری اجتماعی و فرهنگی تئاتر در لایه های اجتماعی، گفت: این مهم با اجرای مستمر تئاتر و بهره برداری حداکثری از محصول فرهنگی تولید شده داخلی محقق می شود.
همزمان با روز کتابگردی:
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از آغاز طرح پاییزه کتاب در کتابفروشی‌های یزد خبر داد.
رئیس دادگستری استان یزد:
رئیس دادگستری استان یزد با اشاره به انگشت‌شمار بودن تخلفات مطبوعات در استان افزود: این مهم نشان از رعایت قوانین و چارچوب‌ها توسط اصحاب رسانه استان و سعه‌صدر مسئولین است.
در هفته کتاب:
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد با اشاره به آغاز هفته کتاب و کتابخوانی گفت:آینده روشن با خانواده کتابخوان شعار امسال بیست و پنجمین دوره هفته کتاب است.
افتخاری برای کارگردان یزدی فیلم نفس:
فیلم «نفس» در مقام نماینده سینمای ایران برای رقابت در رشته اسکار بهترین فیلم خارجی زبان انتخاب شد.
سری جدید کنسرت‌های دو آهنگساز و نوازنده‌ برجسته:
سری جدید کنسرت‌های این دو آهنگساز و نوازنده‌ برجسته از تاریخِ نهم و دهم شهریور ماه از شهرستانِ سمنان آغاز شد و در ادامه‌ بیست و سوم شهریور ماه در شهرِ یزد به اجرای برنامه خواهند پرداخت.
هشدار یک مسئول:
رییس اداره سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد با اشاره به تلاش مالک خصوصی سینما ایران یزد برای تغییر کاربری این سینما گفت: اجازه تغییر کاربری سینما ایران را نمی‌دهیم.
رهبر انقلاب در دیدار جمعی از فعالان فرهنگی یزد:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر لزوم تقویت روحیه انقلابی در نسل جوان، شهید حججی را نمونه‌ای درخشان از رویش‌های انقلاب خواندند و فرمودند: مسؤولان فرهنگی موظفند روحیه و جریان انقلابی را در محیط‌‌های مختلف تقویت و از آن پشتیبانی کنند.
از امروز:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت:طرح «تابستانه کتاب» از امروزدر ١٨کتاب‌ فروشی عضو این طرح در استان یزدآغاز به کار کرد.
وزیرارشاد:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: رویکرد نظام با شبکه های اجتماعی و فضای مجازی نه یک رویکرد انفعالی و تقابلی بلکه برخوردی واقع گرایانه مبتنی بر مدیریت و تولید محتواهای مفید است.
21فروردین:
آیین افتتاح و تجلیل از برگزیدگان جشنواره ملی خوشنویسی محمدرسول الله(ص)دریزد برگزار می شود.
در نوروز امسال:
در نوروز ۱۳۹۶ عروسک ماهی قرمز غول پیکری، با گردش در خیابان های یزد، نگاه های مردم و میهمانان نوروزی را به سوی خود کشاند.
مدیرکل ارشادیزد:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به استقبال بسیار خوب مردم یزد از نمایشگاه کتاب گفت: در این نمایشگاه بیش از ۱۹ میلیارد ریال کتاب به فروش رسید.
مدیرکل ارشاد اسلامی یزد خبر داد:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت:طرح «عیدانه کتاب» با مشارکت ٢٠ کتابفروشی در استان یزد به مدت یک ماه همزمان در سراسر کشور آغاز شده است.
درنخستین جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان:
باشگاه کتابخوانی" بوی مهر یزد" به دلیل طرح دانش مشترک و توجه به افزایش سواد خواندن و در بخش نامه به نویسنده، نامه‌ میثم زارع از شهر یزد بعنوان برگزیده کشوری انتخاب شدند.
Page Generated in 0/0884 sec