وزیرارشاد:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: رویکرد نظام با شبکه های اجتماعی و فضای مجازی نه یک رویکرد انفعالی و تقابلی بلکه برخوردی واقع گرایانه مبتنی بر مدیریت و تولید محتواهای مفید است.
21فروردین:
آیین افتتاح و تجلیل از برگزیدگان جشنواره ملی خوشنویسی محمدرسول الله(ص)دریزد برگزار می شود.
در نوروز امسال:
در نوروز ۱۳۹۶ عروسک ماهی قرمز غول پیکری، با گردش در خیابان های یزد، نگاه های مردم و میهمانان نوروزی را به سوی خود کشاند.
مدیرکل ارشادیزد:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به استقبال بسیار خوب مردم یزد از نمایشگاه کتاب گفت: در این نمایشگاه بیش از ۱۹ میلیارد ریال کتاب به فروش رسید.
مدیرکل ارشاد اسلامی یزد خبر داد:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت:طرح «عیدانه کتاب» با مشارکت ٢٠ کتابفروشی در استان یزد به مدت یک ماه همزمان در سراسر کشور آغاز شده است.
درنخستین جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان:
باشگاه کتابخوانی" بوی مهر یزد" به دلیل طرح دانش مشترک و توجه به افزایش سواد خواندن و در بخش نامه به نویسنده، نامه‌ میثم زارع از شهر یزد بعنوان برگزیده کشوری انتخاب شدند.
با استقبال مردم یزد:
نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب و رسانه های دیجیتال استان یزد به کار خود پایان داد.
با اجرای آزاده نامداری:
«دکتر جلال مجیبیان» نویسندۀ کتابِ "از پنجه مریم تا جنین آزمایشگاهی" در مراسم رونمایی از این اثر هدف از نوشتن کتاب خود را حفظ فرهنگ، تجربه و ارزش های اجتماعی دوران زندگی اش بیان کرد.
گلگشت در گلستان ادبی:
برنامه گلگشت در گلستان ادبی با حضور "عباسعلی دانا فر" مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان، " سید خلف حوتی نژاد" معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان،شاعران، نویسندگان و علاقه مندان به شعر و ادب فارسی در غرفه برنامه های جنبی نمایشگاه بزرگ کتاب یزد اجرا شد.
معاون فرهنگی وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی در نمایشگاه کتاب یزد:
معاون فرهنگی وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه نیازمند یک پویش و جریان سازی برای ترویج کتاب و کتابخوانی هستیم،اظهار داشت:در دولت تدبیر فعالیت های مناسب فرهنگی در راستای ترویج کتاب و کتابخوانی آغاز شد.
مدیرکل ارشادیزد:
در برگزاری سومین دوره معرفی پایتخت کتاب ایران استان یزد با نمایندگی شهرستان های یزد و تفت در بین نامزدهای نهایی حضور دارد.
با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت:نمایشگاه بزرگ کتاب یزد فردا(یکم اسفند)با حضور سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز بکار می کند.
از دیروز:
پیش خرید بن تخفیف نمایشگاه کتاب یزد از روز گذشته آغاز شده است.
برنامه های یزد برای سومین دوره جشنواره پایتخت کتاب ایران:
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد،با برنامه های نظیر؛یزد شهر دانایی، پازل دانایی، موسیقی کتاب، گردشگری ادبی، بازارچه کتاب و نشر، جشنواره بازآفرینی متون کلاسیک آذر، فرشته کتابخوان و تخفیف عوارض شهرداری برای فعالان کتاب در سومین دوره جشنواره پایتخت کتاب ایران شرکت کرد.
یک نویسنده:
نویسنده رمان «برج قحطی» می‌گوید:‌ در حوزه داستان انقلاب،‌ شهرهای دور از مرکز اغلب فراموش شده و در آثار منتشره تنها به تحولات پایتخت نظر می‌شود، درحالی که ما رخدادهایی عظیم و مهم در شهرهای کوچک و بزرگ کشورمان داشته‌ایم، که بر روی هم موجب انقلاب شد.
Page Generated in 0/7012 sec