نگاهی به تئاتر «آدمها گوشت گرگ نمی خورند»
نوع گریم نمایش آدم‌ها...به شکل هوشمندانه‌ای بیانگر تغییر و دگردیسی ست. چهره شخصیت‌ها در این نمایش نه کاملاً انسانی و نه کاملاً حیوانی ست. استفاده جزئی از المان‌های بصری مربوط به هر حیوان در چهره‌پردازی، به‌خوبی نمایانگر این مسخ درونی ست. انگار چهره‌ها درروند این دگردیسی حیوان-انسان، ناگهان در لحظه‌ای دچار ایستایی زمان و سنگوارگی شده‌اند.
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد یزد:
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان یزد با بیان اینکه فعالیت‌های کانون‌های مساجد از این پس رسمی‌تر می‌شود، از اختصاص بودجه به این مراکز خبر داد.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای یزد گفت: عمر عمده تجهیزات کارگاهی دانشگاه فنی و حرفه‌ای یزد بیش از ۴۰ سال است.
عضو شورای سیاستگذاری اولین دوره جشن فیلم یزد با اشاره به نقش این رویداد فرهنگی هنری در توسعه فرهنگ عمومی جامعه،‌گفت: جای جشن فیلم یزد در استان خالی بود.
با گذشت بیش از یک هفته از فراخوان سازمان حج و زیارت از زائران حج سال ۹۷، بیش از 970 زائر یزدی متقاضی برای حج سال آینده اقدام به تکمیل اطلاعات اولیه خود در سامانه این سازمان کرده‌اند .
به مناسبت ایام الله دهه فجر؛
نماینده‌ ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد امروز به مناسبت ایام‌الله دهه فجر با طلاب مدارس علمیه استان یزد دیدار کرد.
مسجد روضه محمدیه یزد(حظیره) یکی از اولین پایگاه‌های سیاسی جنبش‌های انقلابی استان یزد به رهبری سومین شهید محراب حضرت آیت الله شهیدالله صدوقی بوده که با وجود گذشت قریب ۴۰ سال از انقلاب اسلامی، همچنان جایگاه مردمی خود را حفظ کرده است .
سرپرست و مربی فنی گروه سرود عاشقان ولایت یزد مطرح کرد
سرپرست و مربی فنی گروه سرود عاشقان ولایت یزد، هدف اصلی این گروه را رساندن پیام اسلام ناب و انقلاب با زبان هنر اعلام کرد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد با بیان اینکه برنامه‌های دهه فجر یزد متناسب با ایام فاطمیه انجام می‌شود، گفت: ارزش‌های انقلاب به نسل جوان منتقل شود.
جشن ملی سده با حضور پرشور زرتشتیان استان در روستای زین آباد شهرستان تفت از استان یزد برگزار شد.
مدیرکل صدا و سیمای یزد:
مدیرکل صداو سیمای مرکز یزد با اشاره به اهمیت موسیقی در انتقال پیام، گفت:‌ موسیقی رسانه‌ای تأثیرگذار است که جوانان را به کار و تلاش جذب می‌کند.
عباس دهقانی نژاد همان استاد معروفی است که با نوشتن یک نامه در فضای مجازی معروف شد؛ آنهم نامه ای برای کسر از حقوق به دلیل راضی نبودنش از کیفیت کلاس!
مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اهمیت تاثیرگذاری اجتماعی و فرهنگی تئاتر در لایه های اجتماعی، گفت: این مهم با اجرای مستمر تئاتر و بهره برداری حداکثری از محصول فرهنگی تولید شده داخلی محقق می شود.
همزمان با روز کتابگردی:
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از آغاز طرح پاییزه کتاب در کتابفروشی‌های یزد خبر داد.
رئیس دادگستری استان یزد:
رئیس دادگستری استان یزد با اشاره به انگشت‌شمار بودن تخلفات مطبوعات در استان افزود: این مهم نشان از رعایت قوانین و چارچوب‌ها توسط اصحاب رسانه استان و سعه‌صدر مسئولین است.
Page Generated in 0/0459 sec