یک مقام مسئول:
مدیرکل دفتر امور روستایی یزد گفت: استان یزد، برند خانه های بوم گردی روستایی در کشور است.
یک مقام انتظامی اعلام کرد:
رئیس پلیس آگاهی یزد از کشف پنج مجسمه عتیقه مربوط به دوره هخامنشی به ارزش 20 میلیارد ریال توسط ماموران پلیس آگاهی این استان خبر داد.
روز گذشته:
سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد از ورود نخستین قطار گردشگری عقاب طلایی در سالجاری با 47 گردشگر از قاره های اروپا، آمریکا و اقیانوسیه و کشورهای آمریکا، انگستان، استرالیا، لهستان و بلژیک به این استان خبر داد.
معاون استاندار:
در تعطیلات نوروز امسال از 26 اسفندماه 95 تا پایان روز 13 فرورین سال جاری در مجموع 776 هزار و 404 مسافر نوروزی در این استان اسکان داده شدند.
به جهت مهارت در پخت:
مهارت در پخت شیرینی قطاب یزدی به شماره 1184 در لیست آثار ناملموس ملی به ثبت رسید.
نماینده یزد خبر داد:
نماینده مردم یزد و اشکذر از رشد 800درصدی جذب گردشگر به این استان در پنج سال اخیر خبر داد و گفت:یزد در مرکز ایران و در مسیر شهرهای گردشگرپذیر دیگری مانند بندرعباس و فارس است.
معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی:
معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: یزد یکی از استان‌های هدف گردشگری در کشور است.
ادعای عجیب مدیرکل میراث یزد:
‌مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد با تشریح برنامه‌های نوروزی این استان، از برگزاری 60 رویداد نوروزی در ایام خبر داد.
کهن شهر یزد دیدن دارد:
یکی از بهترین شهرهای خشتی جهان شهر تاریخی یزد است که همواره مسافران بسیاری در ایام نوروز، این شهر را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند.
چرا سفر به یزد جالب است؟
استان یزد یکی از مقاصد مهم گردشگری ایران در ایام نوروز همواره میزبان مسافران و گردشگران بسیار بوده است. در این گزارش با جاذبه‌های گردشگری این استان آشنا می‌شویم.
مدیر میراث:
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد از راه اندازی ۴۶ واحد بومگردی در سطح استان خبر داد.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری یزد:
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد با اشاره به برنامه‌های این اداره کل در زمینه گردشگری در نوروز یزد گفت: بزرگترین سفره هفت سین ایرانی در یزد برپا می‌شود.
استاندار یزد خبر داد:
استاندار یزد با تبریک فرا رسیدن عید سعید نوروز و آغاز سفر های نوروزی از آمادگی کامل استان برای استقبال از بهار و گردشگران و مسافران در استان یزد خبر داد.
بهمراه عکس:
استان یزد که چهارمین استان پهناور کشور است در قمست مرکزی فلات ایران و در حاشیه دشت‌های کویر لوت قرار گرفته است.
درآستانه سال نو:
بافت تاریخی یزد و برخی بناهای شاخص آن از جمله بقعه سیدرکن الدین، موزه حیدرزاده و زندان اسکندر امروز پاکسازی و آماده از استقبال از مهمانان نوروزی شدند.
Page Generated in 0/0759 sec