معاون دانشگاه علوم پزشکی یزد:
معاون دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از کسری 170 میلیارد تومانی بودجه این دانشگاه خبر داد.
روزهای خوش برای کویرنشینان فرا رسید:
پس از ماه‌ها انتظار برای بارش باران، روزهای خوش برای کویرنشینان یزد فرا رسید و طی دیشب و امروز بارش برف و باران در مناطق مختلف استان یزد موجی از شادی در یزد به راه انداخت.
در سالجاری:
معاون برنامه‌ریزی و توسعه بیمارستان گودرز یزد کسب رضایت بیماران و ارتقای خدمات درمانی را رویکردهای جدی بیمارستان موقوفه گودرز دانست و گفت: امسال نزدیک به سه هزار بیمار سرطانی در این بیمارستان بستری شدند.
از صبح امروز:
بر اثر بارش باران در شهر کویری و خشک یزد، خیابان‌های این شهر با آبگرفتگی شدید روبه‌رو شدند.
یک عضو شورای شهر یزد:
رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر یزد با بیان این که اجرای برنامه‌های تدوین شده در راستای ارائه خدمات نوروزی توسط شهرداری‌های مناطق در اولویت اجرایی است،‌ گفت: به منظور زیباسازی منظر شهری یزد در ایام نوروز،‌ بهسازی پیاده‌روها و دیوارچینی در دستور کار قرار گرفته است.
شهردار:
شهردار یزد با بیان این که در انتخابات پیش‌رو شهرداری و شورای اسلامی حمیدیا منحل می‌شود،‌ از الحاق شهر حمیدیا به شهر یزد خبر داد.
اظهار نگرانی نماینده بافق و مهریز:
نماینده مردم بافق، بهاباد، ابرکوه، خاتم و مهریز در مجلس گفت: کارگرانی با قرارداد سفید و با حقوق ۵۰۰ هزار تومان در استان یزد فعالیت دارند.
هشدار یک مسئول:
مدیرعامل آتش‌نشانی یزد با بیان اینکه وضعیت ایمنی تعداد زیادی از ساختمان‌های یزد استاندارد نیست، گفت: بیش از 20 ساختمان با شرایط بدتر از پلاسکو در یزد وجود دارد.
مدیرکل تامین اجتماعی یزد:
مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان یزد با اشاره به رضایت و اعتماد مردم از عملکرد این سازمان در دولت یازدهم گفت : استان یزد به لحاظ ضریب پوشش بیمه ای مقام نخست کشور را دارد.
رییس مجمع نمایندگان استان یزد:
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد و نماینده مردم شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مخاطراتی که آتشنشانان در حرفه خود با آن مواجه می شوند، این قشر نیازمند حمایت های قانونی بیشتری است.
دیشب:
جمعی از مردم و مسئولان استان یزددیشب با حضور در ایستگاه های آتشنشانی و روشن کردن شمع، قرائت دعا و فاتحه با خانواده های شهدای آتشنشان ابراز همدردی کردند.
صابری تشریح کرد:
هزینه روزانه بیمه شدگان تامین اجتماعی استان یزد بیش از 20میلیاردریال اعلام شد.
با ترافیک امروز:
همزمان با ترافیک امروز در شهر یزد که در حوالی میدان باهنر ایجاد شده بود شایعاتی مبنی بر ترک خوردن پل باهنر یزد مطرح می شود.
طی احکامی:
دو برادر به اتهام قتل دوطلافروش، با حکم قضات شعبه دوم دادگاه کیفری یک یزد، به قصاص نفس، اعدام، حبس ابد و درمجموع به ۲۴۶سال حبس و ۵۹۴ ضربه شلاق محکوم شدند.
مدیر عامل آب منطقه‌ای یزد خبر داد؛
مدیر عامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای یزد، وضعیت بارندگی امسال استان را بحرانی‌تر از سال گذشته دانست و اعلام کرد: در سال جاری با کاهش 82 درصد بارندگی نسبت به دوره مشابه در دراز مدت روبرو بوده‌ایم.
Page Generated in 0/4350 sec