در پی یک حادثه:
معاون فنی و سرپرست معاونت اجرایی رجاء گفت: نقص فنی علت توقف 12 دقیقه ای قطار یزد - تهران بود.
طی سالجاری :
مدیرکل ثبت احوال استان یزد گفت: طی 11ماهه امسال 23 هزار و 615 واقعه ولادت در این استان به ثبت رسیده که آمار یاد شده جایگاه یزد را به لحاظ زاد و ولد در مقام چهارم کشوری قرار داده است.
رییس دادگستری:
رئیس کل دادگستری استان یزد با اشاره به اینکه طبق قانون تاخیر پروازها باید با جریمه همراه باشد، گفت: مسافران از تاخیر پروازها شکایت کنند ایرلاین‌ها جریمه می‌شوند.
استاندار یزد خبر داد:
استاندار یزد گفت: بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان تاکنون به انسان سرایت نکرده و در یزد پاک سازی شده است.
درمقابل استانداری:
در روزهای گذشته تصاویری از اقدام اعتراضی یک راننده تاکسی در شهر یزد در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که از قصد وی برای از اقدام به خودسوزی خبر می‌دهد.
رییس دادگستری تایید کرد:
حکم اعدام قاتلان زرگر یزدی به تایید دیوان عالی کشور رسید.
دیروز رخ داد:
رئیس پلیس فرودگاه استان یزد از بازگرداندن 2قطعه چک 20 میلیارد ریالی توسط یکی از کارکنان پلیس فرودگاه یزد به صاحبش خبر داد.
طالبی خبر داد:
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: جمع‌آوری متکدیان به طور جدی در دستور کار دولت قرار گرفته و بر این اساس تا پایان امسال این افراد در استان یزد ساماندهی می شوند.
ایندفعه در بافق:
تعدادی از شهروندان نقاط مختلف استان از رویت یک شی ء نورانی در آسمان در شب گذشته خبر دادند.
با 13 میلیارداعتبار:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار از توزیع بیش از 13 میلیارد ریال اعتبار در قالب برنامه کنترل و کاهش آسیب های طلاق، اعتیاد و فساد و فحشا به 9 دستگاه استانی و 10 فرمانداری شهرستان های استان خبر داد.
مطالبات پرداخت نشده:
نزدیک به ۱۵۰ نفر از کارگران کاشی کویر یزد بابت معوقات مزدی خود در محوطه محل کارشان تجمع کردند.
سایه شوم طلاق بر سر زوج‌های یزدی؛
یزد همواره در زمره استان‌هایی بود که به دلیل یک‌دست بودن فرهنگ، اصالت فرهنگی، اهمیت و جایگاه خانواده، صبوری زنان و ده‌ها ویژگی خاص دیگر از پدیده یا آسیب اجتماعی طلاق دور بود اما در طول دو دهه گذشته به تدریج بر آمار طلاق در این استان افزوده شد و حالا شاید دیگر یزد را نتوان استانی کم‌آسیب در زمینه طلاق نامید.
معاون دادگستری یزد خبر داد:
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گفت: مراکز ثبت ازدواج بدون ارائه گواهینامه گذراندن موفق دوره های آموزش زوج های در آستانه ازدواج، حق ثبت ازدواج ندارند.
محمد رضا عارف:
رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان به ارائه توضیحاتی در مورد طرح فراکسیون امید در مجلس پرداخت و گفت که متن این طرح فعلا در حد پیش‌نویس است و متن نهایی به زودی اعلام می‌شود.
گزارش خبری:
بخش مهمی از جاده‌ای که قلب زیستگاه یوزپلنگ ایرانی را نشانه گرفته و سازمان محیط زیست بارها احداث آن را ممنوع کرده اکنون آسفالت شده و در آستانه ورود به پناهگاه حیات وحش است.
Page Generated in 0/0796 sec