معدن پرماجرای دی 19 دو شریک دارد ولی برخی رسانه ها برای نقد حاشیه های پیرامون معدن فقط به یکی از شرکا می پردازند و این مسئله ماجرا را کمی عجیب و البته سیاسی میکند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر یزد از راه اندازی پایگاه امداد هوایی این جمعیت در استان خبر داد و گفت: با راه اندازی پایگاه امداد هوایی ، سرعت حضور امدادگران در سوانح بیشتر می شود.
رئیس حج و زیارت استان یزد:
رئیس حج و زیارت استان یزد از افزایش آمار زائران حج تمتع ۹۷ استان یزد خبر داد و گفت: امسال ۳ هزار و ۱۰ نفر از استان یزد در مراسم حج تمتع حضور می‌یابند.
سرپرست اداره ارشاد استان یزد:
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از اجرای طرح عیدانه کتاب از ۲۲ اسفند ماه در کتابفروشی های عضو طرح در استان یزد خبر داد.
در پنجاه وپنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد موضوع تبصره 3 آب بها مطرح و پس از بررسی مباحث و با رای اعضای شورا این تبصره کاهش یافت.
مدت هاست در دنیا مفهومی به بنام مسئولیت اجتماعی یا CSR رواج یافته است. این مفهوم به بیان یک هویت دیگری از افراد یا شرکت ها اشاره می کند. مسئولیت اجتماعی! مسئولیت اجتماعی مدت زمانی کوتاهی است در ایران در حال مد شدن است اما در اکثر مناطق جهان شرکت های معظم و شخصیت های مطرح و حتی شهروندان عادی جوامع بر سر بهتر بودن، خلاق بودن و موثر بودن رقابت عیانی در حال تکمیل است.
رییس دانشگاه یزد خبر داد؛
رییس دانشگاه یزد با بیان رفع بسیاری از مشکلات نیازمند همکاری و همراهی سایر بخش‌ها با دانشگاه‌ است، گفت: اقدامات گسترده ای برای ورود فارغ التحصیلان به بازار کار انجام شده است.
اتحادیه پستی جهانی با اعلام موضوع چهل و هفتمین دوره مسابقه نامه‌نگاری، خواستار مشارکت نوجوانان سراسر دنیا در این برنامه شد.
به مناسبت دهه مبارک فجر و در جهت ارائه خدمات دولت خدمتگزار به مردم فهیم استان ، خلاصه ای از مهمترین اقدامات و دستاوردهای مجموعه پست استان بشرح ذیل ارائه می گردد.
مدیر گروه بیماری های غیرواگیردار دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از افزایش 15 درصدی مصرف دخانیات در میان زنان یزدی در 10 سال گذشته خبر داد.
طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه، ویژه معلولان اتباع غیر ایرانی در اردکان آغاز شد .
وزیر نیرو با اشاره به ضرورت انتقال جزئیات دستاوردهای انقلاب به جوانان، گفت: امروزه بیش از 92 درصد جمعیت شهری کشور تحت پوشش آب شرب و سالم هستند.
هفته نامه افق کویر بافق در گزارشی با عنوان «رضا تشکری پسر 7.5 ساله بافقی که 30 سال از گمشدنش می گذرد» به تهیه کنندگی 'الهام نصیرزاده'، انتظار 30 ساله مادری برای دیدن فرزندش را روایت کرده است.گ
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد:
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد با انتقاد از اقدام برخی از دستگاه‌ها در خدمات‌رسانی به ساخت‌وسازهای غیرمجاز در مناطق حاشیه‌ای شهر یزد، گفت: تاکنون اقدام مناسبی برای ساماندهی این مناطق صورت نگرفته است.
استاندار یزد :
استاندار یزد گفت: به مناسبت دهه فجر با بهره برداری از 635 پروژه شهری و روستایی که با صرف 22 هزار میلیارد ریال و با کمک بخش خصوصی و دولت اجرا شد، زمینه اشتغال سه هزار و 192نفر از جویندگان کار در استان فراهم می‌ شود.
Page Generated in 0/0760 sec