شناسه خبر: 94727 منتشر شده در مورخ: 1399/01/13 ساعت: 10:37 گروه: اجتماعی
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با اشاره به انتشار برخی اخبار در خصوص ممنوعیت تردد از درب منازل در روز طبیعت برای همه وسایل نقلیه گفت: تردد در روز ۱۳ فروردین برای خودروهای پرتردد و خودروهایی که سفرهای غیر ضروری دارند ممنوع است و این خودروها از درب منزل خارج نشوند.

به گزارش یزدی نیوزمحسن صادقیان افزود: با توجه به تردد بالا در سطح شهر یزد نیاز است تردد ها کاهش یابد، لذا خودروهای پرترددی که طی دو سه روز گذشته شناسایی شده اند و پیامک دریافت کرده اند و یا خودروهایی که سفر غیرضروری در سطح شهر داشته باشند، متخلف محسوب می شوند و مشمول اعمال قانون خواهند شد و تردد آنان در روز طبیعت ممنوع است.

وی افزود : بیش از ۸۰ درصد مردم شهر یزد، مقررات و مصوبات اطلاع رسانی شده را رعایت می کنند و کمتر از ۲۰ درصد متاسفانه در سطح شهر، تردد غیر ضرور دارند که از این تعداد، باز عده ای سفر غیرضرور و پرتردد دارند که لازم است برای احترام به ۸۰ درصد مردم، مقررات وضع شده را رعایت کنند.    
صادقیان از عموم مردم استان دعوت کرد برای حفظ سلامت خود و خانواده خویش، روز طبیعت را در منازل خود بمانند و جدا از هرگونه رفت و آمد غیر ضروری در سطح شهر پرهیز نمایند.
 
 
منبع:استانداری یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1402 sec