شناسه خبر: 94683 منتشر شده در مورخ: 1399/01/10 ساعت: 15:41 گروه: شهرستان ها
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

تمام ورودی‌های شهرک صنعتی مهریز مسدود شد

تمام ورودی‌های شهرک صنعتی مهریز مسدود شد
ـ رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تمامی ورودی‌های شهرک صنعتی از امروز به جز ورودی اصلی (هرفته) به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و غربالگری مسدود شد.

به گزارش یزدی نیوزامیرعباس دهقانی زاده با اشاره به مصوبات ستاد پیشگیری از کرونای شهرستان مهریز اظهار داشت: با توجه به شرایط حساس کشور و اجرای تدابیر سختگیرانه در شهرستان مهریز تمامی ورودی‌های شهرک صنعتی به جز ورودی اصلی (هرفته) مسدود شد.

 
وی افزود: تمام واحدهای تولیدی به غیر از مواد غذایی، بهداشتی و کالاهای ضروری از شروع به کار مجدد اجتناب کنند تا کمترین خسارت را در پی مسدود بودن راه متحمل شوند.
 
رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه تبعات ناشی از اجرای پروتکل‌های بهداشتی متوجه کارفرما است، ادامه داد: مدیران تمام واحدهای صنعتی مصوبات ابلاغی از شبکه بهداشت و درمان را در خصوص غربالگری، گند زدایی لوازم بهداشتی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس بین کارگران رعایت کنند.
 
دهقانی زاده تصریح کرد: طبق مقررات بند ۲ قانون کار، واحدهای صنعتی حتی الامکان از نیروی بومی استفاده کرده و از حضور افراد خارج از محدوده شهرستان مهریز در واحد صنعتی جلوگیری کنند.
 
وی گفت: هر چند اجرای این مصوبات در مواردی زیان آور است ولی در صورت عدم رعایت، احتمال شیوع ویروس کرونا در واحدهای صنعتی و تعطیلی واحدها، کارفرمایان و مدیران خسارتهای غیر قابل جبران فراوانی را متحمل می‌شوند.
 
 
منبع:خبرگزاری مهر
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1444 sec