شناسه خبر: 94169 منتشر شده در مورخ: 1398/12/07 ساعت: 18:42 گروه: اجتماعی
رئیس کل دادگستری استان یزد از قطعیت حکم اخذ رشوه معاون یکی از مدیران استان یزد خبر داد.

به گزارش یزدی نیوزغلامعلی دهشیری اظهار داشت: در ادامه مبارزه بی امان قوه قضائیه با فساد و مفسد، حکم یکی از مدیران میانی یکی از دستگاه‌ها که به جرم ارتشاء و پولشویی دستگیر شده بود در دادگاه تجدید نظر استان قطعی شد.

 
وی افزود: هفت سال حبس تعزیری، ۵۰ ضربه شلاق، دو سال انفصال موقت از خدمات دولتی، پرداخت جزای نقدی ۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال و پرداخت قیمت اموال اخذ شده به عنوان رشوه، محکومیت قطعی این مدیر متخلف است.
 
دهشیری یادآور شد: با گزارش سربازان گمنام امام زمان (عج) مبنی بر ارتشاء و پولشویی یکی از مدیران میانی در یکی از دستگاه‌ها، مراتب جهت تحقیق و بررسی در دستور کار قرار گرفت و پس از مدت‌ها مراقبت سرانجام متهم حین ارتکاب جرم دستگیر و بازداشت شد.
 
رئیس کل دادگستری استان یزد با اشاره به ادعای متهم در دادگاه، مبنی بر دریافت هدیه در قبال کار انجام شده، تصریح کرد: عنوان اتهامی با تغییر نام رشوه به هدیه تغییر نمی‌کند و افراد نمی‌توانند به صِرف این ادعا که هدیه دریافت کرده‌اند از مسئولیت شانه خالی کنند و باید بدانند آیا اگر در این موقعیت شغلی بودند در معرض پیشنهاد چنین هدیه‌ای قرار می‌گرفتند؟
 
وی تأکید کرد: عرصه نظام مقدس جمهوری اسلامی، عرصه خدمت به مردم است و اگر کسی بخواهد با هر دلیل و توجیهی از موقعیت خود سو استفاده کند، به طور قطع دچار خسران شده و دیر و یا زود مورد مؤاخذه و در چنگال عدالت قرار می‌گیرد.
 
منبع:خبرگزاری مهر
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1405 sec