شناسه خبر: 94160 منتشر شده در مورخ: 1398/12/07 ساعت: 12:10 گروه: اجتماعی
رماندار یزد با بیان این‌که رفع کمبوده‌های حوزه بهداشت و درمان اولویت‌ جدی استان برای مقابله با شیوع کرونا است،‌گفت: ما به هیچ عنوان به دنبال بیخیال شدن جامعه در بحث شیوع کرونا نیسیتیم ولی از طرفی هم نمی‌خواهیم با یک سری اقدامات پیشگیرانه اضطراب و استرس بین مردم ایجاد کنیم.

به گزارش یزدی نیوز«سیدمحمد رستگاری»  در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان یزد،‌ با اشاره به نابسامانی‌های اخیر که به واسطه برخی بلایای طبیعی در نقاط مختلف کشور رخ داده است،‌ اظهار کرد: مسئولان و دست‌اندرکاران اجرایی و نظارتی مسائل کشور باید با دقت عمل،‌ جدیت و نظارت مستمر مسائل مختلف کشور را مدیریت و ساماندهی کنند.

 
وی مدیریت واحد را از جمله ضرورت‌های اجرایی برای مسائل بحرانی استان و کشور دانست و افزود:‌ ما به هیچ عنوان به دنبال بیخیال شدن جامعه در بحث شیوع کرونا نیسیتیم ولی از طرفی هم نمی‌خواهیم با یک سری اقدامات پیشگیرانه اضطراب و استرس بین مردم ایجاد کنیم.
 
فرماندار یزد در ادامه با بیان این‌که هماهنگی کامل و لازم بین مدیریت استان، وزارت کشور و وزارت بهداشت برقرار است، گفت: رفع کمبوده‌های حوزه بهداشت و درمان یکی ازاولویت‌های اجرایی و در دستور کار مدیریت استان در خصوص مقابله با شیوع کرونا است.
 
رستگاری ضمن قدردانی از شورای اسلامی شهر یزد به واسطه اعلام آمادگی برای کمک به مدیریت استان،‌تصریح کرد: کنترل شیوع کرونا به عزمی ملی و ورود تمام دستگاه‌های مرتبط و غیرمرتبط نیاز دارد.
 
این مسئول در پایان با بیان این‌که ستاد استانی مقابله و پیشگیری از شیوع کرونا لازم الجراست، خاطرنشان کرد: اگر تمام مدیران و دستگاه‌های اجرایی وظایف خود را در این خصوص را به طور کامل انجام دهند بحران کرونا برطرف می‌شود.
 
منبع:ایسنا یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1497 sec