شناسه خبر: 94005 منتشر شده در مورخ: 1398/11/28 ساعت: 10:50 گروه: شهرستان ها
جمعی از دانش آموزان شهرستان بافق با شرکت در همایش «به سوی رتبه شدن» روش‌های صحیح مطالعه کتب درسی برای کنکور و برنامه ریزی و مطالعه برای ایام نوروز را فرا گرفتند.

به گزارش یزدی نیوزهمایش آموزشی «به سوی رتبه شدن» با حضور جمعی از دانش آموزان بافقی که خود را برای کنکور ۹۹ آماده می‌کنند به میزبانی دانشگاه آزاد بافق و با هدف رفع اشکال مطالعاتی و چگونگی کسب رتبه در کنکور برگزار شد.

 
در این همایش بهروز ساربانی از مشاوران تحصیلی و رتبه ساز کنکور کشور با طرح این سوال که چگونه می‌توان از نفرات برتر کنکور شد؛ عوامل تأثیرگذار در مطالعه صحیح و راهکارهای کسب رتبه برتر در بهترین دانشگاه‌ها و بهترین رشته‌ها را بیان کرد.
 
وی با اشاره به در پیش بودن ایام نوروز و ارائه روش مطالعه صحیح گفت: ایام نوروز با توجه به تعطیلی مدارس بهترین فرصت برای یک برنامه ریزی خوب برای دانش آموزان متقاضی کنکور است.
 
این مشاور رتبه ساز کنکور تصریح کرد: دانش آموزان یزدی استعداد لازم برای کسب بهترین رتبه‌های کنکور و قبولی در رشته‌های مورد علاقه در بهترین دانشگاه‌ها را با توجه به سوابق سال‌های گذشته در کنکور دارند که باید این آمادگی‌ها تقویت شود.
 
ساربانی با تأکید بر استعدادیابی دانش آموزان برای ورود به رشته‌های مورد علاقه در بهترین دانشگاه‌ها، برخی مشکلات یادگیری صحیح دانش آموزان و بررسی روش‌های درست و کاربردی را تشریح کرد.
نظیر این همایش با حضور بهروز ساربانی در جمع دانش آموزان شهرستان‌های اردکان، میبد و یزد برگزار شده و در سال جاری نیز به میزبانی شهرهای تبریز، ارومیه، خوی، مهاباد، رفسنجان، سیرجان با استقبال بالای دانش آموزان این شهرها برگزارشده است.
 
منبع:خبرگزاری مهر
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/2907 sec