شناسه خبر: 93765 منتشر شده در مورخ: 1398/09/14 ساعت: 09:07 گروه: سیاسی
استاندار یزد با بیان اینکه بعضا گزارشاتی در خصوص رفتار نامناسب برخی از ادارات با نمایندگان بخش خصوصی داشته ایم افزود: این رفتار به هیچ عنوان قابل قبول نیست و دستگاه های دولتی باید نهایت تعامل با این بخش را داشته باشند.

به گزارش یزدی نیوز محمد علی طالبی در نشست شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی استان یزد که با حضور جمعی از مدیران بخش خصوصی و دولتی در اتاق بازرگانی برگزار شد، با تشکر از این بخش به دلیل همراهی با دولت در شرایط کنونی گفت: علی رغم اینکه بخش خصوصی در شرایط کنونی و با توجه به تحولات بین‌المللی در عرصه‌های خارجی و داخلی چالش هایی را داشته است، با اینحال چرخ تولید را در استان زنده نگه داشته و سهم خود در پایداری مسائل مختلف در استان را به خوبی ایفا کرده اند.

وی با اشاره به اینکه بخش عمده ای از مشکلات بخش خصوصی به مسائل کلان و ملی برمی گردد افزود: پیگیری ها نشان داده که استان به تنهایی نمی تواند این مشکلات را رفع کند و برای حل این چالش ها نیازمند حمایت های ملی هستیم که در این زمینه نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی می توانند نقش پررنگی داشته باشند.
استاندار یزد تاکید کرد: دستگاه های دولتی تا جایی که قانون اجازه می دهد، باید از محصولات تولید شده در استان استفاده کنند.
وی با بیان اینکه بعضا گزارشاتی در خصوص رفتار نامناسب برخی از ادارات با بخش خصوصی داشته ایم افزود: این رفتار به هیچ عنوان قابل قبول نیست و دستگاه های دولتی باید نهایت تعامل با بخش خصوصی را داشته باشند.
طالبی در انتها خاطرنشان کرد: کشور در شرایطی خاص به سر می برد و تنها راه عبور از شرایط فعلی همدلی است و باید نمود این همدلی در تمامی بخش های استان دیده شود.
 
منبع:استانداری یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/2657 sec