شناسه خبر: 93704 منتشر شده در مورخ: 1398/09/10 ساعت: 16:02 گروه: اجتماعی
رئیس دیوان عالی کشور و مقام‌های ارشد قضایی استان یزد با حضور در دبیر خانه طرح هر مسجد یک حقوقدان بیش از ۳ ساعت، پذیرای مردم و شهروندان متقاضی ملاقات عمومی بودند.

به گزارش یزدی نیوزرئیس دیوان عالی کشور و مقام‌های ارشد قضایی استان یزد با حضور در دبیر خانه طرح هر مسجد یک حقوقدان بیش از ۳ ساعت، پذیرای مردم و شهروندان متقاضی ملاقات عمومی بودند.

 
این برنامه ویژه که پس از همایش بسیج در مسجد امیرچخماق یزد انجام شد با استقبال مردم همراه بود و تمام کسانیکه برای ملاقات با مسئولان عالی قضایی به مسجد مراجعه کرده بودند موفق به ملاقات با مقام‌های قضایی شدند.
 
گفتنی است این برنامه از قبل توسط روابط عمومی دادگستری استان اطلاع رسانی شده بود و قریب به ۲۰۰ نفر به صورت حضوری و از طریق سایت نوبت اخذ کرده بودند و البته تمام افرادی که به هر دلیل موفق به اخذ نوبت نشده بودند نیز توانستند ضمن ملاقات با مقام‌های ارشد قضایی خواسته‌های خود را مطرح و دستورات قانونی جهت پیگیری موضوع مورد نظر خود را دریافت نمایند.
 
شایان ذکر است مراجعه کنندگانی که پرونده در دیوان عالی کشور داشتند موفق شدند مستقیم و بدون واسطه با حجت الاسلام مرتضوی مقدم رئیس دیوان عالی کشور دیدار نمایند و سایر افراد نیز به مقام‌های مرتبط قضایی ارجاع گردیدند.
 
در برنامه ملاقات مردمی صورت گرفته در یک اقدام بی نظیر، رئیس کل دادگستری استان یزد، قائم مقام رئیس کل و سایر معاونان دادگستری استان به همراه اعضای شورای قضایی، مسئول دفتر دیوان عدالت اداری در استان و تنی چند از وکلای بسیجی در فضایی آکنده از مهر خدمت، پاسخگوی مردم بودند.
 
 
منبع:خبرگزاری مهر
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1350 sec