شناسه خبر: 93298 منتشر شده در مورخ: 1398/08/17 ساعت: 13:22 گروه: شهرستان ها
فرماندار میبد اعلام کرد: همزمان با سفر یکشنبه‌ی آینده رئیس جمهور به استان یزد، یک واحد تولید کاشی و سرامیک و یک واحد نیروگاهی در شهرستان میبد مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

به گزارش یزدی نیوزفرماندار میبد اعلام کرد: همزمان با سفر یکشنبه‌ی آینده رئیس جمهور به استان یزد، یک واحد تولید کاشی و سرامیک و یک واحد نیروگاهی در شهرستان میبد مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

 
«حسین فلاح» در نشست با اصحاب رسانه با بیان این که «جمشید انصاری» معاون رئیس‌جمهور به عنوان نماینده هیئت دولت به شهرستان میبد سفر خواهد کرد، افزود: در این برنامه ضمن  بررسی مسائل و مشکلات شهرستان با حضور معاون رئیس جمهور، دو طرح تولیدی در شهرک صنعتی میبد به بهره‌برداری خواهد رسید.
 
وی بیان کرد: پیگیری طرح‌های تامین آب، بهداشت و درمان، راه‌سازی روستایی و طرح تحول نظام سلامت، مسائلی است که با معاون رئیس جمهور در میان گذاشته می‌شود و امیدواریم برای اتمام طرح‌های نیمه تمام شهرستان بتوانیم قول تامین اعتبار بگیریم.
 
فرماندار با اشاره به مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم‌‌های، تلاش‌های دولتمردان برای آسایش و رفاه مردم را ستود و گفت: اجرای طرح‌های عمرانی، بهداشتی و ورزشی با مشارکت دولت و بخش خصوصی از اقدامات مهم و شایسته دولت تدبیر و امید در شهرستان میبد بوده است.
 
«علیرضا ابوالحسنی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار میبد نیزدر این نشست ضمن دعوت از  مردم برای حضور از استقبال رئیس جمهور و سخنرانی وی در بین مردم استان در مجموعه تاریخی امیرچخماق شهر یزد، گفت: سرویس ایاب و ذهاب برای شهروندان میبدی جهت استقبال و استماع سخنرانی رئیس‌جمهور فراهم شده است.
 
 
منبع:ایسنا یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1345 sec