شناسه خبر: 93263 منتشر شده در مورخ: 1398/08/15 ساعت: 09:02 گروه: اجتماعی
در جلسات هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به یزد رقم خورد:

اتخاذ تصمیمات کم سابقه در حوزه های سرمایه گذاری و زیرساختی برای استان

اتخاذ تصمیمات کم سابقه در حوزه های سرمایه گذاری و زیرساختی برای استان
استاندار یزد با اشاره به برگزاری جلسات هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به یزد عنوان کرد: جلسات متعددی با جمعی از مدیران بانک ها، بنگاه های اقتصادی و وزارتخانه ها داشتیم که ماحصل آن تصمیماتی خیلی خوب و کم سابقه در حوزه سرمایه گذاری و زیرساختی بود.

به گزارش یزدی نیوزجلسه هماهنگی سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان یزد به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، تشکیل و در آن روند اجرای برنامه ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه های مختلف در مسیر توسعه بیش از پیش این استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این جلسه که با حضور جمعی از اعضای کابینه و استاندار یزد برگزار شد؛ پس از ارایه گزارشی از برنامه ها و پروژه های هر کدام از دستگاه های اجرایی، روند پیشرفت پروژه های عمرانی و خدماتی استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیمات لازم نیز اتخاذ شد.
همچنین در جلسه هماهنگی سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان یزد با مرور پروژه های جاری و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این استان؛ در بخش‌های مختلف  صنعت و معدن، انرژی، آب و برق، بهداشت و درمان، کشاورزی، ترانزیت و گردشگری، فرهنگی و ورزشی و راه و راه آهن، پیشنهادات و طرح‌های توسعه ای با هدف رفع نیازهای مردم استان مطرح و بررسی شدند.
«محمد علی طالبی» پس از این جلسه با بیان اینکه امروز جلسات متعددی با جمعی از مدیران بانک ها، بنگاه های اقتصادی و وزارتخانه ها داشتیم، افزود: ماحصل آن تصمیماتی خیلی خوب و کم سابقه در حوزه سرمایه گذاری و زیرساختی بود و انشالله این تصمیمات سفر پر برکتی را برای استان رقم خواهد زد.
 
 
منیع:استانداری یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1406 sec