شناسه خبر: 93075 منتشر شده در مورخ: 1398/08/02 ساعت: 14:53 گروه: اجتماعی
رییس کل دادگستری یزد از شناسایی و انهدام یک باند سازمان یافته قاچاق نفت کوره که در استان یزد و استان‌های همجوار فعالیت می‌کرد، خبر داد.

به گزارش یزدی نیوز«غلامعلی دهشیری» در این رابطه گفت: به دنبال بررسی‌های اطلاعاتی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان یزد، مشخص شد که شبکه‌ای گسترده و سازمان‌یافته به خرید، فروش و حمل و عرضه خارج از قواعد توزیع نفت کوره یارانه‌ای اقدام می‌کنند که از محل این اقدامات غیرقانونی ماهانه میلیارد‎ها ریال از یارانه اختصاص یافته به بخش تولید و کاهش قیمت‌ها برای استفاده مصرف‌کننده را حیف و میل و منافع بادآورده‌ای را سودجویانه و فرصت طلبانه از آن خود می‌کنند.

 
وی تصریح کرد: تلاطم‌های موجود در بازار مصالح ساختمانی و افزایش روز افزون قیمت‌ها می‌تواند متأثر از اقدامات غیر‌قانونی مشابه این باند و فعالیت‌های مخرب آنان باشد.
 
این مقام قضایی با اشاره به دستگیری چهار نفر از اعضای این باند، ابراز کرد: با بررسی‌های اطلاعاتی به عمل آمده توسط اداره اطلاعات استان، در رابطه با این باند چهار نفر شناسایی و دستگیر و به اتهام مشارکت در اخلال در نظام تولید کشور از طریق سوء استفاده از فروش غیر مجاز مواد اولیه به میزان 220 تریلی نفت کوره تحت قرار به زندان معرفی شدند.
 
منبع:ایسنا یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1376 sec