شناسه خبر: 71877 منتشر شده در مورخ: 1398/03/10 ساعت: 11:10 گروه: سیاسی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد خبر داد:

آمادگی جمعیت هلال احمر استان یزد برای راهپیمایی روز قدس

آمادگی جمعیت هلال احمر استان یزد برای راهپیمایی روز قدس
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از آمادگی جمعیت هلال احمر استان یزد و نیروهای امدادی برای راهپیمایی روز قدس خبر داد.

به گزارش یزدی نیوز به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ دکتر محسن حرازی زاده یزدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد  اظهار داشت :  جمعیت هلال احمر استان یزد  برای راهپیمایی روز قدس آمادگی کامل دارد و نیروهای این جمعیت نیز در کنار مردم حضور خواهند داشت.

حرازی زاده بیان کرد: خودروهای امدادی، کارکنان و نجاتگران داوطلب در تمام شعب استان و مرکز استان در مسیرهای تعیین شده توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با خودروهای امدادی و با برپایی ایستگاه های سلامت حضور خواهند داشت.

وی گفت: در این روز تمامی امکانات سبک، نیمه سنگین و سنگین جمعیت هلال احمر آماده بهره گیری در حوادث احتمالی خواهند بود و همچنین در کنار آن تمامی پایگاه‌های امداد جاده‌ای این نهاد و همچنین تیم واکنش سریع نیز در آماده باش کامل قرار خواهند داشت .

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس ادامه داد: روز جهانی قدس روز دفاع از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین است و بنا به فرمایش امام خمینی(ره)، قدس پاره تن اسلام است .

وی با اشاره به حضور پررنگ نیروهای داوطلب، نجاتگران و پرسنل هلال احمر استان در راهپیمایی روز قدس افزود: خانواده بزرگ و خدوم جمعیت هلال احمر امسال نیز بار دیگر همراه با سایر مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان، در روز قدس به پا خواهد ایستاد و حمایت خود را از ملت فلسطین و سایر ملل مسلمان اعلام خواهد کرد .

این مقام مسئول در پایان شماره 112 را آماده دریافت گزارشات مردمی از وقوع حوادث اعلام کرد.

 

google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1446 sec