شناسه خبر: 71759 منتشر شده در مورخ: 1398/03/02 ساعت: 11:51 گروه: شهرستان ها
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد گفت: سال گذشته تنها 9 میلیارد تومان از مجموع قریب 19 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده برای تکمیل طرح‌های عمرانی شهرستان میبد تخصیص یافت.

به گزارش یزدی نیوز «محسن صادقیان» ضمن بازدید از طرح‌های عمرانی شهرستان میبد گفت: سال گذشته  18 میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات دولتی  برای تکمیل 200 طرح در شهرستان میبد در نظر گرفته شد ولی تنها 9 میلیارد تومان  از آن تخصیص یافت.

 
وی گفت: مقرر است که امسال با کاهش تعداد طرح‌های استانی و افزایش اعتبارات، طرح‌های بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی در شهرستان با سرعت بیشتری تکمیل و به بهره‌برداری برسد. 
 
گفتنی است، معاون استاندار در سفر به میبد از شبکه فاضلاب شهری، محل اجرای تصفیه‌خانه‌ها، شبکه‌گذاری آب شرب، راسته بازار، طرح جامع گردشگری و بازسازی مسیر گردشگری مهرجرد و خانه تاریخی آیت الله حائری بازدید کرد.
 
همچنین در این سفر از سامانه الکترونیک شهرداری میبد رونمایی شد. 
 
بنا به گفته «علیرضا نقوی» شهردار میبد با راه‌اندازی این سامانه مراجعه حضوری  شهروندان در خصوص صدور پروانه ساختمان، پرداخت عوارض و نوسازی و غیره کاسته شد و برای تسریع در حل مشکل شهروندان لایحه واگذاری و برون سپاری خدمات شهرسازی و دفاتر کارگزاری در شهرداری راه‌اندازی می‌شود.
 
 
منبع:ایسنا یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1518 sec