شناسه خبر: 71633 منتشر شده در مورخ: 1398/02/26 ساعت: 16:44 گروه: فرهنگی و هنری
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد خبر داد:

برگزاری طرح کودک فیروزه ای در ۳۰ مسجد

برگزاری طرح کودک فیروزه ای در ۳۰ مسجد
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد از برگزاری طرح کودک فیروزه ای در ۳۰ مسجد خبر داد گفت: استقبال کودکان و نوجوانان یزدی از این طرح در روزهای آغازین آن کم‌نظیر است.

به گزارش یزدی نیوزعباس ملازینلی در طرح کودک فیروزه‌ای در مسجد ولایت یزد اظهار داشت: طرح کودک فیروزه‌ای به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری و مشارکت کانون مساجد استان یزد در ماه مبارک رمضان، ۳۰ عصر ماه مبارک رمضان در ۳۰ مسجد شهر یزد برگزار می‌شود.

 
وی افزود: در این طرح غالباً کودکان و نوجوانان در همراهی با خانواده‌های خود در مساجد حضور پیدا می‌کنند تا با شرکت در برنامه‌های فرهنگی، هنری، آموزشی و تفریحی آغشته به مضامین دینی و اخلاقی، واپسین لحظات باقی مانده تا اذان مغرب را با سهولت طی کنند و خاطره خوشی از لحظات ناب ماه مبارک رمضان در یاد و خاطرشان به یادگار بماند.
 
ملازینلی ادامه داد: با برگزاری چنین رویدادهایی سعی می‌شود تا ضمن فراهم آوردن لحظاتی خوش و پرنشاط برای کودکان و نوجوانان، برای آنان تعلق خاطر و دل بستگی مضاعفی نیز نسبت به مساجد و کانون‌های معنوی ایجاد شود.
 
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد خاطرنشان کرد: ارتباط مضاعف دستگاه‌های فرهنگی با کودکان و نوجوانان برای اجرای برنامه‌های فاخرتر و پربارتر را نیز می‌توان از دیگر دستاوردهای چنین رویدادهایی عنوان کرد.
 
 
منبع:خبرگزاری مهر
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1311 sec