شناسه خبر: 71628 منتشر شده در مورخ: 1398/02/26 ساعت: 13:59 گروه: شهرستان ها
امام جمعه مهریز بر ضرورت آماده سازی مقدمات برگزاری باشکوه راهپیمایی روز قدس همچنین مراسم ۱۴ و ۱۵ خرداد در شهرستان مهریز فراهم شود.

به گزارش یزدی نیوز حجت‌الاسلام عبدالرضا محی الدینی،  در نشست ستاد برنامه‌ریزی بزرگداشت روز جهانی قدس، ارتحال امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد در شهرستان مهریز اظهار داشت: تلاش برای برگزاری باشکوه و گسترده راهپیمایی روز جهانی قدس لازمه ثبات هر چه بیشتر و قوام جمهوری اسلامی و از یادگارهای ارزشمند و بین‌المللی امام راحل است که باید همواره گرامی داشته شود.

 
وی افزود: روز قدس از روزهای بزرگ در اسلام و یکی از ایده‌ها و تفکرات عالی بنیانگذار جمهوری اسلامی مبنی بر حمایت از مظلومان جهان و مردم بی‌دفاع فلسطین در جهان است که باید بیش از پیش به منصه ظهور برسد.
 
محی‌الدینی با بیان اینکه آمریکایی‌ها بی خردی و بی‌تدبیری‌های بسیاری از خود نشان داده‌اند، عنوان کرد: امروز نیروهای مسلح ایالات متحده نباید در هیچ جای جهان احساس امنیت کنند و باید بدانند مردم مسلمان پاسخ این یاوه‌گویی‌ها و یاوه‌سرایی‌ها و تاوان این بی‌خردی ها و بی تدبیرهای خود را خواهند داد.
 
امام جمعه مهریز تصریح کرد: همچنانکه مردم با بصیرت ایران اسلامی و شهرستان مهریز در اوج فشارهای اقتصادی، در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضوری تاریخی و حماسی از خود نشان دادند، بدون تردید در راهپیمایی روز جهانی قدس نیز چنین خواهند کرد.
 
وی بر ضرورت تبیین و ترویج افکار و اندیشه‌های امام راحل برای نوجوانان و جوانان امروز به ویژه در برنامه‌های مناسبتی تاکید کرد.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار مهریز نیز در این جلسه اظهار داشت: تبیین و ترویج افکار و اندیشه‌های امام برای نوجوانان و جوانان جامعه امروز ضروری است.
 
محمد جواد برزگر منشادی افزود: حرکت‌های اسلامی و جهادی امروز در اقصی نقاط جهان به برکت انقلاب اسلامی و صدور فرهنگ انقلاب الهی و مردمی به دست امام خمینی (ره) ایجاد و بارور شده است.
 
وی با بیان اینکه استمرار و عظمت انقلاب در تاکید بر حفظ آرمان‌های امام راحل است، بیان داشت: عزت، اقتدار و صلابت کنونی جمهوری اسلامی در داخل و خارج مرهون زحمات و تلاش‌ها و مبارزات امام خمینی (ره) است.
 
برزگر منشادی ادامه داد: امسال با توجه به تحرکات جدید دشمنان علیه اسلام و انقلاب و موضوع تروریسم خواندن سپاه از سوی آمریکا که همواره از اول انقلاب مورد عداوت نظام سلطه قرار داشته است، حضور گسترده آحاد مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس بسیار ضرورت دو چندان یافته است.
 
 در این جلسه زمان و مکان برپایی راهپیمایی روز قدس تعیین و مقرر شد توسط رسانه‌ها در زمان مقرر اطلاع‌رسانی شود.
 
 
منبع:خبرگزاری مهر
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/3449 sec