شناسه خبر: 71627 منتشر شده در مورخ: 1398/02/26 ساعت: 13:23 گروه: اجتماعی
ماموران نیروی انتظامی استان یزد موفق شدند در عملیات های جداگانه ای، ۴۹۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر را کشف و ضبط و قاچاقچیان را دستگیر کنند.

به گزارش یزدی نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سیدرضا مکی اظهار داشت: ماموران مبارزه با موادمخدر استان یزد در پی کسب خبری مبنی بر حرکت قاچاقچیان با یک محموله موادافیونی به سمت استان بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

 
وی با اشاره به اینکه ماموران با کارهای اطلاعاتی تریلی حامل مواد افیونی را در یکی از محورهای مواصلاتی شهر شناسایی و توقیف کردند افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو 193 کیلوگرم تریاک کشف کردند.
 
جانشین فرمانده انتظامی استان یزد با بیان اینکه این محموله از مرزهای شرقی وارد کشور شده بود خاطرنشان کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.
 
کشف 14 کیلو تریاک در یزد
 
همچنین فرمانده انتظامی شهرستان یزد از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان و کشف 14 کیلو تریاک خبر داد.
 
سرهنگ "منوچهر نصیری" در تشریح این خبر گفت: در راستای ارتقاء امنیت محله محور، طرح تشدید مقابله با معتادان پر خطر، توزیع کنندگان مواد مخدر، در شهرستان طی هفته گذشته به اجرا در آمد.
 
نصیری عنوان کرد: ماموران این فرماندهی در اجراء این ماموریت توانستند 52 معتاد را با مواد مخدر در سطح شهر یزد دستگیر کنند.
 
وی افزود: در اجرای این طرح یک هفته ای پلیس مقدار 14 کیلو گرم انواع مواد مخدر، کشف شد.
 
کشف 71 کیلوگرم حشیش در بافق
 
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان بافق هم از کشف 71 کیلو حشیش از یک دستگاه خودرو خبر داد.
 
 سرهنگ حسن یزدانی اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافق با اطلاع از تردد یک دستگاه خودرو پژو 405 حامل موادمخدر با همکاری مأموران یگان امداد شهرستان با ایجاد تور ایست و بازرسی در ورودی شهر، خودرو را شناسایی و آن را متوقف کردند.
 
یزدانی افزود: در بازرسی از این خودرو 71 کیلو و 350 گرم حشیش که به طرز ماهرانه ای دررون خودرو جاساز شده بود کشف شد.
 
جانشین فرمانده انتظامی بافق تصریح کرد: در این رابطه راننده خودرو دستگیر و پس از انتقال به یگان انتظامی و تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
 
کشف 220 کیلوگرم مواد مخدر در یزد
 
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان از کشف 189 کیلو تریاک و 31 کیلو سایر مواد خبر داد.
 
سرهنگ محمدحسین ستوده نیا  اظهار داشت: ماموران ایستگاه بازرسی "شهید مدنی" یزد حین گشت زنی به یک دستگاه کامیون مشکوک شده و خودرو را برای بازرسی متوقف کردند.
 
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد با بیان اینکه این محموله از کشور های شرقی وارد شده بود  افزود: در بازرسی از این خودرو 189 کیلو تریاک و 31 کیلوگرم سایر موادکشف شد.
 
ستوده نیا با بیان اینکه یک متهم دستگیر و به دادسرا معرفی شد تصریح کرد: این خودرو با محموله "تره بار" از زاهدان عازم تهران بود.
 
 
منبع:خبرگزاری تسنیم
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/2320 sec