شناسه خبر: 71593 منتشر شده در مورخ: 1398/02/24 ساعت: 16:03 گروه: اجتماعی
خیران نیک اندیش یزدی در جشن گلریزان با پرداخت مبلغ 270 میلیون تومان به صورت نقد، تعهد و چک به آزادی محکومان مالی جرائم غیر عمد کمک کردند.

به گزارش یزدی نیوز،مدیر عامل ستاد دیه استان دراین مراسم با اشاره به اینکه 220 نفر ازمحکومان نیازمند  جرائم غیر عمد در زندانهای استان به سر می برند افزود:  برای آزادی آنها 41 میلیارد تومان نیاز است.کمک 270 میلیون تومانی خیران یزدی

 
افشون گفت: در سال گذشته و با کمک خیران زمینه آزادی 182 نفر از محکومان مالی جرائم غیر عمد فراهم شد که برای آزادی آنها 414 میلیارد ریال هزینه  شد.
 
وی عنوان کرد: تا پایان ماه مبارک رمضان  جشن های گلریزان  دیگری در میبد، اشکذر، مهریز، تفت، بهاباد، مروست،زارچ، بافق ، اردکان و ابرکوه  برگزار خواهد شد.
 
رئیس کل دادگستری استان هم در این مراسم با بیان اینکه در خصوص آزادی زندانیان دو نوع کمک داریم افزود: یک نوع مربوط به کمک هایی است که مردم خیر انجام می دهندوکمک های مردمی به طور مستقیم برای آزادی زندانیان استفاده می شود.
 
حبیبی افزود:با اشاره به نوع پرونده و میزان بدهی برخی از زندانیان متقاضی دریافت وام گفت : درنوع دوم پرداخت وام به زندانیان ، تسهیلات از طریق بانکها به زندانی پرداخت و سپس بازپرداخت وام از وی دریافت می شود.
 
 
منبع:خبرگزاری صداوسیما
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1381 sec