شناسه خبر: 71495 منتشر شده در مورخ: 1398/02/20 ساعت: 11:48 گروه: اجتماعی
سخنگوی شورای شهر یزد با تاکید بر ضرورت اجرای سریع‌تر پروژه‌ها گفت: مردم از کندی پروژه‌های شهری گلایه دارند.

به گزارش یزدی نیوز محسن عباسی هرفته در بازدید از پروژه‌های عمرانی سطح شهر یزد به همراه جمعی از اعضای شورای شهر با اشاره به اینکه برخی پروژه‌های شهری با سرعت بسیاری کمی در حال پیشرفت هستند و به نظر می‌رسد در برخی ایام پروژه‌ها کاملاً متوقف است، اظهار داشت: کندی سرعت اجرای پروژه‌های شهری به هیچ وجه قابل قبول نیست.

 
وی بیان کرد: کندی اجرای پروژه‌ها در مواردی برای مردم مشکلاتی ایجاد کرده و مردم از این روال گلایه‌مند و ناراضی هستند.
 
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر یزد تاکید کرد: باید برای افزایش سرعت در اجرای این پروژه‌ها با جدیت بیشتری حرکت کرد و بر اساس برنامه زمان‌بندی شده پیش رفت.
 
عباسی هرفته تصریح کرد: روند فعلی اجرای پروژه‌های عمرانی یزد توجیه‌پذیر نبوده و هیچ دلیلی برای آن قابل قبول نیست و باید در زمان مقرر به بهره برداری برسد.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر ضرورت تعریف پروژه‌های عمرانی در مناطق کم‌برخوردار یزد عنوان کرد: لازم است نیازسنجی بهتری در محله‌ها انجام شود و پروژه‌ها به صورت عادلانه در سطح شهر توزیع شود.
 
سخنگوی شورای شهر یزد همچنین با اشاره به پیشرفت اجرای کار سالن ورزشی شهید عاقلی‌نژاد و پروژه‌های مشابه مانند پایانه شحنه تصریح کرد: روند اجرای این پروژه‌ها مورد رضایت شهروندان و شورا نیست.
 
وی تاکید کرد: پروژه ورزشی عاقلی‌نژاد از اولین پروژه‌هایی بوده که در راستای توجه به مناطق کمتر برخوردار یزد تعریف شد و پیگیری می‌کنیم این پروژه ورزشی هرچه سریع‌تر به بهره‌برداری برسد.
 
 
منبع:خبرگزاری مهر
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1331 sec