شناسه خبر: 71343 منتشر شده در مورخ: 1398/02/12 ساعت: 19:02 گروه: اجتماعی
همزمان با ماه مبارک رمضان طرح "هر کارمند یک حامی" برای حمایت از ایتام و محسنین (کودکان یتیم و غیر یتیم نیازمند) تحت حمایت کمیته امداد در استان یزد اجرا می‌شود.

به گزارش یزدی نیوزرئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان گفت : ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای توسعه مشارکت اقشار مختلف جامعه در حمایت از نیازمندان است.اجرای طرح هرکارمند یک حامی در استان

 
مهدی نشاسته گر، افزود: طرح‌های اکرام ایتام و محسنین ازجمله طرح‌های حوزه مشارکت‌های مردمی این نهاد هستند که بر اساس آن خیران می‌توانند با پرداخت حداقل ۵۰ هزار تومان به‌صورت ماهیانه، حمایت مادی و معنوی یک یا چند یتیم و یا فرزندان نیازمند غیر یتیم دارای سرپرست بیمار و ازکارافتاده تحت حمایت را به‌عنوان فرزندان معنوی خود عهده‌دار شوند.
 
رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان یزد بیان کرد: به‌منظور تسریع در ارائه خدمات به مددجویان و همچنین تسهیل در پرداخت کمک‌های مردم خیراندیش استان یزد روش‌های الکترونیکی پرداخت صدقه، تأمین هزینه‌های درمان، جهیزیه، مسکن، پرداخت کفاره و فطریه در نظر گرفته‌ شده است.
 
وی گفت :  سامانه نیکوکاری 096887(رایگان)، کد دستوری #035*8877 *، شماره‌حساب 1811 نزد بانک ملی شعبه یزد یا شماره کارت 6037991899911931، سایت کمیته امداد به نشانی emdad.ir و تلفن چهاررقمی 1811 برای سهولت در پرداخت‌های غیرحضوری پیش‌بینی‌شده است.
 
نشاسته گر یادآور شد:  ۱۴ هزار و ۳۳۰ حامی نیکوکار در استان یزد حمایت ۴۱۵۲ یتیم و فرزند نیازمند غیر یتیم را در قالب طرح «اکرام ایتام» و «محسنین» بر عهده‌دارند.
 
 
 
منبع: خبرگزاری صداوسیما
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1398 sec