شناسه خبر: 71099 منتشر شده در مورخ: 1398/02/02 ساعت: 11:42 گروه: اجتماعی
استاندار یزد: چشم انداز تبدیل شدن یزد به شهر نوآور قابل دسترسی است.

به گزارش یزدی نیوزمحمد علی طالبی در شورای راهبری ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد منابع انسانی را مهمترین مزیت و پتانسیل استان دانست.

 
وی گفت: امروزه ارتباطات و فناوری نقش بسیار مهمی در توسعه و رشد جوامع دارد که در استان یزد باید از ظرفیت و پتانسیل نیروی انسانی متخصص در خدمت فناوری، نوآوری و ارتباطات باید  استفاده کرد.
 
استاندار یزد با اشاره به ایجاد پارک اقتصاد دیجیتال و کارخانه نوآوری در استان یزد در آینده نزدیک، افزود: برنامه‌های بسیار خوبی در حوزه فناوری و نوآوری در استان یزد طرح ریزی و در حال پیگیری است.
 
وی با تاکید بر اینکه چشم انداز تبدیل شدن یزد به شهر نوآور قابل دسترسی است اضافه کرد: برای اینکه یزد به عنوان شهر نوآور تبدیل شود باید برنامه‌ای جامع و کامل تدوین و ارائه شود.
 
طالبی با بیان اینکه باید وظایف و مسئولیت دستگاه‌ها در تبدیل شدن یزد به شهر نوآور تعریف شود خاطرنشان کرد: برنامه تبدیل شدن یزد به شهر نوآور باید در قالب یک برنامه الزام‌آور به تصویب شورای برنامه ریزی و توسعه استان برسد تا بتوان فعالیت‌های بعدی را پیگیری و دنبال کرد.
 
استاندار یزد گفت: مسئله‌ای که باید در استان یزد به آن توجه شود این است که در حوزه فناوری و نوآوری باید از موازی کاری خودداری و برای جذب منابع استانی تلاش کرد.
 
 
 
منبع: خبرگزاری صداوسیما
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1338 sec