شناسه خبر: 70695 منتشر شده در مورخ: 1398/01/06 ساعت: 09:25 گروه: اجتماعی
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:

مسافران نوروزی در مکان های سرپوشیده اسکان یابند

مسافران نوروزی در مکان های سرپوشیده اسکان یابند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی استان، خواستار شد: باتوجه به ناپایداری هوا و شرایط جوی پیش روی استان تا حداقل دو روز آینده، مسافران نوروزی و گردشگران از چادرزدن در مناطق فضای باز و پارک ها خودداری کنند و با راهنمایی ستاد اسکان در مکان های سرپوشیده استان اقامت یابند.

به گزارش یزدی نیوز ستاد هماهنگی خدمات سفر های نوروزی استان با حضور "محسن صادقیان" معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و اعضای این ستاد در استانداری یزد برگزار شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار پس از شنیدن گزارش های اعضای ستاد مبنی بر اسکان و ‌نحوه ارائه خدمات لازم به مسافران نوروزی، گفت: با تکمیل ظرفیت اسکان در مراکز اقامتی و مدارس استان، از همان ابتدای ایام تعطیلات نوروزی امکانات لازم برای اسکان مسافران در حسینیه ها، ورزشگاه ها و نمایشگاه های استان فراهم شد و تعداد زیادی از گردشگران درحال حاضر در این مکان ها اقامت نمود‌ه اند.
"محسن صادقیان" خواستار شد: باتوجه به شرایط جوی پیش روی استان، ناپایداری هوا تا حداقل دو روز آینده‌ و احتمال بارش های بهاری در سطح استان گردشگران و مسافران نوروزی با راهنمایی ستاد اسکان در مکان های سرپوشیده استان اقامت نمایند و از چادرزدن در مناطق فضای باز و پارک ها خودداری کنند.
گفتنی است در این نشست شماره تلفن‌های ۳۸۲۶۱۰۱۶، ‌۳۸۲۶۱۰۱۷ ‌و ٣٦٢٧٨٤٠٠ برای تماس مسافران نوروزی با ستاد اسکان استان به منظور راهنمایی های لازم و معرفی محل های اسکان سرپوشیده اعلام شد.
 
 
منبع:استانداری یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/0764 sec