شناسه خبر: 70631 منتشر شده در مورخ: 1397/12/27 ساعت: 16:36 گروه: اجتماعی
سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد:در ایام نوروز تردد خودرو در بافت تاریخی بجز ساکنان این بافت ممنوع است.

به گزارش یزدی نیوزسخنگوی شورای شهر که در جمع خبرنگاران سخن می گفت جهانی شدن یزد را فرصتی برای معرفی این شهر جهانی دانست و پیش بینی کرد نوروز امسال شاهد افزایش حضور گردشگران در یزد باشیم.

عباسی افزود: اقدامات خوبی در یزد در بخش های مختلف برای پذیرایی از مسافران نوروزی در حال انجام است تا سفر خوبی را برای گردشگران  یزد فراهم کنیم.
وی از اعمال برخی محدودیتهای ترافیکی در محدوده میدان شهدا و بافت تاریخی خبر داد و گفت: با بسته شده انتهای خیابان سلمان تردد خودرو در محدوده میدان امیر چخماق ممنوع خواهد شد.
سخنگوی شورای شهر یزد افزود: در ایام نوروز تردد خودرو در بافت تاریخی بجز ساکنان این بافت ممنوع خواهد بود.
عباسی از نصب 110 المان در سطح شهر در آستانه سال نو خبر داد و گفت: تلاش میکنیم با زیبا سازی، گل ارایی و اماده کردن فضاهای سبز و پارکهای شهر میزبان خوبی برای مسافران نوروزی باشیم.
سخنگوی شورا هم چنین در پاسخ به سوالی در مورد انتخاب شهردار یزد  گفت:در انتخاب شهردار خیلی زود تر از موعد قانونی شهردار را معرفی کرده ایم  و وزارت کشور هم 10روز فرصت دارد نظر خود را اعلام کند که البته این مهلت هنوز تمام نشده است.
عباسی در بخش دیگری از سخنانش با بیان برخی اقدامات سال جاری گفت امسال بیش از 3هزار برنامه فرهنگی و اجتماعی در یزد در مناسبت های مختلف داشتیم.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1534 sec